• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

не адвокат / не юрист , в цілому ситуація так собі
сам по собі відзив не панацея
І що ви пропонуєте? Заплатити адвокату і потім ще цій шарагі всі їхні забаганки платити?
 
Ось і цікавлюся які шанси не програти, з тіла 9700 нагнали вже 90000, і якось не хочеться їм таку суму виплачувати :(
Щодо представництва по конкретній судової справі звертайтеся в приватну бесіду, по справам за позовом Укр кредит фінанс рішення судів є як в одну сторону, так і в іншу
 

Вкладення

  • Screenshot_20240403-072710_Messages.jpg
    Screenshot_20240403-072710_Messages.jpg
    197.2 Кб · Перегляди: 39
Підкажіть будь ласка, дізналася пару днів на назад що у мене відкрито вже 2 виконавчі провадження , а суд був раніше - я не знала, зараз вернулася щоб оскаржувати це , я так розумію термін вже вийшов, впровадження почалися ( 1почалося 1квітня, інше 16березня). По одному впровадженню хочуть 98тис всього (з усім, а тіло кредиту було 20тис). Підкажуть чи при оскарженні, які є шанси що суд погодить на мою користь ? Я не збираюся мфо більше платити, роками платила відсотки і заходила в цю яму і вкінці взяла в банку і не виставило погасити повністю а через пару місяців те саме набігло. Є якісь шанси при оскарженні чи була така практика ? Чи оскаржують до 20днів як провадження вже відкрито чи тільки при заочному рішенні а при впровадженні вже нічого позитивного рішення не буває ? Про заочного рішення не знала , поки аж зараз на пошту не прийшло від банку що є заборгованість при впровадженні, а стягнути вони з мене немають що , бо на мені нічого немає відкрито …
 
Останнє редагування:
Підкажіть будь-ласка скільки буде коштувати знести 2ВП і скільки це по часу займе приблизно??
 
Підкажіть будь ласка, якщо вже відкрито провадження то на оскарження треба подати до 20днів ? чи то тільки при заочному рішенні а при впровадженні вже оскаржите мало шансів? Про заочного рішення не знала , поки аж зараз на пошту не прийшло від банку що є відкрито впровадження
Орієнтовно не менше 3 місяці, щодо умов прошу писати на вайбер 0952035777
Підкажіть будь ласка, якщо вже відкрито провадження то на оскарження треба подати до 20днів ? чи то тільки при заочному рішенні а при впровадженні вже оскаржите мало шансів? Про заочного рішення не знала , поки аж зараз на пошту не прийшло від банку що є відкрито впровадження
 
Останнє редагування:
Підкажіть будь ласка, якщо вже відкрито провадження то на оскарження треба подати до 20днів ? чи то тільки при заочному рішенні а при впровадженні вже оскаржите мало шансів? Про заочного рішення не знала , поки аж зараз на пошту не прийшло від банку що є відкрито впровадження

Підкажіть будь ласка, якщо вже відкрито провадження то на оскарження треба подати до 20днів ? чи то тільки при заочному рішенні а при впровадженні вже оскаржите мало шансів? Про заочного рішення не знала , поки аж зараз на пошту не прийшло від банку що є відкрито впровадження
Якщо навіть строк пропущений, то є випадки коли суд поновлює строк на оскарження, це індивідуально треба перевіряти , декілька обставин впливає чи є підстави для поновлення процесуального строку. За загальним правилом строк на оскарження рахується з дати коли офіційно дізналися про зміст спірного рішення.
 
Добрий день,брав мікрозайм ще років 7 тому, нещодавно дзвонили з факторингової компанії,кажуть що спишуть всі відсотки якщо я заплачу тіло кредиту. Що може бути якщо я не буду платити?
 
Добрий день,брав мікрозайм ще років 7 тому, нещодавно дзвонили з факторингової компанії,кажуть що спишуть всі відсотки якщо я заплачу тіло кредиту. Що може бути якщо я не буду платити?
Можуть подати в суд. Вважаю пропозиція від МФО має бути письмова.
 
Доброго дня маю кредит в Є гроші, тіло 30 000 і + відсотки 20 000, не маю змоги вчасно заплатити, сам знаходжусь закордоном, які наслідки мене чекають? Можуть відібрати квартиру? Право власності на неї має ще мій неповнолітній брат, дайте відповідь будь ласка
 
Добрий вечір. Як дізнатися реквізити для сплати суми по заочному рішенню суду, якщо сума влаштовує? Виконавцю ще не передали, за місцем прописки не проживаю і не буваю, рішення бачив в кабінеті електронного суду.
 
Добрий вечір. Як дізнатися реквізити для сплати суми по заочному рішенню суду, якщо сума влаштовує? Виконавцю ще не передали, за місцем прописки не проживаю і не буваю, рішення бачив в кабінеті електронного суду.
Зв'яжіться з позивачем
 
Назад
Угорі Унизу