• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

Вітаю. В мене відбувся суд, кредитор вимагав 73000, суддя визнав кредитний договір дійсним та врахувавши мої доводи задовольнив вимоги кредитора частково, і призначив до виплати 58000. До подачі апеляції лишається 21 день. Сьогодні кредитор запропонував закрити договір за 41000, що значно менше за суму призначенну судом.
Отже саме питання, яке цікавить. Чи стикався хтось з подібними варіантами закриття і як це в'яжеться з рішенням суду? Тобто призначенна сума більша ніж та за яку пропонують закрити, якщо я сплачую ці 41000 і отримую довідку про закриття, то чи може кредитор після цього вимагати виконання рішення суду?
P.S. Кредитор БізнесПозика, якщо комусь цікаво чи важливо.
Оффтоп
Ранок, Кроспостінг на форумі заборонений. Не друкуйте будь ласка однакові пости в різних темах.
 
Вітаю. В мене відбувся суд, кредитор вимагав 73000, суддя визнав кредитний договір дійсним та врахувавши мої доводи задовольнив вимоги кредитора частково, і призначив до виплати 58000. До подачі апеляції лишається 21 день. Сьогодні кредитор запропонував закрити договір за 41000, що значно менше за суму призначенну судом.
Отже саме питання, яке цікавить. Чи стикався хтось з подібними варіантами закриття і як це в'яжеться з рішенням суду? Тобто призначенна сума більша ніж та за яку пропонують закрити, якщо я сплачую ці 41000 і отримую довідку про закриття, то чи може кредитор після цього вимагати виконання рішення суду?
P.S. Кредитор БізнесПозика, якщо комусь цікаво чи важливо.
Будь які домовленості з кредитором мають бути підтверджені письмовими документами, в іншому випадку є ризики, що стягувач може пред'явити виконавчий лист по рішенню суду до виконання, та в такому випадку не матимете документів довести зворотнє.
 
Будь які домовленості з кредитором мають бути підтверджені письмовими документами, в іншому випадку є ризики, що стягувач може пред'явити виконавчий лист по рішенню суду до виконання, та в такому випадку не матимете документів довести зворотнє.
Я це розумію, в тому й суть питання, чи є довідка про закриття підтверджувальним документом з правової точки зору? Бо якщо один відділ пропонує закриття зі знижкою і надає довідку про закриття, то чи може скажімо юридичний відділ потім вимагати виконання судового рішення, незважаючи на отримання довідки про закриття, яка підтверджує відсутність фінансових претензій(на моє розуміння)?
 
Добрий день.Скажіть, будь ласка, якщо є ВП, то чи може сама контора закрити це ВП, якщо я погашу на домовлених умовах борг, чи вони вже нічого не зроблять, тільки в суд треба йти?
 
Доброго дня

Який шанс після визнання вп недійсним повернути кошти, які вже були стягнуті? Та як ці кошти повертаються, на карту чи як?

Дякую
 
Я це розумію, в тому й суть питання, чи є довідка про закриття підтверджувальним документом з правової точки зору? Бо якщо один відділ пропонує закриття зі знижкою і надає довідку про закриття, то чи може скажімо юридичний відділ потім вимагати виконання судового рішення, незважаючи на отримання довідки про закриття, яка підтверджує відсутність фінансових претензій(на моє розуміння)?
Виконанням рішення займатиметься виконавець державний чи приватний, наявність довідки про відсутність заборгованості, бажано + гарантійний лист + документи про оплату на виконання г/л, є підставою для закриття виконавчого провадження
Добрий день.Скажіть, будь ласка, якщо є ВП, то чи може сама контора закрити це ВП, якщо я погашу на домовлених умовах борг, чи вони вже нічого не зроблять, тільки в суд треба йти?
Треба гарантійний лист від стягувача , але не обов'язково, що після оплати вони звернуться до виконавця чи видадуть вам довідку про відсутність заборгованості. Для виконавця підстава для закриття це має бути заява стягувача про відсутність заборгованості, або ви маєте надати таку довідку + додатково оплатити 10 % виконавчого збору від загальної суми + виконавчі витрати.
Доброго дня

Який шанс після визнання вп недійсним повернути кошти, які вже були стягнуті? Та як ці кошти повертаються, на карту чи як?

Дякую
Якщо фінансова компанія чи банк не припинили свою діяльність то рішення можна виконати і кошти повернете, наприклад через приватного виконавця на банківський рахунок
 
Відповім на питання щодо кредитних правовіносин з Банками, фінансовими організаціями, відкриття виконавчого провадження, виконавчого напису нотаріуса, арешту рахунків, розгляду справ в суді, зокрема процесуального законодавства, тощо.
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,як краще бути.
Маю 2 кредитні картки
Моно борг 67тисячі
Приват борг 33 тисячі
Маю бездоганну кредитну історію,більше 10 років.
Наразі стикнувся з неможливістю платити обов'язкові платежі та тіло кредиту,знаходжусь за кордоном,роботи поки не маю.Повертатись до країни ближчим часом не планую.
Що з цим всим далі робити,чи можливо про щось домовитись з банками?
 
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,як краще бути.
Маю 2 кредитні картки
Моно борг 67тисячі
Приват борг 33 тисячі
Маю бездоганну кредитну історію,більше 10 років.
Наразі стикнувся з неможливістю платити обов'язкові платежі та тіло кредиту,знаходжусь за кордоном,роботи поки не маю.Повертатись до країни ближчим часом не планую.
Що з цим всим далі робити,чи можливо про щось домовитись з банками?
Добрий день. Не думаю, що на цій стадії банки будуть з вами домовлятися. Якщо не продовжувати щомісячні, обов'язкові платежі , то банк подасть в суд, внесуть зміни до кредитної історії, але по рішенню суду загальна сума не має бути більша, ніж якщо ви буде тягнути кредит, оплатами щомісяця.
За позовом Приватбанку та Універсал банку є непогана судова практика на користь клієнтів.
 
Назад
Угорі Унизу