• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Військкомат по місцю проживання

Тата2015

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
309
Реакції
149
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата2015 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Молодшому брату зателефонували з військомату, сказали з'явитись завтра. Але річ в тому, шо він наразі не проживає по прописці, а в іншій області. Чи може він по місцю проживання піти до військкомату ?
 
Тата2015, якщо має бажання - може. Але це не обов'язково.
 
Тата2015, якщо має бажання - може. Але це не обов'язково.
Бажання немає. Але почали по телефону примушувати, казали, якщо завтра не з'явиться, то заплатить 1500штрафу, і з кожним днем сума буде рости. Що зараз обов'язково з'являтись в військкомат по місцю прописки.
 
Тата2015, нехай звонять. Нема повістки - немає явки в військомат.
 
Бажання немає. Але почали по телефону примушувати, казали, якщо завтра не з'явиться, то заплатить 1500штрафу, і з кожним днем сума буде рости. Що зараз обов'язково з'являтись в військкомат по місцю прописки.
Це розвод. По телефону я Папа Римський.
 
За законодавством не передбачено виклик до військкомату телефоном, оскільки особа повинна отримати повістку особисто, під розпис. Тому інформація про призов або запрошення до військкомату за допомогою телефону не може вважатися належним повідомленням.
 
Навіть більше допишу.
Був в житті момент, коли хотів (і досі хочу і, скоріше всього піду) піти служити. Я сам прийшов і заявив про бажання добровільно служити в ЗСУ.
Мені дали направлення на комісію БЕЗ ПОВІСТКИ. Комісію я пройшов, але в останній день мене викликали на роботу і я досі працюю. Вже 4 місяці.
Хоча комісія пройдена.

Ще раз наголошую, нема повістки - немає явки. І навіть якщо доведеться заплатити штраф, який би він не був, - нехай краще заплатить, якщо немає бажання служити.

Оффтоп
досі не розумію чому так виходить, що служать за повісткою ті, хто не хочуть. Максимально не правильно.
Якщо я звик робити що хочу Я, то ніхто не змусить мене вчинити інакше. Якщо примусом загнати людей на війну, то не дивуйтесь відступам і втратам територій. Військова справа - справа виключно військових, готових до війни.
P.s. без політоти і інших заборонених речей. Виключно офтопом і є лише моєю суб'єктивною думкою.
 
Навіть більше допишу.
Був в житті момент, коли хотів (і досі хочу і, скоріше всього піду) піти служити. Я сам прийшов і заявив про бажання добровільно служити в ЗСУ.
Мені дали направлення на комісію БЕЗ ПОВІСТКИ. Комісію я пройшов, але в останній день мене викликали на роботу і я досі працюю. Вже 4 місяці.
Хоча комісія пройдена.

Ще раз наголошую, нема повістки - немає явки. І навіть якщо доведеться заплатити штраф, який би він не був, - нехай краще заплатить, якщо немає бажання служити.
та і повістка не означає що піде служити.
в батька проблеми з зором -- то сидить вдома. так само є друзі, які хочуть піти воювати, пройшли всі комісії і вже котрий місяць чекають поки їх заберуть
 
У нас пишуть усім хворим, що здорові. Місяцями не чекають. Тикають повістки нашим у сусідній області на блокпостах не за припискою.
 
У нас пишуть усім хворим, що здорові. Місяцями не чекають. Тикають повістки нашим у сусідній області на блокпостах не за припискою.
Знаю, що людині, яка має онкозахворювання і зараз проходить хімію, дали повістку і на медкомісії визнали обмежено-придатним((
 
За законодавством не передбачено виклик до військкомату телефоном, оскільки особа повинна отримати повістку особисто, під розпис. Тому інформація про призов або запрошення до військкомату за допомогою телефону не може вважатися належним повідомленням.
Дякую дуже ❤️ заспокоїли)
Знаю, що людині, яка має онкозахворювання і зараз проходить хімію, дали повістку і на медкомісії визнали обмежено-придатним((
Якийсь жах. В мене є знайомі, де чоловік глухонімий з народження і в них 3 малолітніх дітей, то наші прикордонники казали, що довідку про інвалідність і свідоцтва про народження вони купили, не хотіли випускати з країни.
 
наші прикордонники казали, що довідку про інвалідність і свідоцтва про народження вони купили, не хотіли випускати з країни.
Казати можуть що завгодно...
Є докази?
Якщо нема - зобов'язані пропустити.
 
Дякую дуже ❤️ заспокоїли)

Якийсь жах. В мене є знайомі, де чоловік глухонімий з народження і в них 3 малолітніх дітей, то наші прикордонники казали, що довідку про інвалідність і свідоцтва про народження вони купили, не хотіли випускати з країни.
І таке буває)
Зараз, по довідці МСЕК НЕ випускають за кордон (мотивуючи це корупційними схемами).
Якщо людина має інвалідність, то для перетину кордону наразі потрібно один з цих документів:
▪️посвідчення, яке підтверджує відповідний статус,
▪️або пенсійне посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, в яких зазначено групу та причину інвалідності,
▪️або довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.
 
І таке буває)
Зараз, по довідці МСЕК НЕ випускають за кордон (мотивуючи це корупційними схемами).
Якщо людина має інвалідність, то для перетину кордону наразі потрібно один з цих документів:
▪️посвідчення, яке підтверджує відповідний статус,
▪️або пенсійне посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, в яких зазначено групу та причину інвалідності,
▪️або довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.
знаючи що колись ті довідки навіть інвалідам штампували за гроші має сенс просити додатковий документ. тим більше якщо в людини реальна інвалідність, а не намальована за 2 дні в фотошопі то всі ці документи мають бути
 
знаючи що колись ті довідки навіть інвалідам штампували за гроші має сенс просити додатковий документ. тим більше якщо в людини реальна інвалідність, а не намальована за 2 дні в фотошопі то всі ці документи мають бути
В нього все було. Слава Богу, що все таки пропустили через кордон.
 
І таке буває)
Зараз, по довідці МСЕК НЕ випускають за кордон (мотивуючи це корупційними схемами).
Якщо людина має інвалідність, то для перетину кордону наразі потрібно один з цих документів:
▪️посвідчення, яке підтверджує відповідний статус,
▪️або пенсійне посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, в яких зазначено групу та причину інвалідності,
▪️або довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.
Имея на руках справку мсек, какая сложность получить пенсионное? Да, сейчас могут мурыжить с выдачей, типа "нет матерьялов заламинировать ваше пенсионное", но мне через два месяца (вместо одного) выдали. Незаламинированое.
 
Назад
Угорі Унизу