• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Важливо! Запрошуй користувачів на форум та отримай приємні бонуси

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 30
  • Перегляди 2K

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,528
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
💡Шановні форумчани!

Ми хочемо заохочувати тих, хто допомагає розвитку нашого форуму АНТИКОЛЛЕКТОР

Саме тому ми вводимо приємні бонуси 💰 для тих, хто запросить нових користувачів на наш форум.

Отримати бонус від форума: реферали.​


📌Для цього потрібно:
  • Бути зареєстрованим на форумі
  • Перейти на сторінку Мої реферали та скопіювати своє реферальне посилання
  • Його можна розміщувати у соцмережах (Facebook, Telegram тощо), на форумах, в тіктоці, ютубі (в коментарях) та інших місцях. Ваше завдання запросити якомога більше людей на наш форум
☝️За кожного запрошеного ви отримаєте 50 UAH 💵 (внутрішня валюта форуму, аналог гривні).

‼️ Але є маленька умова: запрошений користувач (реферал) повинен написати 10 дописів на форумі і тільки тоді ти отримаєш винагороду.
Та якщо буде виявлена накрутка реєстрацій - всі накручені акаунти на чолі з акаунтом реферера будуть заблоковані, а кошти будуть списані.

А тепер поміркуй🤔, якщо за місяць ти запросиш на форум 100 користувачів, то отримаєш 5000 UAH 💵.

Доречі, ліміту на рефералів немає. Можеш запрошувати скільки заманеться.

Також ми платимо за:​

  • Реєстрацію - 25 UAH (Тобто будь-який користувач, який зареєструвався на форумі отримає бонус при реєстрації)
  • Створену тему* - 1 UAH (Актуально для категорій "мікропозики", "банки", "колекторські компанії", "юридичні компанії", "нотаріуси та виконавці", "судові справи")
  • Допис в темі* - 0,5 UAH (Актуально для категорій "мікропозики", "банки", "колекторські компанії", "юридичні компанії", "нотаріуси та виконавці", "судові справи")
Цей список може доповнюватися!

* - при видаленні теми або допису списується нарахована сума: для теми - 1 UAH, для допису - 0,5 UAH

Виплата винагороди​

Виплати здійснюються в гривні на:
  • картку українського банку і тільки в UAH
Періодичність виплат: 25 числа кожного місяця (якщо випадає на вихідні, то виплачуємо раніше).

⚠️ Мінімальна сума для виводу: 250 UAH

Як замовити виплату​

  • Написати мені в приватні повідомлення
  • Вказати номер UAH картки українського банку
  • Вказати суму
Обробка замовлення виплати може займати до 24 годин, але зазвичай виплачується в перші ж хвилини після прочитання повідомлення в ПП.
 
Усьо. Це мій новий бізнес-план 😎
Ех, заживу...
 
Ще й на форумі в боржниках залишився!!
 

Вкладення

  • Снимок3333.PNG
    Снимок3333.PNG
    5.4 Кб · Перегляди: 61
Значить, щоб розрахуватися з моїми боргами, мені треба нафлудити десь трохи більше 100тис. повідомлень. Окей, поїхали.
 
Так вот откуда у меня 50 коп взялось. А я то думаю, что это за деньги, за что мне их дали))
 
а я раньше рекомендовал этот сайт знакомым, теперь ещё и заработать можно будет)
 
Жаль мало пишу, нових кредитів не беру за старі майже не нагадують, не вийде підзаробити.
 
Назад
Угорі Унизу