• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заявление в МФО об истребовании документов!

Реєстрація
24 Вер 2020
Дописи
9
Реакції
6
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Колючая ромашка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Подскажите пожалуйста как правильно опираясь на нормы,статьи законов Украины составить заявление в мфо о истребовании документов, а именно : 1.Кредитный договір
2.Платіжне поручения
3.Інформацію щодо обробки персональних данних
4.Розрахунки по кредитному договору
5.Виписки по рахункам обліку заборгованості за кредитним договором
 
Колючая ромашка, возможно такой вариант. Но не уверен
 
Подскажите пожалуйста как правильно опираясь на нормы,статьи законов Украины составить заявление в мфо о истребовании документов, а именно : 1.Кредитный договір
2.Платіжне поручения
3.Інформацію щодо обробки персональних данних
4.Розрахунки по кредитному договору
5.Виписки по рахункам обліку заборгованості за кредитним договором
:facepalm:
 
Останнє редагування:
С целью получить договор который как оказалось отсутствует + было очень много пролонгаций которые тоже исчезли с личного кабинета а долг естественно только увеличивается По телефону решить этот вопрос не удалось(
 
С целью получить договор который как оказалось отсутствует + было очень много пролонгаций которые тоже исчезли с личного кабинета а долг естественно только увеличивается По телефону решить этот вопрос не удалось(
Удачі вам))
 
Колючая ромашка, возможно такой вариант. Но не уверен

Спасибо за ответ ,как отправлять это я знаю Интересует меня как правильно написать ( образец подачи такого заявления)
Дякую
 
Останнє редагування:
Колючая ромашка, это и есть сам запрос
Screenshot_20200924-232817.png
 
Подскажите пожалуйста как правильно опираясь на нормы,статьи законов Украины составить заявление в мфо о истребовании документов, а именно : 1.Кредитный договір
2.Платіжне поручения
3.Інформацію щодо обробки персональних данних
4.Розрахунки по кредитному договору
5.Виписки по рахункам обліку заборгованості за кредитним договором
Шановна, це не з Вами ми спілкувалися вчора в фейсбуці?
 
Подскажите пожалуйста как правильно опираясь на нормы,статьи законов Украины составить заявление в мфо о истребовании документов, а именно : 1.Кредитный договір
2.Платіжне поручения
3.Інформацію щодо обробки персональних данних
4.Розрахунки по кредитному договору
5.Виписки по рахункам обліку заборгованості за кредитним договором
Що плануєте робити з цими "документами"?
 
Що плануєте робити з цими "документами"?
[/QUOTE
Що плануєте робити з цими "документами"?
Планую писати скаргу в НБУ на діяльність у того мфо бо пролонгаціями дуже богато переплатила раза у три більше за тіло займу ,А вони у телефонному режимі на моє прохання прислатити договір тільки отговорки ліплять та нецензурно лаються)))))Хочу офіційний запит надіслати
Тоді я перепрошую, але дійсно, навіщо Вам ці документи?
Чуть нижче тільки що відповіла Перегляньте якщо цікаво
 
Планую писати скаргу в НБУ на діяльність у того мфо бо пролонгаціями дуже богато переплатила раза у три більше за тіло займу ,А вони у телефонному режимі на моє прохання прислатити договір тільки отговорки ліплять та нецензурно лаються)))))Хочу офіційний запит надіслати
Зрозуміло, успіхів Вам!
А на яке мфо будете скаржитися?
Ви ж в курсі, що відповідь нбу може бути не на Вашу користь?
 
Зрозуміло, успіхів Вам!
А на яке мфо будете скаржитися?
Ви ж в курсі, що відповідь нбу може бути не на Вашу користь?
Дякую! В мене їх декілька Але Дінеро не надає навіть договору.
НБУ регулює хоч відсоткову ставку,а якщо що й документів не будє після офіційного запиту то ввжаю що в мене є шанси хоть щось оскаржити, бо на запись нбу вони повинні будуть відповісти)
 
Дякую! В мене їх декілька Але Дінеро не надає навіть договору.
НБУ регулює хоч відсоткову ставку,а якщо що й документів не будє після офіційного запиту то ввжаю що в мене є шанси хоть щось оскаржити, бо на запись нбу вони повинні будуть відповісти)
Отправите жалобу - признаете договора - НБУ ответит, что Вы обязаны выплатить то, что требуют.
 
Дякую! В мене їх декілька Але Дінеро не надає навіть договору.
НБУ регулює хоч відсоткову ставку,а якщо що й документів не будє після офіційного запиту то ввжаю що в мене є шанси хоть щось оскаржити, бо на запись нбу вони повинні будуть відповісти)
Не поспішайте... Почитайте форум... Теми про НБУ... На жаль, якщо Ви визнаєте договір нбу відсоткову ставку може не "регулювати", бо Ви з нею погодились підписуючи... Тут потрібно дуже уважно і обережно складати скаргу, щоб собі не нашкодити.
 
Не поспішайте... Почитайте форум... Теми про НБУ... На жаль, якщо Ви визнаєте договір нбу відсоткову ставку може не "регулювати", бо Ви з нею погодились підписуючи... Тут потрібно дуже уважно і обережно складати скаргу, щоб собі не нашкодити.
Дякую за пораду Я не відмовляюсь від боргу А так з Вами згодна що до обережності і уважності Але ще й суд є Не вийде так, потрібно буде далі оскаржувати А платежі (пролонгації)все одно повинні будуть теж враховувати Просто вже дістали своім террором((((((
Отправите жалобу - признаете договора - НБУ ответит, что Вы обязаны выплатить то, что требуют.
Да но НБУ обязаны и платежи все учитывать по договору опираясь на законы о %ставках
 
Подскажите пожалуйста как правильно опираясь на нормы,статьи законов Украины составить заявление в мфо о истребовании документов, а именно : 1.Кредитный договір
2.Платіжне поручения
3.Інформацію щодо обробки персональних данних
4.Розрахунки по кредитному договору
5.Виписки по рахункам обліку заборгованості за кредитним договором
Я колись теж хотів ці всі документи, але вирішив просто викинути сімкі да і все на том. Хочеться вас паритись через ці шараги, я взагалі в той кабінет не заходжу
 
Я колись теж хотів ці всі документи, але вирішив просто викинути сімкі да і все на том. Хочеться вас паритись через ці шараги, я взагалі в той кабінет не заходжу
Я бы наверное тоже самое сделала но звонят не только мне( ещё пугает их активная привычка в виде иин
 
Назад
Угорі Унизу