• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ВНН від ІЗІ кредит і перепродаж

prosto_Lesia

Перевірений
Реєстрація
2 Січ 2020
Дописи
343
Реакції
491
Бали
2,725
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
prosto_Lesia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні мене трохи взбісив Верокеш.
Маю від них ВНН і відкрите провадження ще з кінця 21 року. і заблоковані відповідно гроші на рахунку((((
З минулого року знесення на розляді в суді, але то ковід, то перенесення у зв'язку з воєнним положенням..
Останній раз (15го березня) розгляд справи перенесли у зв'язку з хворобою судді на кінець червня.
І от сьогодні приходить сповіщення, що ІЗІ продали кредит Кредит-Капіталу..
і одразу КК починає штормити дзвінками.. в якийсь момент взяла трубку і від душі нагнула їм метеликів..
бо КК зі старту почав, "хочемо всю суму, ще й з відсотками"

бодай би тих падлюк качка копнула!
 
Сьогодні мене трохи взбісив Верокеш.
Маю від них ВНН і відкрите провадження ще з кінця 21 року. і заблоковані відповідно гроші на рахунку((((
З минулого року знесення на розляді в суді, але то ковід, то перенесення у зв'язку з воєнним положенням..
Останній раз (15го березня) розгляд справи перенесли у зв'язку з хворобою судді на кінець червня.
І от сьогодні приходить сповіщення, що ІЗІ продали кредит Кредит-Капіталу..
і одразу КК починає штормити дзвінками.. в якийсь момент взяла трубку і від душі нагнула їм метеликів..
бо КК зі старту почав, "хочемо всю суму, ще й з відсотками"

бодай би тих падлюк качка копнула!
Рахунок можете розблокувати,звернувшись в банк в якому карта,якщо сума провадження менша 100 тис. мали би розблокувати у зв'язку з законом який діє у воєнний час.
 
Рахунок можете розблокувати,звернувшись в банк в якому карта,якщо сума провадження менша 100 тис. мали би розблокувати у зв'язку з законом який діє у воєнний час.
на жаль, це не відноситься до ФОПів(
ПриватБанк співає, що розпорядження для розблокування рахунку ФОП не має..
 
Мені теж прийшло повідомлення від Кредит Кепитал. Начали розповідати, що продовжують нарахування відсотків.
З якого приводу, якщо договір з Веро Кеш вже давно не діє. Вам писали щось подібне?
 
ні, лише таке повідомлення на електронку та смс з реквізитами..
1680293821274.png
 
ні, лише таке повідомлення на електронку та смс з реквізитами..
Переглянути вкладення 125849
Мені надіслали теж саме. Я направила запит на те, щоб КК надали мені договор факторингу. Тому що для суду лист на е-мал
не має доказового значення. Після цього - вони поки зникли
 
на жаль, це не відноситься до ФОПів(
ПриватБанк співає, що розпорядження для розблокування рахунку ФОП не має..
З Приватбанком краще діла не мати. Це щось більш схоже на общак Бєні (навіть після націоналізації), ніж на банк.
 
А что по стороне стягнення по ВНН? Старая?
по ВНН змін не було - ІЗІ Кредит так і залишився..
але в кредитну історію сьогодні поступила інформація про продаж кредиту ККапіталу..
 
Да, суды у нас перегружены... а КК слать в привычном направлении - есть исполнительное, пока решается вопрос вы. да-да, конкретно вы, кк, идёте на... ну, или в, как хотите))
 
Назад
Угорі Унизу