• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи можна виїхати за кордон, якщо борги в МФО?

  • Автор теми Error_404
  • Дата початку
  • Відповіді 554
  • Перегляди 33K
2 кредита брав в відділенні Готівочка і Кредит Кафе . З ними можна буде на тіло домовити . Підскажіть хто зтискався з ними ?
 
2 кредита брав в відділенні Готівочка і Кредит Кафе . З ними можна буде на тіло домовити . Підскажіть хто зтискався з ними ?
Сколько у вас просрочки?
Если честно я не понимаю в чем вопрос...
Едьте зарабатываете деньги.захотите закроете когда предложат тело.
Зачем вы сейчас будете лезть к ним в пасть.
Сами добровольно они не скинут проценты.
Только игнор даст им понять что если не предложат нормальное решение не увидят ничего
 
2 кредита брав в відділенні Готівочка і Кредит Кафе . З ними можна буде на тіло домовити . Підскажіть хто зтискався з ними ?
Я брал на отделении. Год ни слуху ни духу. Платить добровольно не собираюсь.
 
Запропонували роботу за кордоном на рік по контракту . Маю діючі кредити в 10 мфо. 2 прострочки . Їхати в кінці місяця. Як правильно вирішувати питання з МФО? Я вирішив платити тільки Тіло + невеликий відсоток в разі чого . Ні по одному кредити не платив і пролонгації не робив . Але раніше брав мав кредити в цих МФО і закривав. На дзвінки зараз не відповідаю. Яку стратегію прийняти?
Я їхав маючи десь до 20 МФО, на даний момент ще за кордоном. Виїхав на рік.
Яку стратегію, вам рішати. Я наприклад не хочу мати боргів за плечима, ні копійки, але в мене ще проблема, що маю вернути 5000 в доларах, родичам. Частину я вже позакривав, залишилися дінеро, укрпозика, Кашинський, мілоан, кредит каса, кредит ап, зелений кредитон, май кредит, та нові кредити.
Я розумію, що більшість тут на форумі вирішили не платити взагалі, але кожен сам вирішує, як йому краще і на скільки залізні нерви.
 
Виїхати, звісно, на Вашому місці хороший % форуму хотів би опинитися. і як то кажуть, перезагрузитися,))) а по ходу справи вирішите чи віддавати чи ні.
 
Останнє редагування:
Я радий, що за кордоном, думаю до грудня покінчу з усіма боргами, і більше ніколи не буду мати нічого з кредиторами.
І от коли я вже прийду, якщо хтось із знайомих скаже, що йому дзвонили, скажу, що то були якісь шахраї і все. Тож їдьте, бо хто знає як далі буде з цим ковід.
 
Запропонували роботу за кордоном на рік по контракту . Маю діючі кредити в 10 мфо. 2 прострочки . Їхати в кінці місяця. Як правильно вирішувати питання з МФО? Я вирішив платити тільки Тіло + невеликий відсоток в разі чого . Ні по одному кредити не платив і пролонгації не робив . Але раніше брав мав кредити в цих МФО і закривав. На дзвінки зараз не відповідаю. Яку стратегію прийняти?
Проезжаете таможни и от "туда", весело машете (всем мфо) рукой, через другую руку
 
У мене 12 просрочених кредитів в МФО. Дістають, як всіх: дзвінки і родичам, і колегам, і всім на світі, колажі, погрози. Так все вже набридло. Чоловік працює за кордоном, пропонує поїхати з ним. Я б дуже хотіла спекатися з цієї країни, де можливі такі речі, як МФО та колектори. Але турбуюся, що постійно погрожують про заборону виїзду за кордон. Можливо хтось підкаже, де можна дізнатися, чи є ця заборона. А раптом, вже зберемося, а на кордоні не випустять. З роботи звільнюся, там чоловік нову підшука, а раптом є заборона виїзду....
 
У мене 12 просрочених кредитів в МФО. Дістають, як всіх: дзвінки і родичам, і колегам, і всім на світі, колажі, погрози. Так все вже набридло. Чоловік працює за кордоном, пропонує поїхати з ним. Я б дуже хотіла спекатися з цієї країни, де можливі такі речі, як МФО та колектори. Але турбуюся, що постійно погрожують про заборону виїзду за кордон. Можливо хтось підкаже, де можна дізнатися, чи є ця заборона. А раптом, вже зберемося, а на кордоні не випустять. З роботи звільнюся, там чоловік нову підшука, а раптом є заборона виїзду....
Только суд может запретить выезд из страны. Так что смело можете ехать, если на вас шараги в суд не подали
 
У мене 12 просрочених кредитів в МФО. Дістають, як всіх: дзвінки і родичам, і колегам, і всім на світі, колажі, погрози. Так все вже набридло. Чоловік працює за кордоном, пропонує поїхати з ним. Я б дуже хотіла спекатися з цієї країни, де можливі такі речі, як МФО та колектори. Але турбуюся, що постійно погрожують про заборону виїзду за кордон. Можливо хтось підкаже, де можна дізнатися, чи є ця заборона. А раптом, вже зберемося, а на кордоні не випустять. З роботи звільнюся, там чоловік нову підшука, а раптом є заборона виїзду....
Даже если подали в суд, это ещё не повод вас не пустить из страны. Суд должен отдельно вынести запрет!!
 
Так это одна из заезженных пугалок мфчмо,не волнуйтесь,едьте спокойно.я вот тоже скоро поеду
 
Только суд может запретить выезд из страны. Так что смело можете ехать, если на вас шараги в суд не подали
Ну листів про суд не було. Без мене суд може відбутися?
А де на офіційних інстанціях про це можна дізнатися? А раптом не повідомили
 
Ну листів про суд не було. Без мене суд може відбутися?
А де на офіційних інстанціях про це можна дізнатися? А раптом не повідомили
Єдиний реєстр боржників та Судова влада України(стан розгляду справ).Це єдині джерела,на яких може бути правдива інформація.
 
Єдиний реєстр боржників та Судова влада України(стан розгляду справ).Це єдині джерела,на яких може бути правдива інформація.
А на цей реєстр можна просто самому зайти?
 
У мене 12 просрочених кредитів в МФО. Дістають, як всіх: дзвінки і родичам, і колегам, і всім на світі, колажі, погрози. Так все вже набридло. Чоловік працює за кордоном, пропонує поїхати з ним. Я б дуже хотіла спекатися з цієї країни, де можливі такі речі, як МФО та колектори. Але турбуюся, що постійно погрожують про заборону виїзду за кордон. Можливо хтось підкаже, де можна дізнатися, чи є ця заборона. А раптом, вже зберемося, а на кордоні не випустять. З роботи звільнюся, там чоловік нову підшука, а раптом є заборона виїзду....
Если вы уж ТАК сильно переживаете, можете подать письменный запрос в державну прикордонну службу. Зайдите к ним на сайт, там есть инфа, как это сделать. Но в этом нет смысла, как по мне, если вы не числитесь в реестре должников. И вообще даже при наличии проигранного суда такие запреты делаются отдельным дополнительным решением того же суда.
 
А на цей реєстр можна просто самому зайти?
Так ,звісно.В пошуку вводите,заходите на сайт,вказуєте свої дані і все.Рекомендую періодично це робити і більше нікого не слухати.От якщо знайдете себе там,одразу сюди, або ,якщо маєте хорошого юриста,то до нього.А до цього часу насолоджуйтесь життям та ,при можливості ,на всяк випадок, відкладайте кошти.?
 
У мене 12 просрочених кредитів в МФО. Дістають, як всіх: дзвінки і родичам, і колегам, і всім на світі, колажі, погрози. Так все вже набридло. Чоловік працює за кордоном, пропонує поїхати з ним. Я б дуже хотіла спекатися з цієї країни, де можливі такі речі, як МФО та колектори. Але турбуюся, що постійно погрожують про заборону виїзду за кордон. Можливо хтось підкаже, де можна дізнатися, чи є ця заборона. А раптом, вже зберемося, а на кордоні не випустять. З роботи звільнюся, там чоловік нову підшука, а раптом є заборона виїзду....
Моему контактному вообще сказали что депортируют меня ???
 
Всем привет!
Информация для тех, кого пугают, что не выпустят за границу.
Пишу с Евросоюза, проехал за ночь - 5 таможенных контролей.
Не верьте __ из Шараг !!!
 
Всем привет!
Информация для тех, кого пугают, что не выпустят за границу.
Пишу с Евросоюза, проехал за ночь - 5 таможенных контролей.
Не верьте __ из Шараг !!!
аналогично соглашусь! я с кучей мфо и банков гонял в Стамбул и Батуми раз 20 наверное..............
 
Вопрос : если я имею карточки в Польше, одна минусе , кто-то снял , а другая просто открыта и ещё есть сим карта с договором уплаты тарифа каждый месяц , какие могут быть последствия и чего ожидать?
 
Назад
Угорі Унизу