• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочуть списати борг з карти якого нема

Annet1994

Читач
Реєстрація
22 Жов 2021
Дописи
9
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Annet1994 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мені вчора прийшло смс шо є борг в бистрозайм,коли я зайшла в особистий кабінет ніяких договорів і ніяких кредитів нема...а хочуть зняти гроші з карти..шо робити
 
Мені вчора прийшло смс шо є борг в бистрозайм,коли я зайшла в особистий кабінет ніяких договорів і ніяких кредитів нема...а хочуть зняти гроші з карти..шо робити
В мене кредит 7, кожен день пробує з картки кошти зняти, спочатку поставила лісіт, а позавчора сама заблокувала та закрила картку, пішли вони всі. Зроблю можливо колись іншу.
Мені вчора прийшло смс шо є борг в бистрозайм,коли я зайшла в особистий кабінет ніяких договорів і ніяких кредитів нема...а хочуть зняти гроші з карти..шо робити
А навіщо ви заходите в особистий кабінет? Вони ж все бачуть, скільки у вас прострочка?
 
Мені вчора прийшло смс шо є борг в бистрозайм,коли я зайшла в особистий кабінет ніяких договорів і ніяких кредитів нема...а хочуть зняти гроші з карти..шо робити
Повністю закрити карту. Бо заженуть в мінуса
 
В мене кредит 7, кожен день пробує з картки кошти зняти, спочатку поставила лісіт, а позавчора сама заблокувала та закрила картку, пішли вони всі. Зроблю можливо колись іншу.

А навіщо ви заходите в особистий кабінет? Вони ж все бачуть, скільки у вас прострочка?
Так прикол в тому що в мене в них немає кредиту...
 
Так прикол в тому що в мене в них немає кредиту...
Продали уже напевно, або якщо немає е в них кредиту можливо хтось з родичів взяв на вас кредит?
Мені вчора прийшло смс шо є борг в бистрозайм,коли я зайшла в особистий кабінет ніяких договорів і ніяких кредитів нема...а хочуть зняти гроші з карти..шо робити
Неможу зрозуміти одне, ви брали у них кредит чи ні?
 
Вы брали у них кредит, иначе ваша карточка не засветилась бы там просто так. Если в кабинете нет договора, значит долг продали. К чему эта тема? Перевыпускайте карту.
 
Если в кабинете нет договора, значит долг продали.
быстрозайм в 99% случаев не продаёт

1 %, когда продаёт - отпадает, так как смс от быстрозайм была на днях
Annet1994, маловероятно, но проверьте себя в реестре должников))
 
быстрозайм в 99% случаев не продаёт

1 %, когда продаёт - отпадает, так как смс от быстрозайм была на днях
Annet1994, маловероятно, но проверьте себя в реестре должников))
Значит либо тс попала в этот 1%, либо что-то тут не так)
 
Деколи складається таке враження що люди не вміють сплітати різні історії, придумують або не договорюють, а може то з МФО тут сидить?
Есть и засланные казачки иногда. Но тут скорее всего недоговаривают. Выше в ответах модератор кидал, что тс в разделе с смс задавала вопрос по этому мфо. Поэтому вообще не понимаю смысла создавать подобного рода темы
 
Svetlana98, може пам'ять дівоча)
 
быстрозайм в 99% случаев не продаёт

1 %, когда продаёт - отпадает, так как смс от быстрозайм была на днях
Annet1994, маловероятно, но проверьте себя в реестре должников))
Я раніше подавала заявку на кредит,мені прийшла відмова..а зараз шлють смс
 
быстрозайм в 99% случаев не продаёт

1 %, когда продаёт - отпадает, так как смс от быстрозайм была на днях
Annet1994, маловероятно, но проверьте себя в реестре должников))
Я раніше подавала заявку на кредит,мені прийшла відмова..а зараз шлють смс
в таком случае лично я позвонил бы на горячую линию и ху**в им нагнул.
Я звонила,мені сказали чекайте дзвінка спеціаліста..і ніхто не перезвонює..а зранку знову хотіли зняти гроші..
 
Назад
Угорі Унизу