• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто писав на електронну Дж фінанс

Кіра@.

Форумчанин
Реєстрація
19 Кві 2020
Дописи
326
Реакції
68
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Кіра@. не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Я написала, а вони не відповідають. Можливо не туди? Хто підкаже їх електроніку?
 
А зачем писать? Инициатива наказуема...
Це як? Хочу позбутися від них. До всіх пишу ніхто не відповідають. Але до всіх дзвонять і кажуть що роблю ми.
Це як? Хочу позбутися від них. До всіх пишу ніхто не відповідають. Але до всіх дзвонять і кажуть що роблю ми.
Поручителями*
 
Мне они предложили перед Новым годом реструктуризацию , и пропали
Уже месяц не звонят ((
Аж стремно как-то
Кому что, про них слышно?
 
Я написала, а вони не відповідають. Можливо не туди? Хто підкаже їх електроніку?
мне отвечал данный персонаж
Зюзя Євгеній <[email protected]>
Я написала, а вони не відповідають. Можливо не туди? Хто підкаже їх електроніку?
мне отвечал данный персонаж
Зюзя Євгеній <[email protected]>
 
Сколько можно повторять?
Обращения в МФО нужно слать на бумаге по адресу их регистрации письмом с уведомлением о вручении и описью вложений.
Адрес Диджеев:
04112, м. Київ, вул. авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8
Керівник: Правник Олександр Петрович
 
Останнє редагування:
Сколько можно повторять?
Обращения в МФО нужно слать на бумаге по адресу их регистрации письмом с уведомлением о вручении и описью вложений.
Адрес Диджеев:
04112, м. Київ, вул. авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8
Керівник: Правник Олександр Петрович
Дякую, спробую так написати.
 
Сколько можно повторять?
Обращения в МФО нужно слать на бумаге по адресу их регистрации письмом с уведомлением о вручении и описью вложений.
Адрес Диджеев:
04112, м. Київ, вул. авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8
Керівник: Правник Олександр Петрович
Ну в телефон вони кричать,що приїжджайте по адресі вказаній на сайті і вирішуйте всі питання.Листи вони не приймають і не відправляють.Я уже неділю з ними воюю по телефону.
 
Ну в телефон вони кричать,що приїжджайте по адресі вказаній на сайті і вирішуйте всі питання.Листи вони не приймають і не відправляють.Я уже неділю з ними воюю по телефону.
Моим клиентам отвечают "на ура". И довольно быстро.
 
Назад
Угорі Унизу