• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закріплено Відгуки про проект АнтиКолектор / ANTICOLLECTOR.BIZ.UA

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,528
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Otziv_hd.png

Люди, які вперше зустрічаються з нашим братством, іноді губляться у сумнівах: невже дійсно можна захистите себе від свавілля колекторів та МФО і ще й отримати кваліфіковану допомогу юриста чи адвоката?

У такі моменти більшість користувачів починають шукати відгуки. Особисто я вважаю, що нашим найкращим відгуком будуть понад 28000 зареєстрованих користувачів за 5 років стабільної роботи форуму, але багато кому важливо дізнатися думку самих користувачів.

На відміну від багатьох інших ресурсів, у тому числі конкурентних, ми не видаляємо негативних відгуків, якщо вони не порушують правила форуму. Ці зауваження йдуть у роботу або нам доводиться пояснювати чому/як/що працює у цьому нелегкому розбійницькому житті.

Просимо залишати в цій темі відгуки про нашу роботу, будемо дуже вдячні! :)

А ще не забудь поставити оціночку ⭐⭐⭐⭐⭐ зверху теми!
 
Форум супер, відкриває людям очі, шкода що я не знайшов його раніше, знайшов дуже багато корисної інформації. Якби я зробив це раніше, то зберіг би купу грошей.
 
Найкращий форум за цією тематикою, лише шкодую, що пізно знайшла, не було б стільки дарма сплачених коштів. А так все супер, бажаю усім учасникам скорішого фінансового благополуччя.
 
Отличный форум.
Помог выбраться из долговой ямы.
Оценки плохо работают.
Один человек может кучу раз её поставить.
 
Форум отличный.Здесь вы получите на любой вопрос компетентный ответ без воды.Админу огромная благодарность за создание такого нужного проекта для людей.Команда форума является неотъемлемой частью этого форума и это реально здорово. P.S. єдине місце - де влада з народом) Бажаю процвітання і натхнення на довгі роки?
 
P.S. єдине місце - де влада з народом) Бажаю процвітання і натхнення на довгі роки?
Тут немає влади. Тому, мабуть, і працює ?
Якщо хочете, щоб в країні зникли яблука, треба створити "Міністерство яблук".
А так - норм)
 
Перегляд прихованого вмісту доступний зареєстрованим користувачам!
 
Тут немає влади. Тому, мабуть, і працює ?
Якщо хочете, щоб в країні зникли яблука, треба створити "Міністерство яблук".
А так - норм)
Я рада ,що Вам норм мій відгук)Можна питання...Ви анархіст?
 
Anoli, Mercato®, поболтать - в других темах. Здесь только отзывы☝️
 
На проекті є адвокати -це серце проекту.

Наразі в Україні немає альтернативи народному АнтиКоллектору.

Трохи дивує мала кількість користувачів.

Оцінка: Задовільно.
 
Як пригадаю себе, до того як знайшов форум аж смішно )) Є відповіді на майже всі запитання про МФО ,а що не зрозуміло то пояснять Форумчани та Команда Форуму ,знайшов тут дійсно друзів а не тих друзів )) це перший мій досвід користування форумами .Так ,є команда юристів- адвокатів які перевірені людьми ,а не помагаторів які купили відгуки для затягування народу в ще більшу яму .Моя оцінка форуму ?,команді форуму довгих років ,та натхнення !?
 
Хоч на форумі не дуже давно,але рада що натрапила... жалкую тільки про одне - знайшла пізно,коли вже наробила купу помилок типу перекредитацій і пролонгацій. Дуже вдячна за підтримку та допомогу форумчанам та команді форуму :luboff: Тепер я маю купу інформації і план дій.
 
Форум "АнтиКолектор" це мій рятувальний круг. Оглядаючись назад, смішно згадувати в якому я була розпачі (кактастрофа століття прям) скільки викинутих грошей на вітер з пролонгаціями, ці всі страшилки про мфо "які вони грізні і всемогутні". Єдине про що жалію що знайшла форум пізніше,менше б наробила помилок)Велика подяка адміну,цей сайт справді єдиний у своєму роді помічник для людей, що потрапили в такі скрутні ситуації.Найвища оцінка? команді форуму,миру та добра
 
форум топ, якби я знав про нього раніше — уникнув би багатьох помилок і витратив би менше грошей
 
Форум-це як кисень. на жаль знайшла його тоді коли вже витратила море грошей на пролангації, але допоміг і допомагає в подальшому боротися з несправедливістю з боку шараг і калів. Дуже дякую за те що він є. Респект форуму і його команді
Форум-це як кисень. на жаль знайшла його тоді коли вже витратила море грошей на пролангації, але допоміг і допомагає в подальшому боротися з несправедливістю з боку шараг і калів. Дуже дякую за те що він є. Респект форуму і його команді
Форум-це як кисень. на жаль знайшла його тоді коли вже витратила море грошей на пролангації, але допоміг і допомагає в подальшому боротися з несправедливістю з боку шараг і калів. Дуже дякую за те що він є. Респект форуму і його команді
 
Проект чудовий, дійсно допомагає людям. Але я думаю що він для більшості тимчасовий, ті хто вирішили свої проблеми, закрили кредити сюди не повертаються (хіба по рицидиву). Тому думаю що з 28 000 зареєстрованих тут не більше 1000 тих хто вирішив взагалі не повертати борги або в процесі їх повернення і періодично онлайн. Як на мій погляд проекту потрібен розвиток.
 
Проект чудовий, дійсно допомагає людям. Але я думаю що він для більшості тимчасовий, ті хто вирішили свої проблеми, закрили кредити сюди не повертаються (хіба по рицидиву). Тому думаю що з 28 000 зареєстрованих тут не більше 1000 тих хто вирішив взагалі не повертати борги або в процесі їх повернення і періодично онлайн. Як на мій погляд проекту потрібен розвиток.
Можна вам заперечити
 
Назад
Угорі Унизу