• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

Швидше буде зв'язатися з виконавцем, він має пояснити як мати доступ до такого рахунку, виконавець накладає арешт на вісі рахунки , оскільки вони загальні, а не спеціалізовані.
Oxik, відповідь вище. Додам, щоб такого не було, треба відкривати рахунок на дитину і у вас не буде проблем.
То потрібно йому подавати якусь заяву чи виписку? А хіба можна картку пакунок малюка відкрити на малюка???
 
То потрібно йому подавати якусь заяву чи виписку? А хіба можна картку пакунок малюка відкрити на малюка???
Банк відкриває банківський рахунок, а не "картку..." Пластикову картку видають як додаток (ключ) для користування рахунком.
То потрібно йому подавати якусь заяву чи виписку? А хіба можна картку пакунок малюка відкрити на малюка???
Виконавець має право відмовити зняти арешт з рахунку, бо він не спеціалізований. Переговоріть з виконавцем, у окремих виконавців підхід до цього питання відрізняється.
Як варіант ви може подати виконавцю заяву про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій, в якій просити " Протягом 2 (двох) робочих днів винести постанову про визначення поточного рахунку UA…, що відкритий у ________________________ (банку) для здійснення видаткових операцій та надіслати її обслуговуючому банку."
Зразок заяви розмістив на форумі в розділі "Ресурси"
доброго дня підкажіть буд-ласка чи може бути стягнення на майно (25% в приватизованій квартирі) яка знаходиться на території ведення активних бойових дій, чи є в даному випадку мораторій?Це на випадок, якщо не дай боже програти суд та якщо сума боргу в позові буде більше 20 мін зп. З джерел доходу тільки офіційна робота на мін. зп. та ця частка в квартирі. Чи обмежуться тільки стягненням з зп? На інших рахунках 0,00. Чи можна буде за власним бажанням 100% перераховувати із зп по ВП?Дякую
Питань багато, телефонуйте на вайбер 0952035777, надам консультацію.
 
Останнє редагування:
Доброго дня ранку , потрібна консультація ,допомога , уперше в такій ситуації, моно банк , була кредитка , не сплачував , не було змоги (правду кажучи .....свої проблеми були), як зараз діяти ? Бо чотки із блокуванням рахунків і тд ..в мене зараз батьки інваліди і ще сестра мала , то як би сам опікуюсь
Screenshot_2024-04-17-05-31-23-512_ua.gov.diia.app.jpg
 
Доброго дня ранку , потрібна консультація ,допомога , уперше в такій ситуації, моно банк , була кредитка , не сплачував , не було змоги (правду кажучи .....свої проблеми були), як зараз діяти ? Бо чотки із блокуванням рахунків і тд ..в мене зараз батьки інваліди і ще сестра мала , то як би сам опікуюсьПереглянути вкладення 151060
У вас конкретна судова справа, прошу звертатися на вайбер 0952035777, треба розбиратися з документами.
 
Добрый день!
Финтраст подали в суд. На Судовой владе пока неделю висит статус Призначено склад суду. Понимаю, что суд проиграю и заставят платить все: тело, проценты, сбор и за работу их адвоката. Сумма большая тело 25 тыс. и процентов почти на 100 тыс. Всего хотят чуть больше 130 тыс. грн.
Вопрос. После того как суд удовлетворит их иск я не смогу продать зарегистрированный на себя автомобиль? Лучше сейчас перерегистрировать например на маму? Если делать перерегистрацию автомобиля, то какой крайний срок после удовлетворения судом иска? Блокируют только счета физлица или счета ФОП тоже заблокируют?
 
Добрый день!
Финтраст подали в суд. На Судовой владе пока неделю висит статус Призначено склад суду. Понимаю, что суд проиграю и заставят платить все: тело, проценты, сбор и за работу их адвоката. Сумма большая тело 25 тыс. и процентов почти на 100 тыс. Всего хотят чуть больше 130 тыс. грн.
Вопрос. После того как суд удовлетворит их иск я не смогу продать зарегистрированный на себя автомобиль? Лучше сейчас перерегистрировать например на маму? Если делать перерегистрацию автомобиля, то какой крайний срок после удовлетворения судом иска? Блокируют только счета физлица или счета ФОП тоже заблокируют?
Після рішення суду дається 30 днів для подання апеляційної скарги, після завершення цього строку мають право зайнятися виконанням рішення. Як тільки виконавець відкриває виконавче провадження, то вносить боржника в реєстрі боржників, після чого немає можливості ні продати, ні купити нерухоме майно, чи транспортний засіб.
 
У вас конкретна судова справа, прошу звертатися на вайбер 0952035777, треба розбиратися з документами.
Але тут класні адвокати, фігні не порадить тому довіртеся їм, якби не цей форум вже б з розуму зійшла через ті мфо
 
Доброго вечора,у приваті кредит закрив,як тепер закрити провадження?
 
Доброго вечора,у приваті кредит закрив,як тепер закрити провадження?
Отримати довідку в банку про відсутність заборгованості подати її виконавцю + сплатити виконавчий збір та витрати виконавчого провадження. Виконавець роз'ясне деталі, та підкаже точну суму.
 
Доброго вечора. Який документ потрібно писати в мфо, якщо я не бажаю їхньої співпраці з третіми особами. На яку норму закону в даному випадку можна покластися? Я військовий, скоро почнуться просрочки. Дякую
 
Доброго вечора. Який документ потрібно писати в мфо, якщо я не бажаю їхньої співпраці з третіми особами. На яку норму закону в даному випадку можна покластися? Я військовий, скоро почнуться просрочки. Дякую
В досудовому порядку не працюю. Думаю нічого не треба писати. Якщо у вас виникне заборгованість в період проходження військової служби, то ви по закону точно звільняєтесь від сплати відсотків.
 
Підскажіть будь-ласка, це означає що можна нараховувати штрафи на просрочені договора?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240422-163259_Signal.jpg
    Screenshot_20240422-163259_Signal.jpg
    322.8 Кб · Перегляди: 25
Підскажіть будь-ласка, це означає що можна нараховувати штрафи на просрочені договора?
За вашим посиланням нічого не сказано про штрафи. Змінами обмежено максимальний розмір відсотків за добу, в межах строку кредитування. Розмір штрафу може встановлюватися умовами договору.
 
За вашим посиланням нічого не сказано про штрафи. Змінами обмежено максимальний розмір відсотків за добу, в межах строку коедитування.
Дякую,просто кредитори написали ,що це саме штраф.
 
Доброго дня. Скажіть будь ласка, мені наклали арешт на рахунок до якого прив'язана картка лайк'ю. Чи зможе моя дитина безперешкодно нею користуватися, тобто поповнювати та оплачувати нею?
 
Доброго дня. Скажіть будь ласка, мені наклали арешт на рахунок до якого прив'язана картка лайк'ю. Чи зможе моя дитина безперешкодно нею користуватися, тобто поповнювати та оплачувати нею?
Арешт накладуть на рахунок в межах суми боргу, якщо на рахунку буде більша сума ніж борг, то можна користуватися різницею.
 
Кроспостінг!
Вітаю. В мене відбувся суд, кредитор вимагав 73000, суддя визнав кредитний договір дійсним та врахувавши мої доводи задовольнив вимоги кредитора частково, і призначив до виплати 58000. До подачі апеляції лишається 21 день. Сьогодні кредитор запропонував закрити договір за 41000, що значно менше за суму призначенну судом.
Отже саме питання, яке цікавить. Чи стикався хтось з подібними варіантами закриття і як це в'яжеться з рішенням суду? Тобто призначенна сума більша ніж та за яку пропонують закрити, якщо я сплачую ці 41000 і отримую довідку про закриття, то чи може кредитор після цього вимагати виконання рішення суду?
P.S. Кредитор БізнесПозика, якщо комусь цікаво чи важливо.
 
Назад
Угорі Унизу