• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Решил немного разбавить будничность одинаковых тем.
Вот просто интересно, кто-то помнит, когда первый раз взял(а) кредит в МФО и через какое примерно время был оформлен повторный кредит?
Я, конечно, свой первый кредит в МФО помню. 2013 год. Манивео. Реклама по телеку.
Тогда это было чем-то неизведанным и чисто по приколу решил оформить. И мне выдали кредит на 300 гривен. Отдал по-моему 350 грн.
И после возврата начал интересоваться, а какие конторы еще есть и нашел парочку. Оформил там, попробовал. Даже для себя сформировал определенный рейтинг. В этой конторе можно отдать раньше с перерасчетом процентов, а в этой нельзя, но тут процент сам по себе ниже и так далее.
Жовтень 2019, але я вже не пам'ятаю, яке МФО було перше😀
 
О,блііін!!!!Я досі бажаю здоров'я одній дівчинині,яка показала мені те кончене Манівео.Хоча,завжди виручали ці шараги,і коли стало гостре питання,де брати кошти на оперування близької людини:банк відмовив,але згребла усе що давали у мфо.Третій рік пішов,як у борговій ямі,але близька мені людина жива та здорова.У кожного своя ситуація в житті.
 
Я пам'ятаю,сслоун телефонували,а потім одобрювали. То один раз 3к без дзвінка зарахували ...
Ще було якесь МФО, що перед підтвердженням навіть до контактної особи дзвонили (мій другий номер)😀
 
Ще було якесь МФО, що перед підтвердженням навіть до контактної особи дзвонили (мій другий номер)😀
Я теж сама у себе довірена особа була. Була спілка Сімпл Мані. То вони звонили до мене і запитували,чи можна мені давать гроші
 
Первый взял в кредит плюс... Второй в динеро... Оба выплатил за пару дней. А потом касса подвернулась... И понеслось.
Прострочка в первый раз это как первая любовь...
Первые проценты, звонки, комплименты, оплаты... Потом с родителями их знакомиш, с друзьями и близкими. Потом и на работу берёшь с собой... Всегда вместе. Неразлучные... Иногда соримся, но знаешь, что она вспыльчивая и быстро отойдет. Сама всегда первой звонит после ссоры. Часто с весёлыми предложениями) и всё бы супер было... Но что-то мне кажется, что она со мной из-за денег...
БОЖЕ,"бедная" касса, как же они давно и надолго связались с Романом
 
Ще було якесь МФО, що перед підтвердженням навіть до контактної особи дзвонили (мій другий номер)😀
Я взагалі в шоці,як вони могли видавати ці кредиты наліво направо)))
БОЖЕ,"бедная" касса, как же они давно и надолго связались с Романом
А хто такий Роман?)))))
 
Я теж сама у себе довірена особа була. Була спілка Сімпл Мані. То вони звонили до мене і запитували,чи можна мені давать гроші
Ну ти правдиво і відповіла.
О,блііін!!!!Я досі бажаю здоров'я одній дівчинині,яка показала мені те кончене Манівео.Хоча,завжди виручали ці шараги,і коли стало гостре питання,де брати кошти на оперування близької людини:банк відмовив,але згребла усе що давали у мфо.Третій рік пішов,як у борговій ямі,але близька мені людина жива та здорова.У кожного своя ситуація в житті.
Дівчина ні при чім я так вважаю... ми самі робим свій вибір.
 
На той час я і гадки не мала,що застрягну,то ,так,сказала,що я надійний позичальник ...
Тю... це практично всі такі "безнадійні романтики".
Я взяв і віддав чи то на другий чи то на третій день... але ж "осад" залишився... що типу "обана як прикольно".
Результат "на ліцо"))
 
Найперший- Альфа банк 2020, непередбачувані витрати на стоматологію (зуби мають властивість заболіти невчасно)
Другий- Кредит7,серпень 2023. затримки по бойових
 
Кредитну цноту втратив в далекому 2009-му, ще студентом. Але тоді були лише банки, кредитк гасив без протермінувань і проблем. А в перше МФО вліз на початку війни, як і дуже багатьох, це було Манівео. Ну і тоді понеслось...
 
Перший раз оформив оплату частинами від ПБ

Через деякий час - манівео.
Буквально 10 хвилин і гроші є - ну клас.
І паралельно кредитап, кредит365(вони ще на рахунок відправляли), капуста в кишені і хтось 5ий.

Памятаю як боявся дзвінків шараг - то просто шок.
Сиджу на стадіоні на трибунах, народ спортом займається, а сам не знаю що робити.

І далі все по колу.

Найбільший кредит теж в манівео - 12 тис давали.
А так по 8-10 декілька шараг.
Більше наче не було ніколи.
Я теж сама у себе довірена особа була. Була спілка Сімпл Мані. То вони звонили до мене і запитували,чи можна мені давать гроші
О, є така історія.
Сам спілкуєшся українською, а коли треба як контактний поговорити - російською.
Дві різні людині в одному лиці
 
Назад
Угорі Унизу