• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хлопець не хоче одружитися бо є у мене борги в банках і мфо

Парень предупреждал, был против, а вы пошли и сделал всё по своему.
Так а зачем такая жена нужна?
Тут многие пишут о поддержке - в смысле?! Поддерживать потому, что сделали наоборот как просили???
Может тут автору бы извиниться, нет?
Я бы тоже не женился. Ну нафиг что ты выкинешь в будущем.

Морально поддержать в чём? Моя ты дурочка, говорили тебе не бери МФО, не влазь в долги, а ты набралась?)))
При чём явно за спиной, и призналась вот только что. И как парню? Приятно?
Это, простите, пойти налево, цепануть там триппер а потом требовать у партнёра сочуствия и поддержки пока проходишь курс лечения.
Тиць пердиць. Ну, я набралась цих сараїв, і що. І теж за спиною своїх рідних.

За підтримку і за вибачення то ваще пізнєц. Написали про тріпер, до чого- нікуа незрозуміло.

А що ви на форумі робите, пане святоша?
Уже около двух лет прошло после этого , просто решила написать и узнать мнение людей, сейчас у нас все прекрасно в отношениях, не смотря на эти долги , естественно учусь на ошибках и такого больше чудить не собираюсь, никто не идеальный


Нет, в проблемы влез , плюс машину суд хотел забрать , за неуплату
Тоді до чого ваш пост? Які думки ви чекаєте?
????
Прям не можу зрозуміти навіщо вам форум.
Теж ні куя не зрозуміла.Не хоче одружуватись і рідні казали ніт весіллю і тут вжууууз, якось диво трапилось 2 роки назад.
 
Останнє редагування:
Тиць пердиць. Ну, я набралась цих сараїв, і що. І теж за спиною своїх рідних.

За підтримку і за вибачення то ваще пізнєц. Написали про тріпер, до чого- нікуа незрозуміло.

А що ви на форумі робите, пане святоша?

Тоді до чого ваш пост? Які думки ви чекаєте?

Теж ні куя не зрозуміла.Не хоче одружуватись і рідні казали ніт весіллю і тут вжууууз, якось диво трапилось 2 роки назад.
Я на форуме для того, что бы делиться опытом и помогать людям.
Другое дело вы - я высказал мысль, она вам неприятна? Задела за живое. что вы переводите разговор в токсичную плоскость?
 
Куркуль він) Нічого його майну не буде.
Будет, у юриста ещё была по началу долгов, он тогда сказал шо если женаты то арест машины , и дома который его родителей, легко может быть из за долгов
 
Будет, у юриста ещё была по началу долгов, он тогда сказал шо если женаты то арест машины , и дома который его родителей, легко может быть из за долгов
Цікавий у Вас юрист. Авто куплене до весілля і на чоловіку. Який може бути арешт. Про будинок батьків взагалі мовчу.
 
Тим більш. Якщо показувати звіти з малою зп...
Туи даже обманывать не приходится, мало ... будем надеяться в общем и решать проблемы по мере поступения, пока руки связаны.
 
Хорошую темку пропустил на пике. Завязка, кульминация, внезапный пространственно-временной коллапс в два года с текущим хэппи-эндом... Типа уже после съёмок шампусик там все за кадром пьют, и "как это было" . А параллельно мегадискуссии, даже с элементами срача. Круто. Не стоит форум покидать надолго)
 
У мене була складна ситуація у вересні. Мала кредитки, почалась війна перестала платити. У вересні ще й роботу основну втратила. Розповілк хлопцеві, бо тоді вже стало страшно. Борги росли, з роботою незрозуміла історія. А кредитки брала на навчання сестрі, я розуміла, що сплачуватиму я. Тут ніяких питань. Так от щодо хлопця. Мені він сказкв так: " якою ти б не була б хорошою людиною, свої кредитки будеш виплачувати не один рік і потрібно було з ними розбиратись перед тим як особисте життя будувати." Я і не чекала від нього допомоги ніякої крім підтримки моральної . Для мене це стало таким стимулом знайти самій вихід. Знайшлася і перша робота, і друга. Закрила 2 кредитки з 4, зараз виплачую 2 і немаю ніякої паніки, є чітке розуміння, щл все під контролем. Щодо хлопця, наразі йому не подобається, що я не маю вільного часу для нього. Що я багато працюю, не готуб їсти (бо реально я працюю 24/7, сплю мало, по 4/5 годин). Крім фінансового питання у нас все ніби й добре. Але якщо переїхати до нього, як він хоче і менше працювати... Я йому зовсім у фінансовому питанні не довіряю. Зараз я можу класти більше, ніж потрібно. І нормально жити. Він не хоче, щоб я багато працювала, але і допомагати теж не буде. І взагалі називає мою меншу сестру "тягарем". До слова, він хірург-стоматолог, вихований, розумний хлопець. Але довіряти у фінансовому питанні, я йому не можу. Сама відчуваю себе тягарем і баластом. Що робити, теж не знаю. Розумію, що правильно буде закінчити ці відносини.
 
У мене була складна ситуація у вересні. Мала кредитки, почалась війна перестала платити. У вересні ще й роботу основну втратила. Розповілк хлопцеві, бо тоді вже стало страшно. Борги росли, з роботою незрозуміла історія. А кредитки брала на навчання сестрі, я розуміла, що сплачуватиму я. Тут ніяких питань. Так от щодо хлопця. Мені він сказкв так: " якою ти б не була б хорошою людиною, свої кредитки будеш виплачувати не один рік і потрібно було з ними розбиратись перед тим як особисте життя будувати." Я і не чекала від нього допомоги ніякої крім підтримки моральної . Для мене це стало таким стимулом знайти самій вихід. Знайшлася і перша робота, і друга. Закрила 2 кредитки з 4, зараз виплачую 2 і немаю ніякої паніки, є чітке розуміння, щл все під контролем. Щодо хлопця, наразі йому не подобається, що я не маю вільного часу для нього. Що я багато працюю, не готуб їсти (бо реально я працюю 24/7, сплю мало, по 4/5 годин). Крім фінансового питання у нас все ніби й добре. Але якщо переїхати до нього, як він хоче і менше працювати... Я йому зовсім у фінансовому питанні не довіряю. Зараз я можу класти більше, ніж потрібно. І нормально жити. Він не хоче, щоб я багато працювала, але і допомагати теж не буде. І взагалі називає мою меншу сестру "тягарем". До слова, він хірург-стоматолог, вихований, розумний хлопець. Але довіряти у фінансовому питанні, я йому не можу. Сама відчуваю себе тягарем і баластом. Що робити, теж не знаю. Розумію, що правильно буде закінчити ці відносини.
Біжи,Таня,біжи..Бо чим далі тим цікавіше буде.Якщо він вже так говорить..То далі буде ще гірше,і буде притикати кожну копійку,яку ти не так потратила.Повір,є чоловіки, яким без різниці є в тебе борги,діти і інші зобов'язання,чи ні..Тим більше , що ви не одружені і навіть не живете разом.
 
У мене була складна ситуація у вересні. Мала кредитки, почалась війна перестала платити. У вересні ще й роботу основну втратила. Розповілк хлопцеві, бо тоді вже стало страшно. Борги росли, з роботою незрозуміла історія. А кредитки брала на навчання сестрі, я розуміла, що сплачуватиму я. Тут ніяких питань. Так от щодо хлопця. Мені він сказкв так: " якою ти б не була б хорошою людиною, свої кредитки будеш виплачувати не один рік і потрібно було з ними розбиратись перед тим як особисте життя будувати." Я і не чекала від нього допомоги ніякої крім підтримки моральної . Для мене це стало таким стимулом знайти самій вихід. Знайшлася і перша робота, і друга. Закрила 2 кредитки з 4, зараз виплачую 2 і немаю ніякої паніки, є чітке розуміння, щл все під контролем. Щодо хлопця, наразі йому не подобається, що я не маю вільного часу для нього. Що я багато працюю, не готуб їсти (бо реально я працюю 24/7, сплю мало, по 4/5 годин). Крім фінансового питання у нас все ніби й добре. Але якщо переїхати до нього, як він хоче і менше працювати... Я йому зовсім у фінансовому питанні не довіряю. Зараз я можу класти більше, ніж потрібно. І нормально жити. Він не хоче, щоб я багато працювала, але і допомагати теж не буде. І взагалі називає мою меншу сестру "тягарем". До слова, він хірург-стоматолог, вихований, розумний хлопець. Але довіряти у фінансовому питанні, я йому не можу. Сама відчуваю себе тягарем і баластом. Що робити, теж не знаю. Розумію, що правильно буде закінчити ці відносини.
Підтримую попередній пост - біжіть))) Такі особи чоловічої статті не змінюються.. ви не розписані, не живете разом, не маєте ніяких зобов'язань перед цією людиною і вже йому вині? а що буде потім??
ви кажете, що крім фінансового питання все добре, але.. сім'я ваша йому не до вподоби, готуєте ви не так?
Подумайте самі, що буде далі?
все ваше подальше життя?
а як будуть діти, декрет? хто буде займатись фінансовими питаннями?
 
Жіноча логіка. Особи жіночої статі як завжди нікому нічого не винні)))
 
Підтримую попередній пост - біжіть))) Такі особи чоловічої статті не змінюються.. ви не розписані, не живете разом, не маєте ніяких зобов'язань перед цією людиною і вже йому вині? а що буде потім??
ви кажете, що крім фінансового питання все добре, але.. сім'я ваша йому не до вподоби, готуєте ви не так?
Подумайте самі, що буде далі?
все ваше подальше життя?
а як будуть діти, декрет? хто буде займатись фінансовими питаннями?
Про це я і думала. Вже було багато ситуацій. Як наприклад, я сильно захворіла, кашляла, купила собі таблеток. А я фармацевт за одною освітою, в аптеці працювала раніше, знаю, що купити. Він переглянув замовлення на таблетках і сказав, що бронхофіт як для чаю задорого?. Я сама собі купую все і ліки в тому числі і якось сама вирішу, питання з тими ліками, що мені треба) а ще працюю за ноутом багато, то мої краплі теж задорогі (430 грн?). Працюю багато, то можу купити собі). Вони того варті. Я вже підіймала це питання і казала йому, що планувати майбутнє з ним неможливо через фінансове питання. Нащо він відповів, що це були тільки жарти. І це не значить, що краплі дорогі для нього, чи для мене, а тільки те, що краплі дорогі? виявляється то такі жарти) досміявся.
 
І це не значить, що краплі дорогі для нього, чи для мене, а тільки те, що краплі дорогі? виявляється то такі жарти) досміявся.
ну з такою логікою досміятися можна з будь-якого приводу. а толку.
 
Про це я і думала. Вже було багато ситуацій. Як наприклад, я сильно захворіла, кашляла, купила собі таблеток. А я фармацевт за одною освітою, в аптеці працювала раніше, знаю, що купити. Він переглянув замовлення на таблетках і сказав, що бронхофіт як для чаю задорого?. Я сама собі купую все і ліки в тому числі і якось сама вирішу, питання з тими ліками, що мені треба) а ще працюю за ноутом багато, то мої краплі теж задорогі (430 грн?). Працюю багато, то можу купити собі). Вони того варті. Я вже підіймала це питання і казала йому, що планувати майбутнє з ним неможливо через фінансове питання. Нащо він відповів, що це були тільки жарти. І це не значить, що краплі дорогі для нього, чи для мене, а тільки те, що краплі дорогі? виявляється то такі жарти) досміявся.
якісь дивні жарти
 
Це не жарти були. Все. Виявилось, що мою допомогу сестрі ця людина не зможе зрозуміти ніколи . Хоча в нього є дитина від першого шлюбу. Як таке нерозуміння ситуації може бути.... І наявність залишку боргу в загальній сумі 38000 робить ситуацію ще гіршою для нього. Це кредитки 2 залишилось в банках , ніяких мфо не маю.
Тільки я з боргом розберусь і над цим працюю, а розуміння потім так і не з'явиться . Дуже прикро, що фінанси так вливають на побудову відносин. Та завдяки боргам, я навчилась трошки заробляти. І швидко зараз все закриваю. Можу допомагати сестрі і робити її життя кращим. І це головне. Тепер поки не внесу в життя більше фінансової стабільності, ніяких відносин. Не хочу, щоб мені хтось потім казав, що мої родичі - це тягар і тому подібне. Або що якісь краплі дорогі. Дуже прикро, що так є. Тим більше, що на себе я завжди зароблю сама.
 
Тетяна Д, заодно і оточення підчистите. Справа болюча але дууууже корисна
 
Тетяна Д не рубіть з плеча з приводу ніяких відносин)
ніхто не знає, коли Ви свою долю зустрінете)))
коли це буде дійсно Ваша людина - їй буде все одно на наявність у вас боргів чи зайвої ваги..
ви маєте сім'ю - нехай ваша сестра і всі форумчани будуть зараз для вас підтрикою))
Звісно, зараз Вам тяжко і боляче.. на жаль, я Вас прекрасно розумію(
коли я розповіла все своєму (дякувати клепкам) колишньому хлопцю про свої борги - він сказав приблизно те ж, що і Ваш...
"сама д*pa вина, сама і розбирайся"
але завдяки цьому і завдяки боргам я навчилась їбашити по 17 годин на день..
звісно, це не привід для радості і зовсім не жіноча позиція, але це допомогло мені віддати 300 тисяч грн боргів грн за 1,5 роки..
і сподіваюсь, що за декілька місяців я покінчу з останніми своїми МФчмО))
 
Підскажіть будь ласка що робити в такой ситуації, хлопець не хоче одружитися бо є у мене борги в банках і мфо, на ньому записан дім і машина і він боїться щоб его це не коснулось...
Opera Снимок_2023-02-27_220113_www.google.com.ua.png
 
Назад
Угорі Унизу