• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

З якими виконавцями працює ПУМБ?

  • Автор теми IvaKoZ
  • Дата початку
  • Відповіді 5
  • Перегляди 254

IvaKoZ

Форумчанин
Реєстрація
10 Сер 2021
Дописи
29
Реакції
10
Бали
1,760
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
IvaKoZ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора, товариство! Маю рішення суду на користь банку. Не оспорюю, борг сама хочу виплатити. Питання, з якими виконавцями працює цей банк, державними чи приватними і як з ними законтрактувати до того, як вони відправлять листа на роботу?
*Зконтактувати ...кляте т9
 
Доброго вечора, товариство! Маю рішення суду на користь банку. Не оспорюю, борг сама хочу виплатити. Питання, з якими виконавцями працює цей банк, державними чи приватними і як з ними законтрактувати до того, як вони відправлять листа на роботу?
*Зконтактувати ...кляте т9
Це вже як їм заманеться. По місцю вашої реєстрації.
А ви не пробували напряму з банком це питання вирішити?
Маю на увазі щоб вони не йшли за виконавчим листом і не звертались до виконавчої...
 
Ні, тому що цей кредит в УБКІ вважався списаний. Довгий час від них не було нічого взагалі, а тут відразу позов. Дзвонила кілька разів на їхні номери, мовчать. Їхати в відділення далеко.
 
в мене 3к кредитка в пумбі не плачу 2+ роки забив на них)

За таку суму думаю вони нічого робити не будуть)
 
Ні, тому що цей кредит в УБКІ вважався списаний. Довгий час від них не було нічого взагалі, а тут відразу позов. Дзвонила кілька разів на їхні номери, мовчать. Їхати в відділення далеко.
в телеге есть чат бот, можете туда написать
 
Назад
Угорі Унизу