• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

Доброго дня маю кредит в Є гроші, тіло 30 000 і + відсотки 20 000, не маю змоги вчасно заплатити, сам знаходжусь закордоном, які наслідки мене чекають? Можуть відібрати квартиру? Право власності на неї має ще мій неповнолітній брат, дайте відповідь будь ласка
Без рішення суду точно не буде ніяких наслідків.
 
Доброго дня. Підкажіть будь ласка на сьогоднішній день приватний виконавець має право на відкриття виконавчого провадження. Є рішення суду.
 
Доброго дня.
Був суд з Артеміда-Ф, позов задоволено в повному обсязі, рішення суду не оскаржувала. В Дії 02.04 з'явилося виконавче провадження від приватного виконавця Булахевич Степан Вікторович.
Я кілька років постійно проживаю та працюю за кордоном. Майна рухомого і нерухомого в Україні немає,рахунки в Приваті є,але нульові.
Питання в наступному:
1. Якщо я не буду платити і в мене нічого в Україні немає,то як запобігти зверненню виконавця в суд стосовно винесення рішення про заборону виїзду за кордон? Повертатися в Україну не планую,але маю літніх батьків,не хотілося б мати проблеми на кордоні при перетині.
-в такому випадку
2. Чи можу я сплачувати борг по ВП частками? Якщо так,то що маю для цього зробити (звернутися до виконавця письмово,за телефоном чи просто сплачувати через банк часткові суми,а квитанції надсилати)?
Заздалегідь дякую.
 
Доброго дня.
Підкажіть, скільки є часу для подачі позову, щоб повернути безпідставно стягнуті кошти за вп, після скасування внн.
 
Доброго дня.
Був суд з Артеміда-Ф, позов задоволено в повному обсязі, рішення суду не оскаржувала. В Дії 02.04 з'явилося виконавче провадження від приватного виконавця Булахевич Степан Вікторович.
Я кілька років постійно проживаю та працюю за кордоном. Майна рухомого і нерухомого в Україні немає,рахунки в Приваті є,але нульові.
Питання в наступному:
1. Якщо я не буду платити і в мене нічого в Україні немає,то як запобігти зверненню виконавця в суд стосовно винесення рішення про заборону виїзду за кордон? Повертатися в Україну не планую,але маю літніх батьків,не хотілося б мати проблеми на кордоні при перетині.
-в такому випадку
2. Чи можу я сплачувати борг по ВП частками? Якщо так,то що маю для цього зробити (звернутися до виконавця письмово,за телефоном чи просто сплачувати через банк часткові суми,а квитанції надсилати)?
Заздалегідь дякую.
1. Виконавці в суд звертаються, як виняток, з клопотанням про заборону перетину державного кордону (переважно в провадженнях де и є значний розмір заборгованості, або за ініціативою стягувача). Думаю якщо почати частково платити, то це мінімізує шанс, що виконавець звертатиметься з таким клопотанням в суд.
2. Щодо способу та порядку оплати у вас є вся інформація в додатку Дія в розділі виконавчі провадження.
Доброго дня.
Підкажіть, скільки є часу для подачі позову, щоб повернути безпідставно стягнуті кошти за вп, після скасування внн.
За загальним правилом позовної давності - 3 роки
 
1. Виконавці в суд звертаються, як виняток, з клопотанням про заборону перетину державного кордону (переважно в провадженнях де и є значний розмір заборгованості, або за ініціативою стягувача). Думаю якщо почати частково платити, то це мінімізує шанс, що виконавець звертатиметься з таким клопотанням в суд.
2. Щодо способу та порядку оплати у вас є вся інформація в додатку Дія в розділі виконавчі провадження.

За загальним правилом позовної давності - 3 роки
Дякую за відповідь. Перечитала все в Дії,не знайшла,чи маю я повідомляти виконавця про намір сплачувати частками, та чи повинна я надавати йому підтвердження цих оплат.
 
Наберіть в пошуку Автоматизована система виконавчого провадження
Введіть номер виконавчого провадження, там будуть реквізити для оплати, в призначенні платежу пишіть ВП №...., боржник ПІБ, ідентифікаційний код
Нижче зразок як виглядає сторінка з реквізитами.
після оплати повідомляти не треба , виконавець баче, а в Дії буде оновлюватися інформація щодо розміру сплати
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-14-12-22-11-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-04-14-12-22-11-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    159.3 Кб · Перегляди: 21
Наберіть в пошуку Автоматизована система виконавчого провадження
Введіть номер виконавчого провадження, там будуть реквізити для оплати, в призначенні платежу пишіть ВП №...., боржник ПІБ, ідентифікаційний код
Нижче зразок як виглядає сторінка з реквізитами.
після оплати повідомляти не треба , виконавець баче, а в Дії буде оновлюватися інформація щодо розміру сплати
Дякую за відповідь!
 
Виконавці заблокували пакунок малюка. Чи можна його розблокувати? Кошти ж не мої і в них цільове використання?
 
Здраствуйте ! Підкажіть, будь ласка, наскільки суттєво знижується можливість виграти справу, якщо невчасно подано відзив на позов.Чи пояснення під час судового засідання (відеоконференція) зможуть компенсувати невчасно поданий відзив на позов
 
Доречі теж цікавить чи мають право блокувати картку на яку приходять виплати на дітей?
 
Виконавці заблокували пакунок малюка. Чи можна його розблокувати? Кошти ж не мої і в них цільове використання?
Швидше буде зв'язатися з виконавцем, він має пояснити як мати доступ до такого рахунку, виконавець накладає арешт на вісі рахунки , оскільки вони загальні, а не спеціалізовані.
Oxik, відповідь вище. Додам, щоб такого не було, треба відкривати рахунок на дитину і у вас не буде проблем.
 
доброго дня підкажіть буд-ласка чи може бути стягнення на майно (25% в приватизованій квартирі) яка знаходиться на території ведення активних бойових дій, чи є в даному випадку мораторій?Це на випадок, якщо не дай боже програти суд та якщо сума боргу в позові буде більше 20 мін зп. З джерел доходу тільки офіційна робота на мін. зп. та ця частка в квартирі. Чи обмежуться тільки стягненням з зп? На інших рахунках 0,00. Чи можна буде за власним бажанням 100% перераховувати із зп по ВП?Дякую
 
Назад
Угорі Унизу