• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавчий напис, знесення ІП, колектори

Тата1992

Читач
Реєстрація
8 Сер 2022
Дописи
19
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата1992 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім. Дуже прошу приділити пару хвилин і допомогти розібратись. Діло йде до виконавчого напису по пумбу, по альфі ,по двом це як мінімум, суми за 100.
Питань багато : перечитавши купу інформації , так і не зрозуміла, чи можна знести такий напис, якщо там дійсно був споживчий кредит і кредитки? Чи тільки незаконні і тд. І воно таке і яка то сума оплати…
Далі чи можуть описати майно свекрів , де я проживаю? Бо начиталась що можуть і холодильник і телевізор позабирати , і не розбиратись чий , або їм ніби треба довести, що не я купувала ( та де ж ті чеки).
І чи справді Виконавчі написи Тільки після війни можливі ?

Прочитала ще про якесь забезпечення напису, про таким що не підлягає виконанню , про знесення ІП- це все одне і теж ?
Не кидайте каменів, будь ласка , дуже прощу : хто може і має час то напишіть. Дякую
Майна на мені нема. Роботи офіц теж. Є прописка, за якою не живу.

Дякую всім безмежно
 
Доброго дня всім. Дуже прошу приділити пару хвилин і допомогти розібратись. Діло йде до виконавчого напису по пумбу, по альфі ,по двом це як мінімум, суми за 100.
Питань багато : перечитавши купу інформації , так і не зрозуміла, чи можна знести такий напис, якщо там дійсно був споживчий кредит і кредитки? Чи тільки незаконні і тд. І воно таке і яка то сума оплати…
Далі чи можуть описати майно свекрів , де я проживаю? Бо начиталась що можуть і холодильник і телевізор позабирати , і не розбиратись чий , або їм ніби треба довести, що не я купувала ( та де ж ті чеки).
І чи справді Виконавчі написи Тільки після війни можливі ?

Прочитала ще про якесь забезпечення напису, про таким що не підлягає виконанню , про знесення ІП- це все одне і теж ?
Не кидайте каменів, будь ласка , дуже прощу : хто може і має час то напишіть. Дякую
Майна на мені нема. Роботи офіц теж. Є прописка, за якою не живу.

Дякую всім безмежно
На період війни забудьте про написи.
Єдине виключення, якщо його було зроблено до війни.
Що буде після...поживемо, побачимо.
 
Доброго дня всім. Дуже прошу приділити пару хвилин і допомогти розібратись. Діло йде до виконавчого напису по пумбу, по альфі ,по двом це як мінімум, суми за 100.
Питань багато : перечитавши купу інформації , так і не зрозуміла, чи можна знести такий напис, якщо там дійсно був споживчий кредит і кредитки? Чи тільки незаконні і тд. І воно таке і яка то сума оплати…
Далі чи можуть описати майно свекрів , де я проживаю? Бо начиталась що можуть і холодильник і телевізор позабирати , і не розбиратись чий , або їм ніби треба довести, що не я купувала ( та де ж ті чеки).
І чи справді Виконавчі написи Тільки після війни можливі ?

Прочитала ще про якесь забезпечення напису, про таким що не підлягає виконанню , про знесення ІП- це все одне і теж ?
Не кидайте каменів, будь ласка , дуже прощу : хто може і має час то напишіть. Дякую
Майна на мені нема. Роботи офіц теж. Є прописка, за якою не живу.

Дякую всім безмежно
Видихаємо!
Зараз написів нотаріальних не роблять.
Подадуть в суд,звернетесь до адвоката за допомогою і все владнаєте.
Ніякого майна не заберуть.
 
На період війни забудьте про написи.
Єдине виключення, якщо його було зроблено до війни.
Що буде після...поживемо, побачимо.
До війни я все платила без жодних затримок. Тому такого варіанта немає. Зараз діймають.
 
До війни я все платила без жодних затримок. Тому такого варіанта немає. Зараз діймають.
Тоді не переймайтесь через напис.
Єдиний варіант для них, це судовий позов.
Ну..або ви можете звернутись із позовною заявою до суду про визнання договору виконаним, а можливо й про повернення переплат.
Звістно за наявності підстав для такого позову.
 
Тоді не переймайтесь через напис.
Єдиний варіант для них, це судовий позов.
Ну..або ви можете звернутись із позовною заявою до суду про визнання договору виконаним, а можливо й про повернення переплат.
Звістно за наявності підстав для такого позову.
Думаю, таких немає. По споживчим точно, бо платились по льготному періоду рівно. А тепер все((( як кажуть : кому должна , всім прощаю
 
Думаю, таких немає. По споживчим точно, бо платились по льготному періоду рівно. А тепер все((( як кажуть : кому должна , всім прощаю
Чого нема? Підстав? Я б не був таким впевненим))
Особливо із альфою.
Якщо маєте бажання, та у вас є в наявності договори, надійшліть мені на почту [email protected] подивлюсь.
 
Чого нема? Підстав? Я б не був таким впевненим))
Особливо із альфою.
Якщо маєте бажання, та у вас є в наявності договори, надійшліть мені на почту [email protected] подивлюсь.
По альфі 2 кредитки. Договір можливо витягти лише з додатку
 
Доброго дня всім. Дуже прошу приділити пару хвилин і допомогти розібратись. Діло йде до виконавчого напису по пумбу, по альфі ,по двом це як мінімум, суми за 100.
Питань багато : перечитавши купу інформації , так і не зрозуміла, чи можна знести такий напис, якщо там дійсно був споживчий кредит і кредитки? Чи тільки незаконні і тд. І воно таке і яка то сума оплати…
Далі чи можуть описати майно свекрів , де я проживаю? Бо начиталась що можуть і холодильник і телевізор позабирати , і не розбиратись чий , або їм ніби треба довести, що не я купувала ( та де ж ті чеки).
І чи справді Виконавчі написи Тільки після війни можливі ?

Прочитала ще про якесь забезпечення напису, про таким що не підлягає виконанню , про знесення ІП- це все одне і теж ?
Не кидайте каменів, будь ласка , дуже прощу : хто може і має час то напишіть. Дякую
Майна на мені нема. Роботи офіц теж. Є прописка, за якою не живу.

Дякую всім безмежно
Доброго вечора, Вам в цій ситуації не варто перейматись.
Майно родичів ніхто не описуватиме і не забиратиме.
Виконавчі написи нотаріуса на період воєнного стану не роблять.
Єдине - це можуть звернутись до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Вже в цьому випадку, Вам варто захищати свої інтереси у суді (з адвокатом/юристом чи самостійно).
Тому, варто періодично моніторити свої дані на сайті Судова влада України

Також, раджу переглянути тему, стосовно звернення до суду з позовом про стягнення переплати з ПУМБу:
 
Доброго вечора, Вам в цій ситуації не варто перейматись.
Майно родичів ніхто не описуватиме і не забиратиме.
Виконавчі написи нотаріуса на період воєнного стану не роблять.
Єдине - це можуть звернутись до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості. Вже в цьому випадку, Вам варто захищати свої інтереси у суді (з адвокатом/юристом чи самостійно).
Тому, варто періодично моніторити свої дані на сайті Судова влада України

Також, раджу переглянути тему, стосовно звернення до суду з позовом про стягнення переплати з ПУМБу:

Чим може загрожувати суд, при умові що він буде виграний банком? Скажіть будь ласка
 
Чим може загрожувати суд, при умові що він буде виграний банком? Скажіть будь ласка
Якщо після рішення суду Ви не оскаржуватимете це рішення в суді апеляційної інстанції, то на підставі цього рішення відкривається виконавче провадження.
На підставі виконавчого провадження виконавець може вчиняти наступні дії:
- арешт рахунків та стягнення з них коштів
- стгянення коштів з офіційних доходів
- арешт/розшук майна.
На період воєнного стану, боржник має право користуватись коштами на рахунку, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100 тисяч гривень. Також, на період воєнного стану припиняється звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника.
 
Чого нема? Підстав? Я б не був таким впевненим))
Особливо із альфою.
Якщо маєте бажання, та у вас є в наявності договори, надійшліть мені на почту [email protected]

Доброго дня! Підкажіть, як альфу краще закривати. Вносити кожного місяця мінімальний платіж, тобто той що передбачено. А решту відкладати і внести потім всю суму і закрити так. Чи кожного місяця класти більший платіж одразу на картку? Була кредитка на 20 000, якраз з лютого починала виплачувати. За 6 місяців выросла до 25 000 за рахунок того, що не було чим платити. Зараз просрочку закрила. Сума 21200. Думаю, як краще вчинити. Бо там дуже великі переплати по відсоткам
 
Останнє редагування модератором:
Тетяна Д, там не по відсоткам, а по комісії величезні суми.
Ось честно. Я б, на вашому місті, якщо немає бажання першою ініціювати суд, просто перестав платити. В чекав пока альфа піде до суду.
Бо ці всі сплати, то викидання грошей у прірву.
 
А якщо по кредитці альфа, сума боргу вже за 100 тис. Підуть до суду?
 
Назад
Угорі Унизу