• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
А там у меня ещё сроки давности того

Это наверное грубо, но
Всем мфо что у меня есть в качестве оплаты отправляю средний пальчик. А ущербным что делали коллажи два. Не благодарите))
Є якась тема на форумі про колажі, бо часто бачу що про них пишуть, еле не можу до кінця зрозуміти, що за колажі, і хто саме таким займається.
 
Вибачте. Підскажіть, будь ласка, а нові виконавчі провадження приватні виконавці зараз можуть відкрити тільки на підставі суду?
На підставі змін, згідно вказаного вище Закону, є заборона на відкриття виконавчих проваджень на підставі виконавчих написів нотаріусів, вчинених на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально.
Але, перегляньте вказану тему
Поки виконавчих не маю, і потроху закриваю кредити. Боюсь, щоб зараз хтось не вліпив
А якщо мобілізований в ЗСУ?
Доброго вечора, а для Вас раджу переглянути вказану тему⬇️
На час перебування Боржника на військовій службі, виконавче провадження (незалежно від того, відкрито воно на підставі виконавчого напису нотаріуса, чи на підставі Рішення суду) може бути зупинено на підставі ст. 34 Закону України "Про виконавче провадження".
+ у вказаній темі є зразок Заяви про зупинення виконавчого провадження
А кошти з картки можна знімати в суммі 13400?
так, у межах 13400 грн. Ви маєте право вільно розпоряджатись вказаними коштами - знімати з картки, оплачувати покупки, комунальні послуги.
Все це Ви можете робити в межах 13400 грн.
А якщо заробітна плата не стабільна кожного місця. Працюю офіційно.
Коливається в межах від 9-14 тис.
Плюс відпустка може капнуть.
Ще є карте іншого банку на яку батьки іноді пересилають кошти. Або я сам собі перекидаю туди. Це все будуть підсумовувати.?
Тобто може таке бути я отримав дохід за місяць 9 тис.грн. перекинув на свій інший рахунок 5 тисячь і на третій тоже мій 4 тис. В сумі по трех рахунках надходженя 18 тис. З мене знімуть
4 600 тис грн.
Ви маєте право обрати 1 рахунок для здійснення видаткових операцій. Тобто, Ви звертаєтесь до державного/приватного виконавця із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.
Після цього, виконавець виносить Постанову про визначення поточного рахунку фізичної особи - боржника та надсилає вказану Постанову до Банку, у якому відкритий рахунок.
Далі, Банк здійснює видаткові операції на суму коштів у розмірі 13400 грн.
Тобто, Ви обираєте рахунок, яким будете користуватись. З цього рахунку Ви можете щомісячно використовувати 13400 грн. незалежно від кількості виконавчих проваджень та суми надходжень на Ваші рахунки
У випадку, коли заробітня плата приходить на два карткових рахунки, але не перевищує 13400 - яким чином?
Буде змога двома частинами зп користуватись з двох рахунків? Переказуючи між ними ці кошти для зручності
Згідно вказаного Закону, у разі накладення арешту на кошти, розміщені на декількох поточних рахунках фізичної особи - боржника в одному банку або на поточних рахунках у різних банках, для здійснення видаткових операцій має бути визначений лише один поточний рахунок фізичної особи - боржника в одному банку.
Тобто, Ви обираєте лише 1 рахунок, яким будете користуватись, на інший рахунок буде накладено арешт (можете уточнити, чи може Ваше підприємство перераховувати кошти на 1 рахунок)
 
Останнє редагування:
На підставі змін, згідно вказаного вище Закону, є заборона на відкриття виконавчих проваджень на підставі виконавчих написів нотаріусів, вчинених на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально.
Але, перегляньте вказану тему


Доброго вечора, а для Вас раджу переглянути вказану тему⬇️
На час перебування Боржника на військовій службі, виконавче провадження (незалежно від того, відкрито воно на підставі виконавчого напису нотаріуса, чи на підставі Рішення суду) може бути зупинено на підставі ст. 34 Закону України "Про виконавче провадження".
+ у вказаній темі є зразок Заяви про зупинення виконавчого провадження

так, у межах 13400 грн. Ви маєте право вільно розпоряджатись вказаними коштами - знімати з картки, оплачувати покупки, комунальні послуги.
Все це Ви можете робити в межах 13400 грн.

Ви маєте право обрати 1 рахунок для здійснення видаткових операцій. Тобто, Ви звертаєтесь до державного/приватного виконавця із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.
Після цього, виконавець виносить Постанову про визначення поточного рахунку фізичної особи - боржника та надсилає вказану Постанову до Банку, у якому відкритий рахунок.
Далі, Банк здійснює видаткові операції на суму коштів у розмірі 13400 грн.
Тобто, Ви обираєте рахунок, яким будете користуватись. З цього рахунку Ви можете щомісячно використовувати 13400 грн. незалежно від кількості виконавчих проваджень та суми надходжень на Ваші рахунки

Згідно вказаного Закону, у разі накладення арешту на кошти, розміщені на декількох поточних рахунках фізичної особи - боржника в одному банку або на поточних рахунках у різних банках, для здійснення видаткових операцій має бути визначений лише один поточний рахунок фізичної особи - боржника в одному банку.
Тобто, Ви обираєте лише 1 рахунок, яким будете користуватись, на інший рахунок буде накладено арешт (можете уточнити, чи може Ваше підприємство перераховувати кошти на 1 рахунок)
а чи можуть виконавці навмисно якось тормозити процес?
 
Добрий вечір
У зв'язку з цими новинами, думаю знести виконавчий напис, але є "але".
Зараз буде максимально безглузде питання.
Напис мені зробили ще на дівоче прізвище, чи можуть бути проблеми із цим при подачі заяви до суду під новим прізвищем?
 
Извините а если нет счетов а есть зарплата или это только счетов касается и как тогда с ,20 проц с зарплаты???? Все только о счетах говорят . Спасибо
Эта тема касалась только счетв, но если брать в целом данный Закон, то в нём есть пункт:
3) припиняється звернення стягнення на пенсію, стипендію (крім рішень про стягнення аліментів, про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю внаслідок кримінального правопорушення, та рішень, боржниками за якими є громадяни Російської Федерації);
(То есть, взыскания не делают только с пенсии и стипендии, по поводу заработной платы - не указано)
С сентября 21 ещё ничего тьфу тьфу не открывали
а чи можуть виконавці навмисно якось тормозити процес?
як саме?
Добрий вечір
У зв'язку з цими новинами, думаю знести виконавчий напис, але є "але".
Зараз буде максимально безглузде питання.
Напис мені зробили ще на дівоче прізвище, чи можуть бути проблеми із цим при подачі заяви до суду під новим прізвищем?
Доброго вечора
Абсолютно не повинно бути жодних проблем.
У позовній заяві вказуєте, що Вами було змінено прізвище та долучаєте копію Свідоцтва про шлюб
 
Эта тема касалась только счетв, но если брать в целом данный Закон, то в нём есть пункт:
3) припиняється звернення стягнення на пенсію, стипендію (крім рішень про стягнення аліментів, про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю внаслідок кримінального правопорушення, та рішень, боржниками за якими є громадяни Російської Федерації);
(То есть, взыскания не делают только с пенсии и стипендии, по поводу заработной платы - не указано)


як саме?
ну хз. Не побачили, забули і.т.д:)

І ще питання. В мене рахунок ФОП, з якої йде зарплата на картку. Мені писати заяву про розблокування рахунку ФОП, і там автоматично розблокується картка ( один і той самий Банк - Приват). Чи мені розблокується тільки ФОП, і звідти я не зможу перевести зп на картку?
 
Є якась тема на форумі про колажі, бо часто бачу що про них пишуть, еле не можу до кінця зрозуміти, що за колажі, і хто саме таким займається.
Насчёт темы не знаю есть или нет. Раньше делали, сейчас не знаю пopнo коллажи и прочие. У меня делали коллаж на знакомую, мои фото эти ущербные не нашли. Скинули фото, там была подпись, помогите собрать деньги и т.д. Фото удалила, их заблочила, не спрашивала кто они. Фото дальше меня не ушло, знакомая по крайней мере его не аидела
 
І ще питання, може хтось з таким мав справу
Чи реально домовитись з виконавцем про закриття ВП на умовах, що він отримає свою винагороду?:D
 
І ще питання, може хтось з таким мав справу
Чи реально домовитись з виконавцем про закриття ВП на умовах, що він отримає свою винагороду?:D
Вроде слышала такое))) что закрывали, либо чтоб списать проценты и пени, направлял откуда пришло и там нужно договориться за оплату только тела.
 
І ще питання, може хтось з таким мав справу
Чи реально домовитись з виконавцем про закриття ВП на умовах, що він отримає свою винагороду?:D
В мене ще було спочатку , що шарага пропонувала закрити за трошки меншу суму + винагорода приватному виконавцеві. Шарага тоді могла мені списати десь 2000 і після моєї оплати би передала інформацію виконавцеві. Я тоді шаразі не повірила , виконавцеві ні за що платити 1500 я не хотіла і подала в суд на знесення напису
 
На підставі змін, згідно вказаного вище Закону, є заборона на відкриття виконавчих проваджень на підставі виконавчих написів нотаріусів, вчинених на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально.
Але, перегляньте вказану тему


Доброго вечора, а для Вас раджу переглянути вказану тему⬇️
На час перебування Боржника на військовій службі, виконавче провадження (незалежно від того, відкрито воно на підставі виконавчого напису нотаріуса, чи на підставі Рішення суду) може бути зупинено на підставі ст. 34 Закону України "Про виконавче провадження".
+ у вказаній темі є зразок Заяви про зупинення виконавчого провадження

так, у межах 13400 грн. Ви маєте право вільно розпоряджатись вказаними коштами - знімати з картки, оплачувати покупки, комунальні послуги.
Все це Ви можете робити в межах 13400 грн.

Ви маєте право обрати 1 рахунок для здійснення видаткових операцій. Тобто, Ви звертаєтесь до державного/приватного виконавця із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.
Після цього, виконавець виносить Постанову про визначення поточного рахунку фізичної особи - боржника та надсилає вказану Постанову до Банку, у якому відкритий рахунок.
Далі, Банк здійснює видаткові операції на суму коштів у розмірі 13400 грн.
Тобто, Ви обираєте рахунок, яким будете користуватись. З цього рахунку Ви можете щомісячно використовувати 13400 грн. незалежно від кількості виконавчих проваджень та суми надходжень на Ваші рахунки

Згідно вказаного Закону, у разі накладення арешту на кошти, розміщені на декількох поточних рахунках фізичної особи - боржника в одному банку або на поточних рахунках у різних банках, для здійснення видаткових операцій має бути визначений лише один поточний рахунок фізичної особи - боржника в одному банку.
Тобто, Ви обираєте лише 1 рахунок, яким будете користуватись, на інший рахунок буде накладено арешт (можете уточнити, чи може Ваше підприємство перераховувати кошти на 1 рахунок)
Подскажите, пожалуйста, а если счёт один, зарплатная карта в сенс банке, зп не превышает 13400, надо обращаться к судебному исполнителю или разблокируют автоматически?
На данный момент на карте горит минус 21к, заблокировали ещё 5 мая, не дожидаясь 6го, долг по тепловым сетям, при этом впровадження в Дие было закрыто в апреле без исполнения.
 
Є якась тема на форумі про колажі, бо часто бачу що про них пишуть, еле не можу до кінця зрозуміти, що за колажі, і хто саме таким займається.
Мені кошельок,і е-гроші робили
 
Є якась тема на форумі про колажі, бо часто бачу що про них пишуть, еле не можу до кінця зрозуміти, що за колажі, і хто саме таким займається.
Оффтоп
Вам з картниками? Спитайте у тих,хто мав таке щастя. Я мабуть не фотогенічний
 
Подскажите, пожалуйста, а если счёт один, зарплатная карта в сенс банке, зп не превышает 13400, надо обращаться к судебному исполнителю или разблокируют автоматически?
На данный момент на карте горит минус 21к, заблокировали ещё 5 мая, не дожидаясь 6го, долг по тепловым сетям, при этом впровадження в Дие было закрыто в апреле без исполнения.
Для визначення такого поточного рахунку у банку фізична особа – боржник звертається до органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, який наклав арешт на кошти фізичної особи - боржника, із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.
Заява може бути подана в паперовій формі (нарочно або засобами поштового зв’язку) або в електронній формі з дотриманням вимог, встановлених Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг».
У заяві зазначаються номер поточного рахунку, який фізична особа – боржник просить визначити для здійснення видаткових операцій, та найменування банку, у якому відкрито такий рахунок.

Вам потрібно буде звернутися до виконавця з заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій.
 
Назад
Угорі Унизу