• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Арест счета. Как открыть новый счёт в банке?

Натали324

Форумчанин
Реєстрація
20 Бер 2020
Дописи
45
Реакції
2
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Натали324 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Устроилась на роботу, нужно открыть в укрсиб зарплатную карту, но не могу потому что арестован счёт. Предприятие сотрудничает только с этим банком. Что теперь делать, увольняться?
 
Устроилась на роботу, нужно открыть в укрсиб зарплатную карту, но не могу потому что арестован счёт. Предприятие сотрудничает только с этим банком. Что теперь делать, увольняться?
Рахунок по ідеї повинні відкрити,просто автоматом арестують.
 
Натали324, по какой причине счёт заблокирован? Пополнение для арестованного счета доступно, насколько мне известно.
 
Устроилась на роботу, нужно открыть в укрсиб зарплатную карту, но не могу потому что арестован счёт. Предприятие сотрудничает только с этим банком. Что теперь делать, увольняться?
Новий рахунок буде теж арештовано.Підтверджуйте що це зарплатний рахунок.Якщо кредит в цьому банку,і вони зробили арешт,можуть з зарплати вираховувати.Просіть щоб через касу отримувати на руки.
 
Не могут выдать новую зарплатную карту из за заблокированого счета.
 
Мне не дают в банке номер счета, говорят что он под арестом
Господи,скачайте собі приложуху і там виписку роздрукуйте з реквізитами рахунку.
А по сутті,до них трохи рота треба відкривати,бо вони тугуваті там.
 
Натали324, по какой причине счёт заблокирован? Пополнение для арестованного счета доступно, насколько мне известно.
Не. Все верно. ТС только устроилась. Не дадут карту в том банке. Потому что там на ТС уже постанова на блок. У меня с зелененьким так было. Хорошо ,что предприятие перечисляет зп не на реквизиты,а на номер карты
 
Не. Все верно. ТС только устроилась. Не дадут карту в том банке. Потому что там на ТС уже постанова на блок. У меня с зелененьким так было. Хорошо ,что предприятие перечисляет зп не на реквизиты,а на номер карты
Так рахунок повинні всетаки відкрити і автоматом тут же арештувати?
 
Admin,
Карту в банке,где есть уже на ТС "охота"…ей просто не дадут. Потому что...
Надо бы реестры проверить :rolleyes:
Так рахунок повинні всетаки відкрити і автоматом тут же арештувати?
Так именно так. Ей карту не дадут....
Смысла нет
 
Admin,
Карту в банке,где есть уже на ТС "охота"…ей просто не дадут. Потому что...
Надо бы реестры проверить :rolleyes:
Раніше на форумі писали,що можна рахунок відкрити,просто автоматично арештують...Так і ТС пише,що начебто рахунок є,а в карті закінч.термін дії і ій просто карту нову не дають...
 
Устроилась на роботу, нужно открыть в укрсиб зарплатную карту, но не могу потому что арестован счёт. Предприятие сотрудничает только с этим банком. Что теперь делать, увольняться?
☝️

Так і ТС пише,що начебто рахунок є,а в карті закінч.термін дії і ій просто карту нову не дають...
счёт будет другой. При открытии. Но Инд.номер ТС будет тот же. И если там,в укрсиб ,уже есть постановление на арест всех счетов,то надо искать ответ в реестрах
 
Якщо у вас внн то подайте позовну заяву про забезпечення
 
Назад
Угорі Унизу