• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вірш в студію,дубль два

Валюшка

Форумчанин
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
694
Реакції
1,124
Бали
253
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Валюшка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Незважаючи на весь негатив,я все ж продовжую потрошки віршувати...Це моя маленька віддушина.Знаєте,є в мене мрія,зібрати докупи усі мої віршенята(мабуть уже до тисячі їх є,ніхто ж не рахує) і зробити свою збірочку, хоч найменшенького тиражу на 50 штучок...Що ж,поки людина мріє,ще не все втрачено... Сьогодні додаю у вигляді скріншотів,набирати текст трясуться руки...
 

Вкладення

  • IMG_20220203_233150.jpg
    IMG_20220203_233150.jpg
    112.5 Кб · Перегляди: 18
  • IMG_20220203_233215.jpg
    IMG_20220203_233215.jpg
    129.4 Кб · Перегляди: 18
Незважаючи на весь негатив,я все ж продовжую потрошки віршувати...Це моя маленька віддушина.Знаєте,є в мене мрія,зібрати докупи усі мої віршенята(мабуть уже до тисячі їх є,ніхто ж не рахує) і зробити свою збірочку, хоч найменшенького тиражу на 50 штучок...Що ж,поки людина мріє,ще не все втрачено... Сьогодні додаю у вигляді скріншотів,набирати текст трясуться руки...
:cray:
 
Незважаючи на весь негатив,я все ж продовжую потрошки віршувати...Це моя маленька віддушина.Знаєте,є в мене мрія,зібрати докупи усі мої віршенята(мабуть уже до тисячі їх є,ніхто ж не рахує) і зробити свою збірочку, хоч найменшенького тиражу на 50 штучок...Що ж,поки людина мріє,ще не все втрачено... Сьогодні додаю у вигляді скріншотів,набирати текст трясуться руки...
Сумно так...
 
Знаєте,мої віршенята завжди мене заспокоюють і страшенно бісять мого чоловіка.Можна сказати,він їх ненавидить.І чим гірші в нас стосунки,тим більше я пишу...
Все,ніхто не плаче.І я вже не плачу.А то молоко пропаде.
 
Знаєте,мої віршенята завжди мене заспокоюють і страшенно бісять мого чоловіка.Можна сказати,він їх ненавидить.І чим гірші в нас стосунки,тим більше я пишу...
У кожного своє джерело натхнення...
 
І пишіть. Не дозволяйте комусь диктувати, що вам робити і не робити, і захищайте своє, те, що важливе для вас
Дякую вам велике!!!!
Я пишу тільки в гарному настрої. Але він в мене все такий)))
Хотілося б почитати...
 
Я сором'язлива) Рідко ділюся)
Та ладно, мені здається,після моїх розказнів,тут уже нікого нічим не здивуєш))))А поезія не повинна писатись в "шухляду". Я в шухляду писала 20 років.Боялася,що засміють.Але таку реакцію моє віршування викликає у небагатьох.У більшості випадків підтримують.
 
Та ладно, мені здається,після моїх розказнів,тут уже нікого нічим не здивуєш))))А поезія не повинна писатись в "шухляду". Я в шухляду писала 20 років.Боялася,що засміють.Але таку реакцію моє віршування викликає у небагатьох.У більшості випадків підтримують.
Я колись дозрію і теж захочу випустити збірку) А поки що просто викидаю емоції) А тобі дійсно варто писати! Сумні поезії, але це і зрозуміло, знаючи твою історію...
 
Я колись дозрію і теж захочу випустити збірку) А поки що просто викидаю емоції) А тобі дійсно варто писати! Сумні поезії, але це і зрозуміло, знаючи твою історію...
У мене є кілька колективних,п'ять здається,але остання вийшла рік тому, якийсь ступор останнім часом,та й грошей нема
 
Назад
Угорі Унизу