• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Підкажіть, будь ласка, а якщо це не не напис, а рішення суду яке вступило в силу? Також відкриють провадження і так само заблокують кошти?

Підкажіть, будь ласка, а якщо це не не напис, а рішення суду яке вступило в силу? Також відкриють провадження і так само заблокують кошти?
Так, тут не є важливим, чи це рішення суду, чи виконавчий напис.
Якщо у Вас позивач отримає виконавчий лис у суді і звернеться до державного/приватного виконавця з Заявою про відкриття виконавчого провадження, то на Ваші рахунку можуть накласти арешт при цьому Ви матимете можливість щомісячно користуватись коштами у межах 13400 грн.
 
Так, тут не є важливим, чи це рішення суду, чи виконавчий напис.
Якщо у Вас позивач отримає виконавчий лис у суді і звернеться до державного/приватного виконавця з Заявою про відкриття виконавчого провадження, то на Ваші рахунку можуть накласти арешт при цьому Ви матимете можливість щомісячно користуватись коштами у межах 13400 грн.
Вибачте. Підскажіть, будь ласка, а нові виконавчі провадження приватні виконавці зараз можуть відкрити тільки на підставі суду?
Так, тут не є важливим, чи це рішення суду, чи виконавчий напис.
Якщо у Вас позивач отримає виконавчий лис у суді і звернеться до державного/приватного виконавця з Заявою про відкриття виконавчого провадження, то на Ваші рахунку можуть накласти арешт при цьому Ви матимете можливість щомісячно користуватись коштами у межах 13400 грн.
Поки виконавчих не маю, і потроху закриваю кредити. Боюсь, щоб зараз хтось не вліпив
 
Відповідно вказаного Заокну, 1) фізичні особи - боржники, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, можуть здійснювати видаткові операції з поточного рахунку на суму в розмірі, що протягом одного календарного місяця не перевищує двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного календарного року, а також сплачувати податки, збори без урахування такого арешту, за умови що такий поточний рахунок визначений для здійснення видаткових операцій у порядку, встановленому цим підпунктом. Звернення стягнення у межах зазначеної суми на такому рахунку не здійснюється.
Тут вказано про заборону звернення стягнення у межах суми у розмірі 13400 грн., але заборона на звернення стягнення іншої суми (не враховуючи ці 13400 грн.) - відсутня.
А якщо мобілізований в ЗСУ?
 
Тоді Ви матимете можливість корисуватись всією заробітньою платнею, оскільки Ваша заробітна плата не перевищує 13400 грн.
А якщо заробітна плата не стабільна кожного місця. Працюю офіційно.
Коливається в межах від 9-14 тис.
Плюс відпустка може капнуть.
Ще є карте іншого банку на яку батьки іноді пересилають кошти. Або я сам собі перекидаю туди. Це все будуть підсумовувати.?
Тобто може таке бути я отримав дохід за місяць 9 тис.грн. перекинув на свій інший рахунок 5 тисячь і на третій тоже мій 4 тис. В сумі по трех рахунках надходженя 18 тис. З мене знімуть
4 600 тис грн.
 
Останнє редагування:
Тоді Ви матимете можливість корисуватись всією заробітньою платнею, оскільки Ваша заробітна плата не перевищує 13400 грн.
У випадку, коли заробітня плата приходить на два карткових рахунки, але не перевищує 13400 - яким чином?
Буде змога двома частинами зп користуватись з двох рахунків? Переказуючи між ними ці кошти для зручності
 
Цікаво, а Монобанк у війну комусь відкривав ВП?
Бо з літа ще є програний суд з ними, але ВП вони до сих пір не відкрили.
Це тому що не можна було стягувати, а зараз зразу відкриють? Чи це не пов'язано...
 
Я думаю, що з понеділка (саме початок робочих днів) почнуться масові арешти.
Дуже повезло тим, хто з початку воєнного стану, коли нічого такого не було, позносив виконавчі написи)
Извините а если нет счетов а есть зарплата или это только счетов касается и как тогда с ,20 проц с зарплаты???? Все только о счетах говорят . Спасибо
Цікаво, а Монобанк у війну комусь відкривав ВП?
Бо з літа ще є програний суд з ними, але ВП вони до сих пір не відкрили.
Це тому що не можна було стягувати, а зараз зразу відкриють? Чи це не пов'язано...
С сентября 21 ещё ничего тьфу тьфу не открывали
 
Извините а если нет счетов а есть зарплата или это только счетов касается и как тогда с ,20 проц с зарплаты???? Все только о счетах говорят . Спасибо

С сентября 21 ещё ничего тьфу тьфу не открывали
Ви теж суд програли моно? Сподіваюся тоді і мене ще не будуть турбувати хоч деякий час.
 
а новые надписи могут открывать?
И что делать если ВП остановлено, но после этого исполнитель делает запрос в дфс по этому вп на предмет счетов? Может ли он при остановленном повторно счета арестовать?
 
Тобто, кредитори можуть тепер за допомогою виконавчих написів законно блокувати рахунки і знімати частину грошей з картки, і чи можна буде такі написи зносити?
 
Тобто, кредитори можуть тепер за допомогою виконавчих написів законно блокувати рахунки і знімати частину грошей з картки, і чи можна буде такі написи зносити?
нет , новые такие надписи делать нельзя
 
нет , новые такие надписи делать нельзя
Це стосується типо тих написів що уже створені, на нові написи таке не буде розповсюджуватися? Просто виходжу в просрочку по багатьом мфо, і не хотілось би щоб всі мфо масово почали писати написи, і блокувати кошти.
 
масово почали писати написи, і блокувати кошти.
є написи
є провадження

є написи, по яким уже відкрито провадження, але ці провадження не виконувались. тепер знову будуть виконуватись.
по написам, по яким не відкрито провадження, провадження не відкриються.
 
є написи
є провадження

є написи, по яким уже відкрито провадження, але ці провадження не виконувались. тепер знову будуть виконуватись.
по написам, по яким не відкрито провадження, провадження не відкриються.
Не дуже зрозумів) Якщо в мене немає ні написів ні проваджень, мені цей законопроект може загрожувати в майбутньому чи зараз при виході в просрочки?
 
Якщо в мене немає ні написів ні проваджень, мені цей законопроект може загрожувати в майбутньому чи зараз при виході в просрочки?
якщо немає проваджень по написам, то нема чого переживати (по тому стану законів що зараз є)
загрожувати в майбутньому хіба що програш суду по стягненню заборгованості і провадження по виконавчому листу після такого програшу
 
якщо немає проваджень по написам, то нема чого переживати (по тому стану законів що зараз є)
загрожувати в майбутньому хіба що програш суду по стягненню заборгованості і провадження по виконавчому листу після такого програшу
Тем у кого нет надписи, можно пока расслабиться, правильно))
 
А там у меня ещё сроки давности того

Это наверное грубо, но
Всем мфо что у меня есть в качестве оплаты отправляю средний пальчик. А ущербным что делали коллажи два. Не благодарите))
 
Назад
Угорі Унизу