• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто зміг з Кашинським домовитись ?

Усім вітання!
Маю в цій канторі 3,5 років просрочки, на тіло не ідуть , зговорились на два, так як я згодна закрити їх уже за два. І то вони пропонують відправити додаткове узгодження, я маю його роздрукувати ,підписати , зробити скан паспорту і коду і відправити їм рекомендованим листом. Так на узгодження я погодилась , але запропонувала підписати в електронному вигляді , так як маю електронний підпис , який прирівнюється до живого. Відмовились . Відповідають по скрипту , щось там про НБУ , відповіла , всі закони знаю . На моє питання , чому вони не йдуть зацікавленим клієнтам на зустріч , так як я погоджуюсь оплатити , у відповідь ТИША.
Далі розмова… нащо вам копії моїх документів? -для списання і зміни суми в лк,
Питаю , а що так змінити не можете , у відповідь тиша
Питаю на підставі чого маю відпрвити вам скан доків , відповідь , щоб верифікувати вашу особу, кажу , так інформація є д в лк , тиша
Пропоную приїхати у фізичний офіс- офісу у нас неиає ,
Знову питаю на підставі якого закону я маю відпрвити вам свої документи ?
Вибили… більше ніхто не відповідав…
Тіло у них 3000 хочуть 16000.

Прочитала на форумі тільки одну історію їх закриття, з їх узгодженням, але цікаво чи хтось закривав їх просто без цієї волокіти..?
16 000 с 3 000 - многовато, даже если учитывать инфляцию за эти годы. А так вообще, тогда 3к и сейчас 3к - вещи разные. Я бы тоже хотел больше получить, чем 3к, но 16 - то уже наглость )
 
Ну що ж майже 3 місяці активного спілкування з ними і ні в яку на тіло ні на тіло з відсотком не ідуть.
Але відповідають тепер акуратно , без зайвого слова .
Ну що ж майже 3 місяці активного спілкування з ними і ні в яку на тіло ні на тіло з відсотком не ідуть.
Але відповідають тепер акуратно , без зайвого слова .
Продовжую далі ???
Але й вони мене задовбали
 
У них з зими відібрана ліцензія, вони більш не працюють. За їхніми договорами зараз працюють колектори. Вже 4 роки, пропонували за 1,5 тіла все. Одні з самих впертих
 
У них з зими відібрана ліцензія, вони більш не працюють. За їхніми договорами зараз працюють колектори. Вже 4 роки, пропонували за 1,5 тіла все. Одні з самих впертих

В мене теж 4 роки , і кредит експрес від їхнього імені прозвон робить , кашинський не продають
 
А ви оплачували податок на прощену суму???
в мене вже подали вони подали податковий квартальний звіт в 4одф,що вони простили мені "тіло". Чекаю коли прийдеться подавати річний звіт в кінці року "майновий стан і доходи" і потім сплата
Это как?

Читая в реестре иски, 3 года срок исковой давности применяют.
кинь номер справи
 
в мене вже подали вони подали податковий квартальний звіт в 4одф,що вони простили мені "тіло". Чекаю коли прийдеться подавати річний звіт в кінці року "майновий стан і доходи" і потім сплата

кинь номер справи

В них взагалі цікава політика , вони вимагають суму у два тіла , а потім ще й прощений борг ставлять, от ******
Деякі шараги за тіло закривають і такої мороки немає з ними
 
Прочитавши багато інформації проконсультувавшись по договору кашинського , знаєте що скажу , що на законодавчому рівні до їхнього договору не прикопаєшся .
Ото одне , що підпису особистого немає.
І електронного тоді не було поширено .
А от із 3000 нараховано 16000 , то це цілком законно ? як виявилось .також вони в договорі не вказують кінцеву дату договору , а строку .до дня повного виконання зобов’язань . А на рахунок нарахувань пені , то нарахування таке може бути напртязі півроку , по подвійній обліковій ставці НБУ .
Тому суму яку вони вимагають , по типу є законною ???
А от про термін іскової давності , там прописано 3 роки.
 
Ці кашинський це темний ліс

Уже в лк кашинського у мене змінилась інфа .
Тепер можемо кредиту рівно 5 років
За 5 років ні одної оплати ?


Скажу так , це дно , вони навіть військовим на поступки не йдуть , ****** ці кашинський , мені шкода людей які там працюють , ще думала заплатити , а тепер хай ідуть нахрен!
Вони пропонують типу лояльні умови , платиш їм два тіла , і вказують , що списали тобі кредит.
Тепер оплата тільки через суд.
 
Уже в лк кашинського у мене змінилась інфа .
Тепер можемо кредиту рівно 5 років
За 5 років ні одної оплати ?


Скажу так , це дно , вони навіть військовим на поступки не йдуть , ****** ці кашинський , мені шкода людей які там працюють , ще думала заплатити , а тепер хай ідуть нахрен!
Вони пропонують типу лояльні умови , платиш їм два тіла , і вказують , що списали тобі кредит.
Тепер оплата тільки через суд.
так вони вже ліквідовуються по суті
 
кашинський по скільки я чув закриваються, та й ліцензії їм певні вже забрали якщо я нічого не плутаю
Забрали , але це не впливає на повернення боргу , вони нових видавати не можуть
 
Скажу так , це дно , вони навіть військовим на поступки не йдуть , ****** ці кашинський , мені шкода людей які там працюють , ще думала заплатити , а тепер хай ідуть нахрен!
Вони пропонують типу лояльні умови , платиш їм два тіла , і вказують , що списали тобі кредит.
Тепер оплата тільки через суд.
Наскільки знаю за тіло закривають якщо є посвідчення УБД
знаю, але просто кажу що їм скоро кінець
продадуть ЕАПБ і нічого не зміниться.
 
Наскільки знаю за тіло закривають якщо є посвідчення УБД

продадуть ЕАПБ і нічого не зміниться.
Незакриває кашинський військовим навіть за наявності УБД. Перевірено.
А от всі інші закривають за тіло спокійно , без вийобства )
 
Мне с 2019 г. насчитали с 1000 грн 5 тыс., за это время передавали всем кому можно из коллекторских агентств, игнорировала, ничего не платила. В этом году сами позвонили, предложили закрыть за 2 тыс., прислали доп.соглашение, заплатила, прислали справку, не заберу никак на Укрпочте, забыла и забила. Не бросайте в меня тапками по поводу срока, суммы в 2 тела и т.д., закрыла-и всё.
 
Кто то подавал налоговую декларацию насчет прощенного долга(тела). Кто может подсказать в какой граффе надо указать? Додаткове благо и не удержан налог?
 
вряд ли должники подают декларации))) Всю инфу передадут в налоговую и вам придёт весточка
 
Кто то подавал налоговую декларацию насчет прощенного долга(тела). Кто может подсказать в какой граффе надо указать? Додаткове благо и не удержан налог?
Зателефонуйте в податкову.
Якщо запиту від шараги немає, то нічого не надсилайте.
Якщо запит є, то там же і уточніть інфо
 
Кто то подавал налоговую декларацию насчет прощенного долга(тела). Кто может подсказать в какой граффе надо указать? Додаткове благо и не удержан налог?
Нічого не подавала і їм нічого не платила , я стою на своєму , оплата після гарантійки і зміни боргу в лк! Або так , або ніяк , воно самі ж відмовляються , від ним мені коедит експрес час від часу пише , пропоную , щоб викупили борг, 😅😅
В лк 5 років протермінування пише , вони в мене одні єдині закінчились
 
Назад
Угорі Унизу