• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
290 оцінок
Доброго дня
Арештовано карту зп укрсиббанк
Та приват
На приват всерівно а без зп зараз біль
Надіслав з банку виписку шо карта зп
Ось відповідь
Що це означає ?
 

Вкладення

  • 197D3A98-8821-41FE-A014-3B8CC8412E99.jpeg
    197D3A98-8821-41FE-A014-3B8CC8412E99.jpeg
    200.5 Кб · Перегляди: 35
  • 21111500-4968-4A4C-B56A-0C16622789B0.jpeg
    21111500-4968-4A4C-B56A-0C16622789B0.jpeg
    227.7 Кб · Перегляди: 32
  • B42F44CA-3DB3-43B2-9D8A-29A9D8119101.jpeg
    B42F44CA-3DB3-43B2-9D8A-29A9D8119101.jpeg
    185.4 Кб · Перегляди: 32
Доброго дня
Арештовано карту зп укрсиббанк
Та приват
На приват всерівно а без зп зараз біль
Надіслав з банку виписку шо карта зп
Ось відповідь
Що це означає ?
Означає, що виконавець відмовив зняти арешт з рахунку.
 
Вартість всіх послуг адвоката (гонорар) - 4 500 грн.
Наголошую, що ці витрати вам відшкодують за рішенням суду.
Приклад нашого рішення, яке також можете отримати і ви!
Визнати виконавчий напис від 04 квітня 2020 року, вчинений приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимир Вікторович зареєстрований за №6482 про стягнення грошових коштів в сумі 15030,00 грн. заборгованості за кредитним договором та 1400,00 грн. за вчинення виконавчого напису з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Алекскредит» таким, що не підлягає виконанню.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю фінансова компанія «Алекскредит» код ЄДРПОУ41346335, на користь ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 на відшкодування судових витрат по сплаті, а саме: судового збору за подання позовної заяви - 840,80 грн, 420,00 грн. за сплату заяви про забезпечення позову та 5200,00 грн. - витрати за надання правничої допомоги.​
О у меня суд с Алекскредит
Суд с Алекскредит цена?
 
Останнє редагування:
Доброго дня, опишу коротко свій відгук. Сергій знає свою справу, що не ясно усе пояснить, виграли з ним дві справи по Айконс та Онлайн фінанс. Сергію дякую вам за вашу не легку працю!!!
 
Кросспостинг. Изучите правила форума
Хочу залишити відгук про Advokat Ukraine Сергій Калінін) та щиро подякувати за швидко то якісно виконану роботу! Зважившись на послуги адвоката онлайн, зрозуміла, що людина, яка пропонує свої послуги і береться за роботу має бути кваліфікованим професіоналом в своїй справі. Досвід з попереднім адвокатом (місцевим) був жахливий 2 провадження так і залишились відкритими, кошти стягувались цілий рік, на мої прохання подати до суду, відповідав, щоб я не керувала! Тому, знову буду звертатися до Сергія Калініна і всім раджу не боятися працювати з адвокатами онлайн, особливо з Advokat Ukraine !!!
 
Хочу залишити відгук про Advokat Ukraine Сергій Калінін) та щиро подякувати за швидко то якісно виконану роботу! Зважившись на послуги адвоката онлайн, зрозуміла, що людина, яка пропонує свої послуги і береться за роботу має бути кваліфікованим професіоналом в своїй справі. Досвід з попереднім адвокатом (місцевим) був жахливий 2 провадження так і залишились відкритими, кошти стягувались цілий рік, на мої прохання подати до суду, відповідав, щоб я не керувала! Тому, знову буду звертатися до Сергія Калініна і всім раджу не боятися працювати з адвокатами онлайн, особливо з Advokat Ukraine !!!
Дякую, шо сповістили, що Сергій Костянтинович працює.
Тепер з'явилися питання
 
Хочу залишити відгук про Advokat Ukraine Сергій Калінін) та щиро подякувати за швидко то якісно виконану роботу! Зважившись на послуги адвоката онлайн, зрозуміла, що людина, яка пропонує свої послуги і береться за роботу має бути кваліфікованим професіоналом в своїй справі. Досвід з попереднім адвокатом (місцевим) був жахливий 2 провадження так і залишились відкритими, кошти стягувались цілий рік, на мої прохання подати до суду, відповідав, щоб я не керувала! Тому, знову буду звертатися до Сергія Калініна і всім раджу не боятися працювати з адвокатами онлайн, особливо з Advokat Ukraine !!!
Подскажите, сколько времени занял процесс отмены ИП ?
 
Дякую Сергію Костянтиновичу за чудово виконану роботу. залишилось дочекатись кінця війни і повернути кошти.
 
Ось і я нарешті залишу відгук про працю Сергія Костянтинович! Дуже дякую за сумлінну працю! В моєму випадку суд тривав майже рік ( то суддя у відпустці то війна). Але нарешті рішення прийнято! Цілком задовільнити позов. Повернути усі затрачені мною витрати. Дуже дуже дякую, Сергій Костянтинович за гарну роботу!
 
Всім привіт! Давно не писала тут і ось сьогодні хочу поділитися радістю!
Минулого року мені вклепали напис Кошельок. Я звернулася до адвоката Сергія Калініна. І ось сьогодні я дізналася що наш позов суд задовільнив і тепер шарага має мені повернути всього разом більше 15 тис грн. Щиро дякую за кваліфіковану допомогу Advokat Ukraine ви найкращий?. Мені аж не віриться, що це правда!
Дякую. І звичайно рекомендую Advokat Ukraine !
 
Всім привіт! Давно не писала тут і ось сьогодні хочу поділитися радістю!
Минулого року мені вклепали напис Кошельок. Я звернулася до адвоката Сергія Калініна. І ось сьогодні я дізналася що наш позов суд задовільнив і тепер шарага має мені повернути всього разом більше 15 тис грн. Щиро дякую за кваліфіковану допомогу Advokat Ukraine ви найкращий?. Мені аж не віриться, що це правда!
Дякую. І звичайно рекомендую Advokat Ukraine !
Вітаю!Так їх.
 
Оффтоп
Mpopuk18, не забывайте ставить оценку работе юриста!
(Вверху темы)
 
Назад
Угорі Унизу