• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вп по теплоенерго

  • Автор теми Vikavoz
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 310

Vikavoz

Форумчанин
Реєстрація
6 Тра 2023
Дописи
52
Реакції
2
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Vikavoz не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Було мало МФО з якими майже розрахувалася як тут це. Звісно про суд ніхто не повідомив і дізналася через дію. Спочатку заблокували рахунки і поки накопичувала суму для оплати прийшов лист на роботу, що будуть утримувати 20% з зп. Тепер хочу зняти арешт з соцкарти на яку отримую дитячі ( хоч якась копійка) направила приватному виконавцю на електронну пошту заяву і виписку з банка що рахунок соціальний але вже 2 дні тиша. Може треба їхати до неї особисто чи відправляти заказники листом?
 
Було мало МФО з якими майже розрахувалася як тут це. Звісно про суд ніхто не повідомив і дізналася через дію. Спочатку заблокували рахунки і поки накопичувала суму для оплати прийшов лист на роботу, що будуть утримувати 20% з зп. Тепер хочу зняти арешт з соцкарти на яку отримую дитячі ( хоч якась копійка) направила приватному виконавцю на електронну пошту заяву і виписку з банка що рахунок соціальний але вже 2 дні тиша. Може треба їхати до неї особисто чи відправляти заказники листом?
Суд чи судовий наказ?
 
Було мало МФО з якими майже розрахувалася як тут це. Звісно про суд ніхто не повідомив і дізналася через дію. Спочатку заблокували рахунки і поки накопичувала суму для оплати прийшов лист на роботу, що будуть утримувати 20% з зп. Тепер хочу зняти арешт з соцкарти на яку отримую дитячі ( хоч якась копійка) направила приватному виконавцю на електронну пошту заяву і виписку з банка що рахунок соціальний але вже 2 дні тиша. Може треба їхати до неї особисто чи відправляти заказники листом?
Якщо у Вас є можливість, то краще особисто.
Хоч побачите, що то за людина.
Якщо то далеко і незручно, краще заказним листом з повідомленням про отримання.
 
Назад
Угорі Унизу