• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрила кредит1

  • Автор теми Mira33
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

Mira33

Форумчанин
Реєстрація
27 Вер 2021
Дописи
32
Реакції
40
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mira33 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
 
Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
Кого закрыли?И как долго сарай мариновался?
 
Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
О они у меня тоже есть гадюки ,пока только пишут всем контактным ,мне и звонят контактным ну и мне наверное- но у меня все неизвестные блок
Через сколько удалось закрыть за тело ? и правильно ли я поняла ,что еще и тело разбили частями ?
 
Они на тело не идут.Тело + проценты до просрочки,потом,продают
 

Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
Який у Вас термін прострочки був коли запропонували вигідні умови і як вела себе дана кантора?
 
За тіло я не домовилась, тіло + невеликий процент. Домовились розбити на 3 платежі але першу суму я внесла на свій страх і ризик без гарантійки через декілька днів прислали гарантійну де було прописано що платіж розбитий на 3 платежі і коли оплачувати. Спілкувалась виключно у вайбері немала бажання говорити з ними. У спілкуванні нормальні. Внесла остайній платіж наступного дня на електроніку прийшла довідка про закриття. В кабінеті можна брати новий кредит. Але я думала що мене видалять але ні тоді попросила щоб мій номер занесли до чорного списку щоб ніякі спами не приходили
О они у меня тоже есть гадюки ,пока только пишут всем контактным ,мне и звонят контактным ну и мне наверное- но у меня все неизвестные блок
Через сколько удалось закрыть за тело ? и правильно ли я поняла ,что еще и тело разбили частями ?


Який у Вас термін прострочки був коли запропонували вигідні умови і як вела себе дана кантора?
Десь +- 3-5 місяців у мене зараз всі йдуть у просрочці тому точно сказати не можу. Наступний хочу закрити маніфою бо дістали всіх своєю сереною
 
Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
Какой, название
 
Перша кантора із 33 закрита тобто -1 залишилось ще 32 але початок уже є. Закрила за тіло і невеликий відсоток по гарантійному листі. Розбили на 3 частини після отайньої проплати сказали що 1-2 дні потрібно почекати і борг буде списано. Наступного дня на пошту прийшла довідка про закриття…
Підкажіть а скільки у Вас була просточка, бо маю біля двох місяців і ніяк не можу домовитися ні за тіло ні за тіло з відсотками
 
Підкажіть а скільки у Вас була просточка, бо маю біля двох місяців і ніяк не можу домовитися ні за тіло ні за тіло з відсотками
Так у мене була просрочка біля 4 місяців але я з ними не домовлялась просто морозилась написали на вайбер самі запропонували у мене на той момент була сума яку потрібно було внести
 
Назад
Угорі Унизу