• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можлива реструктуризація у Швидко гроші?

Та там небагато і підйомної.Але влетіти всеодно не хочеться.Думаю,чи не надурять
Нехай висилають гарантійний лист і обов'язково потім довідку про закриття. Бо вже забагато випадків, коли люди викидали гроші в нікуди.
 
Нехай висилають гарантійний лист і обов'язково потім довідку про закриття. Бо вже забагато випадків, коли люди викидали гроші в нікуди

Нехай висилають гарантійний лист і обов'язково потім довідку про закриття. Бо вже забагато випадків, коли люди викидали гроші в нікуди.
Буду вимагати.Вони мене не діставали,вели себе чемно.Таких і закрити хочеться.Завтра почну вести переговори.Бо сьогодні ніяк не зреагувала
 
Сейчас выплачиваю по реструктуризации. Платеж раз в 2 недели. Разбили на 6 платежей. Сначала рассказывали что нет у них никакой реструктуризации (1 мес просрочки). Через 1.5 мес при каждом звонке отвечал и один ответ тело+% и реструктуризация. Идти в отделение и оформлять договор отказался - нех знать где я живу. Если не соглашались то все до свидания нечем говорить, а через 5 мин сам набирал с вопросом "ну что подумали соглащайтесь пока деньги еще есть и желание" . Так и договорились
Подскажите Вам прислали справку о закрытии кредита,у меня тоже была реструктуризация 30 мая оплатила последний платеж сказали через 2 недели спишут остаток и закроют но в личном кабинете до сих пор кредит не закрыт звонила им не один раз ругалась с ними говорят по техническим причинам не закрывают ждите и так уже месяц ,очень переживаю.
Сейчас выплачиваю по реструктуризации. Платеж раз в 2 недели. Разбили на 6 платежей. Сначала рассказывали что нет у них никакой реструктуризации (1 мес просрочки). Через 1.5 мес при каждом звонке отвечал и один ответ тело+% и реструктуризация. Идти в отделение и оформлять договор отказался - нех знать где я живу. Если не соглашались то все до свидания нечем говорить, а через 5 мин сам набирал с вопросом "ну что подумали соглащайтесь пока деньги еще есть и желание" . Так и договорились
Вам прислали справку о закрытии кредита,мне уже месяц не закрывают говорят по техническим причинам ,ждите
 
Я спілкувалась з Іриною Олександрівною, дзвонила на гарячу лінію і мене з'єднували з нею. То не дуже охоче, але на поступки пішла. Тішить, що відсотки не нараховують, бо по факту мала ще до 15 березня оплатити, а тепер залишок 2400 до 30 квітня. А от Бистрозайм сьогодні всю історію кредитування директору розповів.
Скільки у Вас була прострочка в Бистрозайм?
 
Сегодня прислали:
На даний момент за Вашим кредитним договором повне закриття – 19 600,00 грн.
Є можливість закрити кредит за 17 000, 00 грн. одним платежем.
Або зробити РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ на суму 19 600,00 грн.
Якщо Ви сьогодні оплачуєте – 10 000 грн.
Залишок суми розбити на 3 платежі, кожні 14 днів.
Чи цікаві вам такі варіанти? Как думаете мне должны быть интересны такие варианты??? Или ещё ждать? Это первое предложение по смс на звонки не отвечаю...
 
Сегодня прислали:
На даний момент за Вашим кредитним договором повне закриття – 19 600,00 грн.
Є можливість закрити кредит за 17 000, 00 грн. одним платежем.
Або зробити РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ на суму 19 600,00 грн.
Якщо Ви сьогодні оплачуєте – 10 000 грн.
Залишок суми розбити на 3 платежі, кожні 14 днів.
Чи цікаві вам такі варіанти? Как думаете мне должны быть интересны такие варианты??? Или ещё ждать? Это первое предложение по смс на звонки не отвечаю...
Як ми можемо знати,що Вам цікаво? Я би послав... Що і роблю півроку)
 
Сегодня прислали:
На даний момент за Вашим кредитним договором повне закриття – 19 600,00 грн.
Є можливість закрити кредит за 17 000, 00 грн. одним платежем.
Або зробити РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ на суму 19 600,00 грн.
Якщо Ви сьогодні оплачуєте – 10 000 грн.
Залишок суми розбити на 3 платежі, кожні 14 днів.
Чи цікаві вам такі варіанти? Как думаете мне должны быть интересны такие варианты??? Или ещё ждать? Это первое предложение по смс на звонки не отвечаю...
А тіло кредиту яке?
 
Ну вы здесь все молодцы))) я только зашёл в просрочки, не совсем ещё понимаю как правильно действовать)))
Головне, що Ви зрозуміли, що пролонгації - це найбільше зло. А далі просто ігнор і очікування вигідних пропозицій.
 
Игорьпожарник, даю підказку з точними координатами
247136421_993339141243540_7802724267638859097_n.jpg
 
Назад
Угорі Унизу