• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроші Всім Знову достають

Так у них же все, лицензии нет вроде ????
 
А там взагалі хтось відповідає. Писав на пошту, вайбер у відповідь тиша.
 
Доброго дня, скажіть, будь ласка, в кого є "Гроші всім"? З початку війни не було чути взагалі їх, а сьогодні знову нагадали про себе.
Доброго дня! Хочу їх погасити, але ні сайт не працює, ні вони слухавку не беруть, як тоді з ними зв’язатися?
 
Пишіть на сапорт
Писала… у них є ще сайт Catcredіt чи якось так, захожу там також світиться той займ, але і там слухавку ніхто не бере, так як один номер вказаний, що і в «Гроші Всім» при спробі оплатити пише «Невідома помилка», коли намагаюся іншу карту додати, сайт просто грузить і не переходить далі. Просто хочеться їх закрити, бо не хочу потім отримати «сюрпризи», можливо хтось може скинути номер тієї Соні, яка у вайбері писала, хоч так спробую звʼязатися…
 

Вкладення

  • IMG_8516.jpeg
    IMG_8516.jpeg
    56.1 Кб · Перегляди: 38
Писала… у них є ще сайт Catcredіt чи якось так, захожу там також світиться той займ, але і там слухавку ніхто не бере, так як один номер вказаний, що і в «Гроші Всім» при спробі оплатити пише «Невідома помилка», коли намагаюся іншу карту додати, сайт просто грузить і не переходить далі. Просто хочеться їх закрити, бо не хочу потім отримати «сюрпризи», можливо хтось може скинути номер тієї Соні, яка у вайбері писала, хоч так спробую звʼязатися…
 
Назад
Угорі Унизу