• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ SHANTI

  • Автор теми Orusia89
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 2K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Orusia89

Форумчанин
Реєстрація
22 Січ 2019
Дописи
1,345
Реакції
238
Бали
2,775
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Orusia89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
З днем народження! Хай у твоєму домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаю бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!
 
s-dnem-rojdeniya-76.jpg
 
7911472fb3bf5a53121e44bd209c1365.jpg
 
С днем рождения) Спасибо за то что ты улучшаешь жизни стольких людей! Тебе обизательно воздастся! :)
 
С днем рождения!!! Желаю тебе всего самого хорошего, всех благ и исполнения всех желаний. Спасибо тебе большое за твою поддержку.
 
Shanti Щиро вітаю Вас!
 
А сама имениница где то пропала:(
 
Вітаю!!!Бажаю жіночого здоров*я та щастя!!!Дякую за людську підтримку!!!Добре відсвяткувати)без звонилок і поганих думок
 
Я присоединяюсь ко всем поздравлениям! Желаю здоровья, морального и материального благополучия! Оставайтесь такой же как есть! Таких мало...
 
З Днем Народження!!!Бажаю здійснення усіх найзаповітніших мрій,здоров"я міцного,кохання неземного,щоб усі біди минали тебе стороною.Дякую ,що ти є у нас!!!Ми тебе любимо:luboff:
 
Поздравляю!!!! Мира, добра, благополучия и крепкого здоровья!!!
 
Приєднуюсь до привітань. Бажаю всього найкращого.
Дякую за підтримку
 
Я дуже вдячна вам усім!!!
Ви не уявляєте, як мені приємно)) Вибачайте, що з невеличким запізненням...
Я дуже хочу, щоб в усіх нас все наладилось і не виникало більше ніяких проблем, це моє саме заповітне бажання)) Маю надію, що воно збудеться...))
Я вас усіх дуже люблю!!!

А сама имениница где то пропала:(
Я завжди тут)))
 
Shanti, с днём рождения! Оставайся такой, какая есть! Ломай стереотипы и будь примером для подражания!) Любви, счастья, а самое главное, крепчайшего здоровья!!!
 
Я дуже вдячна вам усім!!!
Ви не уявляєте, як мені приємно)) Вибачайте, що з невеличким запізненням...
Я дуже хочу, щоб в усіх нас все наладилось і не виникало більше ніяких проблем, це моє саме заповітне бажання)) Маю надію, що воно збудеться...))
Я вас усіх дуже люблю!!!


Я завжди тут)))

Давно отсутствовал на форуме, и вот попал сразу на день рожденье)
Shanti, с Днем Рождения ) желаю тебе большой большой любви. Счастье, свет и радость чтоб наполняли каждую минуту твоей жизни, чтобы родные и близкие люди дарили тебе только тепло, ласку и заботу, чтобы улыбка не сходила с твоего лица. Пусть все сбывается так как ты захочешь и ничто тебя в этой жизни не огорчает, чтобы не было поводов переживать и нервничать, а слеза на глазах появлялись только от безмерного счастья. Хоть и с опозданием, но от чистого сердца!
 
Я дуже вдячна вам усім!!!
Ви не уявляєте, як мені приємно)) Вибачайте, що з невеличким запізненням...
Я дуже хочу, щоб в усіх нас все наладилось і не виникало більше ніяких проблем, це моє саме заповітне бажання)) Маю надію, що воно збудеться...))
Я вас усіх дуже люблю!!!


Я завжди тут)))
С Днём Рождения!!!!
 
Shanti, с днед Рождения
 
Shanti, присоединяюсь поздравлениям :drinks:Пускай ваши желания совпадают с возможностями!!!
 
Shanti, наша любимая, строгая и справедливая, пусть всю твою жизнь удача и солнечные дни преследуют тебя по пятам!!!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу