• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочу емігрувати... Не судіть строго :-)

Я его делать не буду, ибо там мед. комиссию нужно проходить, а я как-то стараюсь подальше от этого держаться. От греха подальше, так сказать )
У меня они сами его когда-то похерили !я и не парюсь особо...
 
Вы должны медкомиссию пройти однозначно!даже если у вас есть железный аргумент!потом после прохождения комиссии вам выдадут военник с отсрочкой либо что вы не годны к службе!и ехайте потом спокойно...
Так справа в тому, що я пройшов медичну комісію, визнали непридатним з виключенням з військового обліку. Але мені нічого не дали. Буду писати заяву, щоб видали висновок ВЛК на руки
 
Так справа в тому, що я пройшов медичну комісію, визнали непридатним з виключенням з військового обліку. Але мені нічого не дали. Буду писати заяву, щоб видали висновок ВЛК на руки
Написав я заяву щодо видачі довідки ВЛК на ім'я начальника РТЦК та СП. Відправив рекомендованим листом, 03.07 він був вручений. А тепер собі думаю що робити далі якщо не буде відповіді. Здається місяць термін розгляду заяви...
Хтось має слушну пораду?
 
Назад
Угорі Унизу