• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто тут з Вінниці?

И я Винницкая)

Местные посоветуйте как кто закрывал ? Я уже все оббегала! Не знаю куда уже обращаться ! Просрочек пока нет ! Но и деньги закончились !
Читай форум тут інформації багато,закривають дуже рідко,опиши які шараги і приблизні тіла
 
Вивчила на зубок уже ! Та поки просрочок не було то й сиджу , не знаю як краще (
Перекредитувати намагалась , скрізь відмова !
Мегабанк дав 25000 , то й з ним я влипла! Пів року спокійно сплачую , 12000 уже думаю подивлюсь який залишок - а там 24000 !!! Прочитала договір то вдячність банку 800 грн в місяць і відсоток такий самий ! І все так прописано що я й не бачила як брала !

20000 манивео 7000 кредит каса 8000 е гроші
12000 майкредит 10000 милоам .
І так не хочеться цих проблем ?
 
И я Винницкая)

Местные посоветуйте как кто закрывал ? Я уже все оббегала! Не знаю куда уже обращаться ! Просрочек пока нет ! Но и деньги закончились !
У Вас много?
Вже прочитала...Ви хоч інших не беріть
 
Вивчила на зубок уже ! Та поки просрочок не було то й сиджу , не знаю як краще (
Перекредитувати намагалась , скрізь відмова !
Мегабанк дав 25000 , то й з ним я влипла! Пів року спокійно сплачую , 12000 уже думаю подивлюсь який залишок - а там 24000 !!! Прочитала договір то вдячність банку 800 грн в місяць і відсоток такий самий ! І все так прописано що я й не бачила як брала !

20000 манивео 7000 кредит каса 8000 е гроші
12000 майкредит 10000 милоам .
І так не хочеться цих проблем ?
Ну якщо грошики закінчились то тре бути готовою,я так розумію що підготовка(закриття соц.мереж і т.д)зроблена,поки нема просрочок можна вже готовити оточуючих що звонят якісь уроди ну і по схемі...
 
И я Винницкая)

Местные посоветуйте как кто закрывал ? Я уже все оббегала! Не знаю куда уже обращаться ! Просрочек пока нет ! Но и деньги закончились !
Наверное в первую очередь это в Нацком писать
 
Та даже не знаю как сформулировать обращение) Просрочек нет пока не звонят , боюсь что они меня пошлют ?
Ну якщо грошики закінчились то тре бути готовою,я так розумію що підготовка(закриття соц.мереж і т.д)зроблена,поки нема просрочок можна вже готовити оточуючих що звонят якісь уроди ну і по схемі...

Завжди були закриті акаунти . І не по прізвищу . Можливо краще видалити геть?
 
Та даже не знаю как сформулировать обращение) Просрочек нет пока не звонят , боюсь что они меня пошлют ?


Завжди були закриті акаунти . І не по прізвищу . Можливо краще видалити геть?
Та пофіг,знайдуть всіііх(((
 
Вивчила на зубок уже ! Та поки просрочок не було то й сиджу , не знаю як краще (
Перекредитувати намагалась , скрізь відмова !
Мегабанк дав 25000 , то й з ним я влипла! Пів року спокійно сплачую , 12000 уже думаю подивлюсь який залишок - а там 24000 !!! Прочитала договір то вдячність банку 800 грн в місяць і відсоток такий самий ! І все так прописано що я й не бачила як брала !

20000 манивео 7000 кредит каса 8000 е гроші
12000 майкредит 10000 милоам .
І так не хочеться цих проблем ?
А з цими шарагами про реструкторизацію не пробували договоритись ?
 
Назад
Угорі Унизу