• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Це правда чи чергова пугалка?

Наташа28, я так розумію це хтось з ваших близьких набрав кредитів?
 
Ром, там номер ИП прекрасно видно ;) ... Да и ФИО тоже ))
Ну с идентификатором вообще перебор... Удалил бы и это, но текста совсем нет. С телефона не особо не удобно скачивать и затирать данные.
 
Дя
Ну с идентификатором вообще перебор... Удалил бы и это, но текста совсем нет. С телефона не особо не удобно скачивать и затирать данные.
Дякую вибачте в мене голова зовсім не соображає.. В мене не має таких грошей і що робити в мене дитина маленька
Я вже затерла особисті дані.
 
Дякую вибачте в мене голова зовсім не соображає.. В мене не має таких грошей і що робити в мене дитина маленька
Звернутися до юриста і в суд. Знести вийде дешевше, ніж оплатити їхні фантазії.
 
Хм, писало чоловіче ім'я, а ви підписані як "Нат

Наташа на самом деле законспирированный Виталик можна і т
Наташа на самом деле законспирированный Виталик :sarcastic:
Хай буде так))) я родичка
Кредит можна сказати і мій теж
Це якщо прийшла постанова значить був суд
Кредит можна сказати і мій теж
Це якщо прийшла постанова значить був суд
Але ніяких попереджень не було
 
Це якщо прийшла постанова значить був суд
Зовсім ні. Провадження в даному випадку відкрито на основі виконавчого документа від нотаріуса. Воно юридично має таку ж силу як і судовий документ,
поки ви це не оскаржите в суді.
 
Зовсім ні. Провадження в даному випадку відкрито на основі виконавчого документа від нотаріуса. Воно юридично має таку ж силу як і судовий документ,
поки ви це не оскаржите в суді.
Я так розумію без суду не обійтися а безкоштовний юрист допоможе чи ні
 
Наташа28, в суд это не так дорого, как платить. Суд это до 6000. По договоренности с юристом можете оплатить за два-три раза.
Наташа28, если с биржи принесет бумагу. И в результате не могу быть уверен.
 
Назад
Угорі Унизу