• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відповідь нацком бистрозайм

  • Автор теми Anett888
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 3K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Anett888

Форумчанин
Реєстрація
20 Бер 2019
Дописи
254
Реакції
90
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Anett888 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Перша відповідь з нацком.Бистрозайм не надали документи,я правильно розумію?Допоможіть розібратись,хто стикався з цим.Дякую
 

Вкладення

  • DB3D10A7-D315-454A-BA02-F5F94F6775DE.jpeg
    DB3D10A7-D315-454A-BA02-F5F94F6775DE.jpeg
    232.6 Кб · Перегляди: 102
Тоже самое только по КФ.юа
 

Вкладення

  • IMG_20190510_121433.jpg
    IMG_20190510_121433.jpg
    412.8 Кб · Перегляди: 84
а сколько вы ответа ждали? у меня уже полтора месяца прошло и тишина...
 
а сколько вы ответа ждали? у меня уже полтора месяца прошло и тишина...
Я теж довго чекала.Відправила диста 23 березня і тільки сьогодні відповідь прийшла.Саме головне мені було,що після відправки листа вони заткнулись)
Тоже самое только по КФ.юа

Надіюсь це маленька,але перемога)
 
Я теж довго чекала.Відправила диста 23 березня і тільки сьогодні відповідь прийшла.Саме головне мені було,що після відправки листа вони заткнулись)


Надіюсь це маленька,але перемога)
Я писала в конце марта, ответ пришел 5.05. у меня быстрозайм давно заткнулся раз в две недели смс. А вот КФ после нацкома вообще как с цепи сорвались! Смс почти каждый день и звонки! Пусть cocут я им всё с % отдала!
Меня сейчас больше манивео волнует в нацком написала 9.04 электронное обращение + на эмейл со скринами. Ответа до сих пор нет... А сума растёт + пугалки ихние задолбали!
 
Я писала в конце марта, ответ пришел 5.05. у меня быстрозайм давно заткнулся раз в две недели смс. А вот КФ после нацкома вообще как с цепи сорвались! Смс почти каждый день и звонки! Пусть cocут я им всё с % отдала!
Меня сейчас больше манивео волнует в нацком написала 9.04 электронное обращение + на эмейл со скринами. Ответа до сих пор нет... А сума растёт + пугалки ихние задолбали!
Навіть не хочу згадувати за манівео...Дві неділі прострочка,2.05 написала також в нацком.Поки тишина,у Вас коли почали вони усім звонити?
Я писала в конце марта, ответ пришел 5.05. у меня быстрозайм давно заткнулся раз в две недели смс. А вот КФ после нацкома вообще как с цепи сорвались! Смс почти каждый день и звонки! Пусть cocут я им всё с % отдала!
Меня сейчас больше манивео волнует в нацком написала 9.04 электронное обращение + на эмейл со скринами. Ответа до сих пор нет... А сума растёт + пугалки ихние задолбали!

У мене так з дінеро,як у Вас з КФ,тільки написала,іх поставила в копію,то вони усіх на прозвон,батькам наярюють 100 раз в день,тепер теж від мене побачать х@й,уроди.
 
Навіть не хочу згадувати за манівео...Дві неділі прострочка,2.05 написала також в нацком.Поки тишина,у Вас коли почали вони усім звонити?
Да манивео пока вроде только мне и контактному звонят и письма вымышленные шлют. Просрочка месяц
 
Доберутся, только все по разному... Вот у меня готивочка мамы номер телефона не нашли так письмо ей отправили
А у мене всіх готівочка знайшла,і батьків чоловіка,але була усіма послана?
 
А у мене всіх готівочка знайшла,і батьків чоловіка,але була усіма послана?
Вот родственников мужа у меня готивочка через пару дней просрочки нашла... А моей письма решили слать.. так как её номер нигде не засвечен.. е-кеш куму тоже сразу нашли... А вообще эти петухи находят сразу тех у кого есть карты привата...:dash1:
Вот смарти с 10.05 угрожают всем смс разослать... жду...
 
Доброго дня. Ви не могли б відправити копію вашого листа звернення для того щоб використати її як шаблон? хочу листа відправити але я тут поки що новичок, ніде не можу дивитись ні скріни ні вкладення... якшо є така можливість то прошу надішліть на електронну адерсу [email protected]

або будь хто інший хто відправляв такого типу листа, відправте зразу будь ласка, буду дуже вдячний
 
Вже 4 місяці просрочка,більше в нацком не зверталась,може звонять,я нізким не общаюсь,з родичів ніхто нічого не говорив,в кабинет не захожу...
Мені вже сьогодні якийсь грузин звонив,Сказав шо завтра приїде.документи привезе
Пізу заяву писати
 
Мені вже сьогодні якийсь грузин звонив,Сказав шо завтра приїде.документи привезе
Пізу заяву писати
А у Вас скільки просрочка?В нацком писали?Ви з ними взагалі не спілкуйтесь,вони придурки ще ті,блокуйте його і все,навіть не слухайте:nonn:
 
А у Вас скільки просрочка?В нацком писали?Ви з ними взагалі не спілкуйтесь,вони придурки ще ті,блокуйте його і все,навіть не слухайте:nonn:
4ртий місяць пішов .в нацком тільки пару днів назад написала.тепер думаю може й не потрібно було.це ж Я я цим зверненням підтвердила що брала грн. Я й не платили нічого.
Я не дуже за це й думаю..просто батьки переживають.. .Ну а я за них. Ну як і у всіх в принципі..
 
4ртий місяць пішов .в нацком тільки пару днів назад написала.тепер думаю може й не потрібно було.це ж Я я цим зверненням підтвердила що брала грн. Я й не платили нічого.
Я не дуже за це й думаю..просто батьки переживають.. .Ну а я за них. Ну як і у всіх в принципі..
А я і так і так ім не буду платити,навіть,якщо і признала договір,тільки через суд(якого не буде)))а вони що сильно батьків достають?бо в мене не звонили нікому,тіло 9000(пролонгацій не було)
 
Да,звонили вчора,сьогодні, не один раз... грублять,погрожують,смс з погрозами. Звонили в село де батькі проживають...розпитували
 
Навіть не хочу згадувати за манівео...Дві неділі прострочка,2.05 написала також в нацком.Поки тишина,у Вас коли почали вони усім звонити?


У мене так з дінеро,як у Вас з КФ,тільки написала,іх поставила в копію,то вони усіх на прозвон,батькам наярюють 100 раз в день,тепер теж від мене побачать х@й,уроди.
мне по маникам пришло сегодня с нацкома, что они пдали информацию типа у меня долг 5947 (тело и процент) а в личке 15500. по быстрозайму прислали, что нарушения и следить на сайте о их дальнейших действиях. а где там следить??
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу