• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знесення ВН,ВП...Чи й те й інше...

Александр25

V I P
Реєстрація
9 Бер 2020
Дописи
3,060
Реакції
3,906
Бали
803
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Александр25 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Звертаюсь до юристів...Допоможіть розібратися з нюансами ВН,ВП ...Потрібно як правильно?Які можливі наслідки.Думаю,що тема зацікавить форумчан..
Чи може хто з форумчан просвітить?
 
Звертаюсь до юристів...Допоможіть розібратися з нюансами ВН,ВП ...Потрібно як правильно?Які можливі наслідки.Думаю,що тема зацікавить форумчан..
Чи може хто з форумчан просвітить?


почитайте, поможет)) да и в самом разделе стопитсот тем, где все это обсуждалось и не один раз
 


почитайте, поможет)) да и в самом разделе стопитсот тем, где все это обсуждалось и не один раз
Спасибо
 


почитайте, поможет)) да и в самом разделе стопитсот тем, где все это обсуждалось и не один раз
Привыкли в беседках по 100500 тем создавать фуфлыжных
 
Добре,чи має значення в суді,що Просрочка почалась вже під час карантину?Якщо визнавати кредит від МФО..
Тем багато,та завдяки деяким розумникам-практично неможливо знайти швидко потрібний матеріал..
 
Добре,чи має значення в суді,що Просрочка почалась вже під час карантину?Якщо визнавати кредит від МФО..
Тем багато,та завдяки деяким розумникам-практично неможливо знайти швидко потрібний матеріал..
какой суд? предмет иска? зачем вообще говорить о наличии договора при ИНН и ИП?
 
Я не розумію Ви ВНН і ВП зібралися зносити чи признавати договір в суді?
 
Я не розумію Ви ВНН і ВП зібралися зносити чи признавати договір в суді?
Супутнє питання,а в чому проблема?
Якщо шарага не подасть після знесення ВНН позов на стягнення заборшованості,то так,достатньо.
Дякую,коротко і ясно
 
Супутнє питання,а в чому проблема?
в том, что установленые факты во время судебных разбирательств не нуждаются в доказывании при других судах.
соответственно, если суд, с вашей подачи установит наличие договра между вами и мфо, они берут это решение суда, подают на вас иск о взыскании задолженности и будете вы долго и нудно умалять суд снизить проценты/штрафы, вместо того, что бы говорить о том, что никакого договора впринципе нет
 
в том, что установленые факты во время судебных разбирательств не нуждаются в доказывании при других судах.
соответственно, если суд, с вашей подачи установит наличие договра между вами и мфо, они берут это решение суда, подают на вас иск о взыскании задолженности и будете вы долго и нудно умалять суд снизить проценты/штрафы, вместо того, что бы говорить о том, что никакого договора впринципе нет
Спасибо
 
Назад
Угорі Унизу