• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відсутність реєстрації

  • Автор теми innab
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 641

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Допоможіть будь ласка юристи, що буде і чим карається відсутність реєстрації місця проживання українця більше 1-2 років??чи можуть за це посадити в тюрму?
 
Допоможіть будь ласка юристи, що буде і чим карається відсутність реєстрації місця проживання українця більше 1-2 років??чи можуть за це посадити в тюрму?
Згідно з КУпАП:
Стаття 197. Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання
Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання -
тягнуть за собою попередження.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Йой недавно вроді мені друг казав, за рік без реєстрації штраф дають вроді шось там до 500 грн), 2 роки чуть більше може 1000 грн, ніхто вас не посадить
Але вот була теж історія шо дівчина не мала прописки довгий час шось 3 роки чи більше, то 7 тисяч грн заплатила штрафу
 
Якщо, порушення виявлено вперше, то застосовують попередження
 
Якщо не великий термін ,пару місяців.За роки гарно штрафують.
Хоч і в перший раз.
Законом не встановлений часовий проміжок порушення і різна відповідальність за цим фактом.
До прикладу, є рішення суду по аналогічних справах, де було застосовано судом попередження:
√ 333/1221/22 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2020 року)
√ 336/8545/21 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2005 року)
 
Якщо, порушення виявлено вперше, то застосовують попередження
Законом не встановлений часовий проміжок порушення і різна відповідальність за цим фактом.
До прикладу, є рішення суду по аналогічних справах, де було застосовано судом попередження:
√ 333/1221/22 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2020 року)
√ 336/8545/21 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2005 року)
Дякую
 
Законом не встановлений часовий проміжок порушення і різна відповідальність за цим фактом.
До прикладу, є рішення суду по аналогічних справах, де було застосовано судом попередження:
√ 333/1221/22 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2020 року)
√ 336/8545/21 (у людини відсутня реєстрація місця проживання з 2005 року)
Я схиляюсь до того як працюють паспорті столи,коли виявляється паспорт без прописки .Раніше це було не так проблематично ,бо неоп.мін. був 17 гр.І людина спокійно заплатила 51 гр. (3 н.мін) і все.
Зараз це не 17гр. а 1240гр. Зовсім інші гроші.
І я думаю,дивлячись який працівник попадеться в паспортному і які обставини життєві в людини привели до такої ситуації.
 
Якщо не великий термін ,пару місяців.За роки гарно штрафують.
Хоч і в перший раз.
Я с 2009 года без прописки и поменял паспорт в 23 году и никто мне не говорил платить штраф!! Единственный вопрос они мне задали почему я не поеду не возьму вытяг о снятии с регистрации!
 
Я с 2009 года без прописки и поменял паспорт в 23 году и никто мне не говорил платить штраф!! Единственный вопрос они мне задали почему я не поеду не возьму вытяг о снятии с регистрации!
Не забувайте, що зараз війна і на такі речі по іншому дивляться.
Я писала раніше пост з власного досвіду.
І все залежить від працівників паспортного стола.
 
Нещодавно реєстрували людину, знайомого, він був не прописаний ніде 11 років. Штраф заплатив 58 грн. Реєструвався через ЦНАП
 
Назад
Угорі Унизу