• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто тут з Вінниці?

совести нет, имущества нет, ???? мысленно с вами... что таке на́кер? и вопрос остался открытым...
понимайте как подумаете, я всегда мысли не во время соображаю, но цунами в одну сторону тащит... я однозначно с вами ??
Хорошо отдохнули.....хотим в ближ.время собраться на шашлык.Присоединяйся......В личку напишу.
 
звучит заманчиво:баян:, спасибо :
я боюсь пока процесс рассекречивания . инкогнито мне комфортнее на данный момент, но вы молодцы!!! вы пока собирались, я уже с вами пережила минутки радости??????
 
звучит заманчиво:баян:, спасибо :
я боюсь пока процесс рассекречивания . инкогнито мне комфортнее на данный момент, но вы молодцы!!! вы пока собирались, я уже с вами пережила минутки радости??????
Ок?
 
а шо таке "накер" все ж таки? муйня чи боженька?? ???? чи це нове ми маємо биренько запатентувати??
 
привет! как маевка? состоялась? я пассивный наблюдатель, но интересно же ж! :):)
Супер состоялася!!!Зря,что Вы только наблюдатель ? еще пассивный:prankster:
звучит заманчиво:баян:, спасибо :
я боюсь пока процесс рассекречивания . инкогнито мне комфортнее на данный момент, но вы молодцы!!! вы пока собирались, я уже с вами пережила минутки радости??????
Бояться,должны каллы,так,как мы с лопатками и лес всегда под рукой :prankster:
 
kurnosik, ай-яй-яй:acute: в следующий раз, не считая шашлыков винницких, через месяц мы собираемся в Киеве. Будете или нет?
 
Вінниця така велика, а людей так мало... ??????
Вінниця така велика, а людей так мало... ??????
Мало, бо всі багаті, немаємо боргів???але на форумі сидимо і шифруємось.
Але і я колись тут шифрувалась, як заєць в транспорті без білєта?
 
Останнє редагування:
Шановні форумчани з вашого чудового міста. Маю до Вас маленьке прохання. Чи не могли б Ви дізнатися як у Вас працює планетарій. Моя донечка мріє там побувати. Телефонувала але ніхто не відповідає (((
(Можливо в іншому місті є планетарій)
Дякую наперед))))
 
Шановні форумчани з вашого чудового міста. Маю до Вас маленьке прохання. Чи не могли б Ви дізнатися як у Вас працює планетарій. Моя донечка мріє там побувати. Телефонувала але ніхто не відповідає (((
(Можливо в іншому місті є планетарій)
Дякую наперед))))
0674310611 Цей номер? Можна зв'язатися у Фейсбук, там зазвичай швидко відповідають на повідомлення) Aanmelden bij Facebook
 
Шарлотта, як сказала моя донечка:,, війна війною з МФО але прекрасне хочеться побачити'''???
Мрію хочу виконати!!!!
 
Шановні форумчани з вашого чудового міста. Маю до Вас маленьке прохання. Чи не могли б Ви дізнатися як у Вас працює планетарій. Моя донечка мріє там побувати. Телефонувала але ніхто не відповідає (((
(Можливо в іншому місті є планетарій)
Дякую наперед))))
Буду біля нього.....зайду.Відповім в лічку.
 
Назад
Угорі Унизу