• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

🇺🇦Адвокат💼з кредитних спорів із МФО та банками!Представництво в суді, оскарження виконавчого напису нотаріуса.Повернення витрат за правову допомогу

5.00 зірок
291 оцінок
Доброго дня,я вже думала і не буду сюди звертатись,бо можна сказати я вже тут бабуля,але деяка установа як "фінанс онлайн" все таки вліпила мені ВП ще у 21 році,хоча про це я не знала,вже таки глянула сама в неті після того як з моєї карточки стягнули усі кошти,нащастя не дуже велику суму.Як з цим боротись і що робити і яка вартість?
 
Доброго дня,я вже думала і не буду сюди звертатись,бо можна сказати я вже тут бабуля,але деяка установа як "фінанс онлайн" все таки вліпила мені ВП ще у 21 році,хоча про це я не знала,вже таки глянула сама в неті після того як з моєї карточки стягнули усі кошти,нащастя не дуже велику суму.Як з цим боротись і що робити і яка вартість?
Виконавчий напис можу оскаржити, за рішенням суду повернути стягнуті кошти, порядок та умови вказані в першому повідомленні цієї теми, щодо вартості пишіть в вайбер, 0952035777
 
Як це розуміти невже МФО можуть законно дзвонити усім?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-07-02-18-44-14-121_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2023-07-02-18-44-14-121_com.google.android.apps.docs.jpg
    125.8 Кб · Перегляди: 82
Виконавець, має прийняти рішення про арешт всіх рахунків, якщо поточний рахунок із спеціальним режимом використання, то банк має відмовити виконавцю в накладенні арешту
Підкажіть, будь - ласка, це ж саме стосується й вп за рішенням суду?)
 
Отримала кваліфіковану юридичну допомогу і дуже вдячна Сергію Калініну за відмінну, чітку , професійну роботу щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса, представництво у суді а також у поверненні витрат за правову допомогу та надання вчасних консультацій. Робота адвоката заслуговує вищого рівня
 
Доброго вечора, підкажіть чому не відповідаєте у вайбері?
Хоча тут на форумі пишете щоб писали вам туди
 
Доброго вечора, підкажіть чому не відповідаєте у вайбері?
Хоча тут на форумі пишете щоб писали вам туди
Добрий вечір, сьогодні важкий день, працюю з документами, якщо одразу не відповів, то ввечері обов'язково завжди відповідаю, і вам відповім, дякую за розуміння.
 
Останнє редагування:
Дякую Сергію Калініну за допомогу! Виконавче провадження по Кредит-Капіталу закрили. Гроші за правову допомогу повернули. Сподіваюся,що більше таких проблем в мене не виникатиме,але якщо все таки будуть,то звертатимусь лише до нього! Дякую Вам)
 
Дякую Калініну Сергію Костянтиновичу за успішне завершення справи в суді, на мою користь з ТОВ "ОНЛАЙН ФІНАНС".
Буду рекомендувати його всім своїм знайомим. Це спеціаліст своєї справи на найвищому рівні. Буду завжди мати тільки з ним
справи.
 
Дякую адвокату Сергію Костянтиновичу за допомогу в суді з виконавчим провадженням по ЄАПБ. Усе пройшло швидко, за 2 місяці) Зараз чекаємо 30 днів і будемо подавати заяву на відшкодування витрат на судовий збір і правову допомогу.
 
Велика подяка Сергію Калініна за знос виконавчого напису нотаріуса по мфо сіроко фінанс! Це Адвокат з великої літери! Дуже рекомендую його усім! Працює дуже професійно! Завжди на зв'язку. Відповідає на всі, частіше всього недоречні, запитання. Не соромтесь звертатись до нього. І чим раніше звернитесь, тим буде краще для вас. Не тягніть до останнього! Він практично все зробить сам! І завжди вчасно повідомить результат! Оплата послуг дуже лояльна, якщо треба - можна попросити розрахуватись частинами, тим більше ця сума після суду вам і повернеться.
Сергію Калініну бажаю тільки успіхів та вдачі! А нам усім - миру!
 
Дуже вдячна Калініну Сергію за кваліфіковану юридичну допомогу, та, найголовніше, за виграш в суді з ЄАПБ. Я дізналась, що на мене подали в суд випадково, через "Дію", часу до засідання залишалося дуже мало, трохи більше тижня. Але Сергій Костянтинович зумів вчасно та кваліфіковано мені допомогти. В результаті - суд відмовив у позові ЄАПБ в повному обсязі, ще й кошти за юридичні послуги мені повернуться. Дуже грамотна, терпляча людина, оперативно відповідає на запитання, доступно все пояснює. Однозначно, рекомендую юридичну допомогу Калініна Сергія Костянтиновича всім, хто втрапив у таку кредитну халепу, як я
 
Вас вітає адвокат Калінін Сергій Костянтинович, посилання на Єдиний Реєстр Адвокатів України, керуючий Адвокатського бюро "Калінін і Партнери".

Пропоную алгоритм взаємодії по справах за позовом фінансової організації, банку:

1.
Консультація (безкоштовно).
2.
Аналіз обставин справи, вивчення документів.
3. Адвокат пропонує правову позицію та вартість послуг враховуючи складність справи та обсяг роботи.
4. Підписуємо договір про надання професійної правової домоги між Клієнтом та Адвокатським бюро "Калінін і Партнери".
5. Клієнт оплачує гонорар (винагороду) на банківський рахунок Адвокатського бюро, що вказаний в договорі, повністю, або частково (оплата гонорару можлива частинами протягом 3 місяців).
6. Після оплати авансу за правову допомогу Ваша участь по справі припиняється, Ви не приймаєте участь в судовому засіданні!
Адвокат самостійно готує, підписує та надсилає всі необхідні документи до суду, учасникам справи!
7. Адвокат представляє інтереси Клієнта в суді дистанційно незалежно від кількості судових засідань, в режимі відеоконференції за потреби. (процесуальне законодавство допускає проведення відеоконференцій, для цього суди обладнані спеціальним зв'язком).
8. Суд приймає рішення та односано вирішує питання щодо стягення з "програвшої" сторони витрати за послуги адвоката.

Відгуки про роботу адвоката на форумі за посиланням: Единственный адвокат на форуме и отзыв о работе с ним. або Адвокат з кредитних спорів із МФО та банками!

Питання щодо кредитних правовідносин також можна поставити за посиланням: Адвокат відповідає, коротко по суті питання!

Контакти: Viber/Telegram/WhatsApp: 0952035777, email: [email protected]
сайт: Адвокатське бюро "Калінін і Партнери"

Для більш детальної консультації з Вашого питання звертайтеся просто зараз!

Пов'язані теми:
Суд з ПриватБанком, виграв справу адвокат!
Суд по MONOBANK, виграв справу адвокат
Відмовив суд ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ).

Адвокат скасує виконавчий напис нотаріуса, зніме арешт з рахунку, припинить списання та поверне кошти, в тому числі витрати на адвоката.​

Ви не будете винні фінансовій компанії або банку на підставі виконавчого напису нотаріуса, відповідно Ви збережете Ваші гроші!


Пропоную алгоритм взаємодії щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса:
1.
Підписуємо договір про надання професійної правової домоги між Клієнтом та Адвокатським бюро "Калінін і Партнери".
2. Клієнт оплачує гонорар (винагороду) на банківський рахунок Адвокатського бюро, що вказаний в договорі, повністю, або частково (оплата гонорару можлива частинами протягом 3 місяців).
УВАГА! Для гарантії Клієнта, Договором передбачено повернення оплачених сум за умови, якщо суд відмовить. Про те, ми впевнені, що цього не станеться, адже судами вже напрацьована загальна практика, що захищає інтереси Клієнта.
3. Після цього Ваша участь припиняється, адвокат самостійно підписує та надсилає всі необхідні документи! Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!
4. Негайно адвокат готує до суду заяву про забезпечення позову (суд забороняє списувати з ваших доходів, банківського рахунку гроші). Сплачується судовий збір - 496,20 грн.
5. Адвокат звертається з адвокатським запитом до приватного виконавця (органу ДВС), нотаріуса та отримує протягом 10 днів документи, що необхідні для звернення до суду.
6. Готує та подає позовну заяву до суду за місцем реєстрації Клієнта, де відповідач Банк чи фінансова організація. Сплачується судовий збір - 992,40 грн.​
7. Адвокат представляє інтереси Клієнта в суді дистанційно незалежно від кількості засідань, в режимі відеоконференції за потреби (процесуальне законодавство допускає проведення відеоконференцій, для цього суди обладнані спеціальним зв'язком).
8. Суд приймає рішення (задовольняє позов) скасовує виконавчий напис, одночасно стягує з банку (фінансової організації) на користь Клієнта всі судові витрати - це сплачений судовий збір та витрати на адвоката.
9.
На підставі рішення суду приватний виконавець (орган ДВС) закриває виконавче провадження, знімає арешт з банківських рахунків, майна, відкликає списання з Вашої заробітної плати, пенсії та інших джерел доходу.
10. Крім рішення, суд видає Клієнту виконавчий лист про стягнення на його користь судових витрат, який подається разом з довідкою про відкритий рахунок в банку до державної виконавчої служби, після чого банк чи фінансова організація відшкодовує Клієнту витрати.


*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
Сергей Константинович! Нужна Ваша помощь, 15 августа я написала Вам сообщение на email. Пожалуйста, дайте мне ответ.
 
Сергей Константинович! Нужна Ваша помощь, 15 августа я написала Вам сообщение на email. Пожалуйста, дайте мне ответ.
Добрий день, немає на пошті не прочитаних повідомлень, пропоную напишіть в вайбер 0952035777
 
Добрий день, немає на пошті не прочитаних повідомлень, пропоную напишіть в вайбер 0952035777
Странно, сообщение отправлено на тот электронный адрес, который указан у Вас на сайте, да и здесь. К сожалению, вайбера у меня нет. Я скриншот сообщения Вам в файле отправлю. Спасибо, что ответили.
 

Вкладення

  • Снимок экрана (66).png
    Снимок экрана (66).png
    146.3 Кб · Перегляди: 51
Назад
Угорі Унизу