• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хотят только тело и %

  • Автор теми Tutusha
  • Дата початку
  • Відповіді 20
  • Перегляди 1K

Tutusha

Читач
Реєстрація
19 Тра 2022
Дописи
10
Реакції
1
Бали
128
UAH
0.00
Tutusha не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Уже второй месяц прошу разбить на две-части.
Они никак либо пролонгации либо полностью оплата.
Что делать? Звонят все окружающим
 
Уже второй месяц прошу разбить на две-части.
Они никак либо пролонгации либо полностью оплата.
Что делать? Звонят все окружающим
Забити,перечекати хвилю дзвінків. Пізніше запропонують тіло
 
Сьогодні запропонували 60% тіла, а дальше два платежі кожних 2 тижні.
Але маю тільки половину.
Що робити?
 
А сколько у Вас просрок и тело, что не хотят на первичную сумму соглашаться?
Тело 10 000
Два дня просрочки, на все тіло одним невистачає (хоча сьогодні до вечора вони згідні за тіло)
 
Тело 10 000
Два дня просрочки, на все тіло одним невистачає (хоча сьогодні до вечора вони згідні за тіло)
Це буде не тільки до вечора, не переймайтесь. Коли буде бажання та потрібна сума, тоді вже виходьте з ними на зв'язок. Їх погрозки про строки погашення нічого не значать
 
Це буде не тільки до вечора, не переймайтесь. Коли буде бажання та потрібна сума, тоді вже виходьте з ними на зв'язок. Їх погрозки про строки погашення нічого не значать
Я тоже думаю, краще збирати гроші, а тоді розпорядитись з мфо
 
Я тоже думаю, краще збирати гроші, а тоді розпорядитись з мфо
Саме так) Тут деяким людям на їжу іноді не вистачає, а ця офісна чортівня капає на мізки. Після такого мало бажання взагалі щось віддавати. Але вони цього не розуміють
 
Я тоже думаю, краще збирати гроші, а тоді розпорядитись з мфо
за тіло зможете закрити в любому випадку, може через 2 тижні, може через 2 місяці. Але вони до цього часу можуть всіх родичів дзвінками задовбати.
Я особисто за тіло їх і закрив. Дзвонили лише матері, але вона у мене в цьому плані пофігістка, їй було все рівно на ті дзвінки.
 
Тіло 6тис хочут 15 двома платежами, на поступки не йдуть як не намагались. Звонять рідним.
 
Назад
Угорі Унизу