• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закон 108. Питання щодо зп на рахунок третьої особи

Maryna Myr

Перевірений
Реєстрація
27 Гру 2023
Дописи
302
Реакції
471
Бали
168
UAH
41.00
Ваш пол
Женский
Maryna Myr не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір! Не знаю чи вірно обрала розділ та і питання стосується не зовсім кредитів. Але на форумі стільки толкових людей, що можливо хтось підкаже.
Мене цікавить, чи можливо за заявою працівника здійснювати зарахування заробітної плати на рахунок третьої особи?
В законі 108 не знайшла заборон, при цьому маю сумніви до статті 25 "крім випадків, передбачених законом"

Можливо хтось вже практикував це
 

Вкладення

  • IMG_20240115_182212.jpg
    IMG_20240115_182212.jpg
    89.2 Кб · Перегляди: 46
Добрий вечір! Не знаю чи вірно обрала розділ та і питання стосується не зовсім кредитів. Але на форумі стільки толкових людей, що можливо хтось підкаже.
Мене цікавить, чи можливо за заявою працівника здійснювати зарахування заробітної плати на рахунок третьої особи?
В законі 108 не знайшла заборон, при цьому маю сумніви до статті 25 "крім випадків, передбачених законом"

Можливо хтось вже практикував це
можливо.
але можуть виникнути проблеми з бухгалтерією, в плані оподаткування. Воно цілком може "задвоїтися".
та й не кожна бухгалтерія візьме на себе таку відповідальність)))
не заню які у вас обставини, але може простіше отримувати по довіреності в касі підприємства?
 
Останнє редагування:
можливо.
але можуть виникнути проблеми з бухгалтерією, в плані оподаткування. Воно цілком може "задвоїтися".
та й не кожна бохгалтерія візьме на себе таку відповідальність)))
не заню які у вас обставини, але може простіше отримувати по довіреності в касі підприємства?
Розглядаю всі можливості
Дякую Вам за інформацію про оподаткування, тепер питання відпало
 
Розглядаю всі можливості
Дякую Вам за інформацію про оподаткування, тепер питання відпало
не факт, що так буде)) при адекватній бухгалтерії.
порадьтесь із ними на пряму.
їм відніше, який варіант більш прийнятний для них
 
Цей варіант самий останній в мене на запас)))
Бо знаючи як працює укр пошта, то так собі з ними хочеться мати справу. Але ж кажуть "коли припече"))))
Почта працюэ отлично. Получаем зарплату на почте уже четвертый год а с картами давно попрощались так как имели +-20 ВП и это бюджетная организация
Цей варіант самий останній в мене на запас)))
Бо знаючи як працює укр пошта, то так собі з ними хочеться мати справу. Але ж кажуть "коли припече"))))
Заключение договора с УкрПочтой это уже делает организация и это не один день и куча бумаг но мы заключили новый договор с января и продолжаем получать зарплату
 
Назад
Угорі Унизу