• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто закривав мікрозайми з допомогою юристів?

Мелкая

Читач
Реєстрація
14 Чер 2021
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мелкая не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня скажіть будь ласка хто реально з допомогою юристів закрив мікрозайми за тіло кредиту. І взагалі можливо це чі ні? Дякую
 
Доброго дня скажіть будь ласка хто реально з допомогою юристів закрив мікрозайми за тіло кредиту. І взагалі можливо це чі ні? Дякую
Більшість мфо з часом самі пропонують закриття за тіло. Юрист на даному етапі не потрібен
 
Доброго дня скажіть будь ласка хто реально з допомогою юристів закрив мікрозайми за тіло кредиту. І взагалі можливо це чі ні? Дякую
Вам юрист не нужен на данном этапе прострочки.Со временем все МФО сами предлагают тело кредита, надо просто ждать..
 
Мені порекомендовали АО"ЗАХИСТ" Звернутися туди, що там гарні юристи які допомагають. От я і думаю чі дійсно вони допомагають чі це викачка грошей.?
 
Мені порекомендовали АО"ЗАХИСТ" Звернутися туди, що там гарні юристи які допомагають. От я і думаю чі дійсно вони допомагають чі це викачка грошей.?
прокляните тех кто вам порекомендовал данную организацию.....
 
Останнє редагування:
Мені порекомендовали АО"ЗАХИСТ" Звернутися туди, що там гарні юристи які допомагають. От я і думаю чі дійсно вони допомагають чі це викачка грошей.?
Навіть не вздумайте.Це не то що викачка грошей,а просто геморой.
 
Назад
Угорі Унизу