• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Військовий, брав кредит. Списати процент не хочуть. Відповідь надали спустя 75 днів

  • Автор теми haval
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

haval

Читач
Реєстрація
6 Жов 2022
Дописи
16
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
haval не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підскажіть будь ласка, брав кредит, подавав заявку про списання процентів як військовому, відповіді не було 75 днів. Зараз отримав відказ. Але в кабінеті появилась така Тема

З 15.000 нарахували уже 53
 

Вкладення

  • D7FE313F-97A2-41A8-996E-DA7D4E36B604.jpeg
    D7FE313F-97A2-41A8-996E-DA7D4E36B604.jpeg
    41.1 Кб · Перегляди: 175
  • 1F458007-92F1-4FE8-8659-72003F908B85.jpeg
    1F458007-92F1-4FE8-8659-72003F908B85.jpeg
    48.4 Кб · Перегляди: 169
Теперь пусть они ждут 75 дней и пусть получат отказ и предложение оплатить только тело кредита
 
Підскажіть будь ласка, брав кредит, подавав заявку про списання процентів як військовому, відповіді не було 75 днів. Зараз отримав відказ. Але в кабінеті появилась така Тема

З 15.000 нарахували уже 53
Можете обратиться к юристу, а можете просто ждать, пока предложат закрыть за тело или чуть больше тела, но при этом будут задалбывать. Я бы просто ждал предложения от них нормального.
 
так там же написано: списание % после оплаты тела... Оплачивайте тело и % спишут, сам так оплачивал, даже частями с платежем раз в 2 недели, после того как тело было погашено, все % списали
 
Підскажіть будь ласка, брав кредит, подавав заявку про списання процентів як військовому, відповіді не було 75 днів. Зараз отримав відказ. Але в кабінеті появилась така Тема

З 15.000 нарахували уже 53
Напишіть мені у viber
 
так там же написано: списание % после оплаты тела... Оплачивайте тело и % спишут, сам так оплачивал, даже частями с платежем раз в 2 недели, после того как тело было погашено, все % списали
Ааа дают какие-то гарантии?
Напишіть мені у viber
Я военный, но у меня нет УБД
 
Якщо ви зараз проходите строкову службу або контрактну без залучення до виконання військових операцій, то на жаль.
Мені мілоан повернув за колишні договори, але частково.
Чомусь повертати всю суму не хочуть)
 
так там же написано: списание % после оплаты тела... Оплачивайте тело и % спишут, сам так оплачивал, даже частями с платежем раз в 2 недели, после того как тело было погашено, все % списали
які умови були в особистому кабінеті після погодження реструктуризації? я теж обрала " списание % после оплаты тела", але сума боргу не змінилась. і пише буде сплачено : ТІЛО КРЕДИТА - 208 грн, НАРАХУВАННЯ ПО КРЕДИТУ - 270 грн, КОМІСІЯ ЗА ОПЕРАЦІЮ - 100 грн.
 
які умови були в особистому кабінеті після погодження реструктуризації? я теж обрала " списание % после оплаты тела", але сума боргу не змінилась. і пише буде сплачено : ТІЛО КРЕДИТА - 208 грн, НАРАХУВАННЯ ПО КРЕДИТУ - 270 грн, КОМІСІЯ ЗА ОПЕРАЦІЮ - 100 грн.
:cray:
 
це сума часткового платежу раз у 15 днів,яку я сама обрала) вірніш обирала 500 грн. раз у 15 днів, але вони дали угоду на 578 грн
Всього 15 днів просрочки, один раз говорила з ними на 3 чи 4 день і після цього взагалі не контактувала. Вчора прислали повідомлення, що порушую законодавство, а сьогодні смс з пропозицією реструктуризації.
Обирала пункт "списання відсотків після закриття тіла", але щось незрозуміле зараз..
 
Назад
Угорі Унизу