• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження від Споживчого центру

  • Автор теми LasKava
  • Дата початку
  • Відповіді 166
  • Перегляди 7K

LasKava

✩ Premium ✩
Реєстрація
13 Лют 2020
Дописи
274
Реакції
335
Бали
2,725
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
LasKava не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На днях отримала ВП від Споживчого центру.Поки чекаю документи.Раніше не зустрічала,щоб від Швидковошей був напис.Цікаво, з яким нотаріусом співпрацюють
 
На днях отримала ВП від Споживчого центру.Поки чекаю документи.Раніше не зустрічала,щоб від Швидковошей був напис.Цікаво, з яким нотаріусом співпрацюють
Интересно, а какие собственно задачи решает наличие подобной информации? Ну пусть Петя и Гаврик - это Ваши нотариус и исполнитель. А контора - "Мамин лифчик". И что из того? :pleasantry: :sarcastic: :pardon:
 
LasKava, в отделении оформляли или онлайн?
 
LasKava, тело большое?
 
Ні, в кінці листопада лист був,що вчинять виконавчий напис і сума,яку маю сплатити.Але відчуваю,що напис ще раніше зроблений
іншим разом,якщо вимога справжня, треба писати відповідь - нічо не знаю, нічо не брав, про вас вперше чую...для суду при зносі
 
Вони ще діють чи припинена діяльність?
обе диют, обеих прикрывает мин юст)) (почему думаю что прикрывает - долго реагирует на обращения + уже в курсе, что обе лепят незаконные инн, но не делает ничего, чтобы их прикрыть - в плане аннулировать свидетельство)
 
обе диют, обеих прикрывает мин юст)) (почему думаю что прикрывает - долго реагирует на обращения + уже в курсе, что обе лепят незаконные инн, но не делает ничего, чтобы их прикрыть - в плане аннулировать свидетельство)
Значить, ще попереду чекати нові.☹️Я втомилась.В мене це 7 вп ((
 
Назад
Угорі Унизу