• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Боргова яма. Маю 16 мікрокредитів

Я от не можу пробачити за брехню, гроші то дурниця, якби вона наприклад машину розбила і попала на таку суму, чи в неї вкрали то їй ніхто б і слова не сказав, але вона брехала, і це саме паршиве. На новий рік я отримав премію і я розумів що в пас все ок, я говорив тост, що хоч війна, але в нас немає боргів і є їжа на столі і дах над головою, і це вже добре, і вона підтакувала, і вже в той час мала купу боргів.

Я думаю в таких ситуаціях треба зразу ГОВОРИТИ ПРАВДУ БЛИЗЬКИМ. якби я дізнався раніше я б економив на всьому і не купляв щось дорожче з продуктів, а використав ці гроші на погашення боргу, не замовляв би мак додому тощо.

Але я не можу її зрозуміти. Саме смішне що на день народження я їй подаруаав букет за 2к , і вона сказала що їй рози не подоб і пішла купила інший букет за 2к..

Зараз вона видалила всі 100500 фото з інстаграму і заблокувала профіль, думаю її спортили трохи соц. мережі, також ходить до психолога зараз..
Сттуації звісно різні бувають в сім’ї . Я реально дуже любила свого чоловіка, але сказати правду було так соромно, що жах!
Але і не купувала брендові одягти і таке інше. Це чисто моя вина , що перекредитовувалась , та марно думала, що перекрию борги. Мій чоловік тоді не зрозумів як я могла вляпатись в це- тому і розлучення.
 
Да уже к психиатру запиши её, шучу))
Доречі, щодо психіатора. Наразі спілкуюсь з одним , так він каже, що можна купу грошей витратити на психолога, але все д таки до психіатора в першу чергу. Якось так)
 
Да уже к психиатру запиши её, шучу))
В нас всіх в сім'ї був такий ах**й після того, як ми це все дізнались, що ми її відвезли на прийом до психіатра, але він сказав, що з нею все ок, і направив до психолога
 
Доречі, щодо психіатора. Наразі спілкуюсь з одним , так він каже, що можна купу грошей витратити на психолога, але все д таки до психіатора в першу чергу. Якось так)
В идеале психолог и психиатр должны работать в месте. Медикаментозное лечение и плюс терапия. Психиатр в основном назначает медикаментозное лечение, а психолог занимается терапией
 
Сттуації звісно різні бувають в сім’ї . Я реально дуже любила свого чоловіка, але сказати правду було так соромно, що жах!
Але і не купувала брендові одягти і таке інше. Це чисто моя вина , що перекредитовувалась , та марно думала, що перекрию борги. Мій чоловік тоді не зрозумів як я могла вляпатись в це- тому і розлучення.

Я цього теж не розумію, це елементарно, бери кредит (не мфо!) тільки в крайніх випадках, і обов'язково повідомляй чоловіка. Якщо ти не повідомиш партнера, то тут вже ніякі виправдання не допоможуть, ти вкрала(в) в сім'ї, і чи тобі соромно, не соромно, чи ти боїшся це не важливо, рано чи пізно воно випливе.
 
Я зараз дуже жалкую, що з першого мфо не призналася і що робила все це так. Говоріть з дружиною, вирішуйте через психолога, психіатора. Кожен маж право на помилку, може все дійде до неї. Правда, сім’я це головне.
Не передати вам цей біль , коли все життя просто розтрощилсь в щент(
В идеале психолог и психиатр должны работать в месте. Медикаментозное лечение и плюс терапия. Психиатр в основном назначает медикаментозное лечение, а психолог занимается терапией
Все вірно
Я цього теж не розумію, це елементарно, бери кредит (не мфо!) тільки в крайніх випадках, і обов'язково повідомляй чоловіка. Якщо ти не повідомиш партнера, то тут вже ніякі виправдання не допоможуть, ти вкрала(в) в сім'ї, і чи тобі соромно, не соромно, чи ти боїшся це не важливо, рано чи пізно воно випливе.
Так в мій тоді чоловік сказав, що я ворую. Це дуже боляче. Ще болючіше, як не взмозі пояснити, як таке все накопиося.
Але я кажу, ситуації сімейні бувають дуже різними
 
Я зараз дуже жалкую, що з першого мфо не призналася і що робила все це так. Говоріть з дружиною, вирішуйте через психолога, психіатора. Кожен маж право на помилку, може все дійде до неї. Правда, сім’я це головне.
Не передати вам цей біль , коли все життя просто розтрощилсь в щент(

Все вірно

Так в мій тоді чоловік сказав, що я ворую. Це дуже боляче. Ще болючіше, як не взмозі пояснити, як таке все накопиося.
Але я кажу, ситуації сімейні бувають дуже різними
Я не розірвав стосунки, але ми взяли паузу, я мушу все зараз контролювати, і допомогати їй, так як вона йде на роботу, в сферу де я працюю, і побачу чи вона зміниться... але довіри звичайно не повернеш, це дуже паршиво
 
Я не розірвав стосунки, але ми взяли паузу, я мушу все зараз контролювати, і допомогати їй, так як вона йде на роботу, в сферу де я працюю, і побачу чи вона зміниться... але довіри звичайно не повернеш, це дуже паршиво
Так , ви праві. Але, почитавши цей форум, скажу так. Тільки зараз зрозуміла, що тільки я повинна вирішити ці питання. Доросла жінка, працюю. Я вирішую. Бо, коли за мене все віддадуть, то яка ж це відповідальність за свої вчинки? Тому я бажаю вас від серця, щоб все у вас було гаразд в сім’ї і щоб жінка винесла урок з цієї сттуації. Та все буде добре!
 
Назад
Угорі Унизу