• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Висить борг в Кредит365. Як оформити іпотеку?

  • Автор теми KissOfSun
  • Дата початку
  • Відповіді 28
  • Перегляди 796
Не бачу іншого виходу як шукати зв"язки з кредитором вказаним в убкі.
але історія негативна , навіть якщо погасить , то не сильно стане краще.
Зараз мене цікавить питання видалення персональних даних з убкі , вивчаю питання і можливі наслідки. Давайте разом розберемось в питанні
 
але історія негативна , навіть якщо погасить , то не сильно стане краще.
Зараз мене цікавить питання видалення персональних даних з убкі , вивчаю питання і можливі наслідки. Давайте разом розберемось в питанні
Тоже интересно
 
але історія негативна , навіть якщо погасить , то не сильно стане краще.
Зараз мене цікавить питання видалення персональних даних з убкі , вивчаю питання і можливі наслідки. Давайте разом розберемось в питанні
А що тут розбиратись.
Вже багато раз піднімалось це : дані ніхто не видалить. Вони зберігатимуться як пишуть 10 років.
Хоча я особисто нині заходив і бачив свої дані по проблемній універсальній карті примата за 2005-2006рр...
От і все.
Вони (убкі) роблять що їм заманеться.
 
Це питання наполеглевості і адвокатів. Важливіше наслідки. Наприклад убкі видаляє дані про особу з реєстру, така особа не зможе взяти кредит , іпотеку , тому що у неї немає кредитного рейтингу ? Чи
 
Це питання наполеглевості і адвокатів.
Адвокати працюють в юридичному полі. Яким чином вони можуть впливати на приватну шарагу з її даними... якщо є порушення на законодавчому рівні, це інше питання...а так маємо що маємо.
 
Всі шараги є приватними, це не найважливіше. Більш важливі наслідки такої дії, чи взагалі варто цим займатись
 
Всі шараги є приватними, це не найважливіше. Більш важливі наслідки такої дії, чи взагалі варто цим займатись
вам не дадуть кредит, поки ви не дасте згоду на передачу даних в убкі
відповідно для видалення даних з убкі треба, щоб пройшло 10 років з моменту закриття договору
поки кредит не погашено або через суд не встановлено, що заборгованості нема або договір недійсний, убкі дані звісно буде тримати і після 10 років
 
Назад
Угорі Унизу