• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи продають борги за комунальні послуги колекторам?

Дімон4ік

Читач
Реєстрація
29 Лют 2024
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
25.00
Ваш пол
Мужской
Дімон4ік не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Почув від знайомого, що чи вже продають борги за комунальні послуги колекторам, чи скоро це почнуть робити. Хтось володіє такою інформацією?
Борги за комуналку вже майже 2 роки. С перших місяців війни ще оплачував, але потім вже ні з чого було платити. Начебто відключати не будуть, а от дзвінки колекторів усім сусідам не хотілося б отримати.
Дуже цікавить думка тих, в кого такі ж проблеми, як і у мене.
 
Слухи такие ходят. Но вроде пока не носит массовый характер
Зрозуміло. На майбутнє таке можливо, чи то пугалки?
Просто не може зрозуміти, кажуть, що не будуть відключати, можна платити по мірі можливостей, а тепер чутки, що будуть продавати колекторам. Дисонанс якийсь
 
Почув від знайомого, що чи вже продають борги за комунальні послуги колекторам, чи скоро це почнуть робити. Хтось володіє такою інформацією?
Борги за комуналку вже майже 2 роки. С перших місяців війни ще оплачував, але потім вже ні з чого було платити. Начебто відключати не будуть, а от дзвінки колекторів усім сусідам не хотілося б отримати.
Дуже цікавить думка тих, в кого такі ж проблеми, як і у мене.
Обычно просто подают в суд да и все условному водоканалу проблемы не нужны а коллекторы это тема мутная
 
Почув від знайомого, що чи вже продають борги за комунальні послуги колекторам, чи скоро це почнуть робити. Хтось володіє такою інформацією?
Борги за комуналку вже майже 2 роки. С перших місяців війни ще оплачував, але потім вже ні з чого було платити. Начебто відключати не будуть, а от дзвінки колекторів усім сусідам не хотілося б отримати.
Дуже цікавить думка тих, в кого такі ж проблеми, як і у мене.
До мене дзвонять роки вже три за людину з Києва,яку я навіть не знаю,за борг по світлу.
 
Обычно просто подают в суд да и все условному водоканалу проблемы не нужны а коллекторы это тема мутная
Особисто вчора бачив лякалку від газовщіків колекторами...
Щось накшталт "Заплатіть, бо ж вони не тільки дзвонять а й прийти можуть". Обіsратись як лячно.
При тому що це газове управління трішки раніше sosнуло в суді.
 
ну в нас вроді мер сказав, що відключати не будуть за борги, хоча в області вже відрізають
В курсе. Та Терехов красавчик, тут разговоров быть не может.
В области реально отключают. В селе у меня приятелю отрубили электричество. Там с работой и раньше плохо было, а сейчас тем более. По-моему полгода не платил. Теперь все это надо оплатить и опять подключат.
Заплатіть, бо ж вони не тільки дзвонять а й прийти можуть
Ой😱
 
Обычно просто подают в суд да и все условному водоканалу проблемы не нужны а коллекторы это тема мутная
В мене по опаленню та воді подали в суд, ну і відповідно далі до виконавців.
 
Виконавче провадження відкрите ще з минулого літа. Виконавець рахунки не блокувала, сплачую 20% із зарплати.
А минулого тижня прилетіло у viber попередження що передають колекторам....
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-29-14-59-21-660_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2024-02-29-14-59-21-660_com.viber.voip.jpg
    213.9 Кб · Перегляди: 32
Виконавче провадження відкрите ще з минулого літа. Виконавець рахунки не блокувала, сплачую 20% із зарплати.
А минулого тижня прилетіло у viber попередження що передають колекторам....
Может пугают? Коллекторы хоть раз звонили?
 
В курсе. Та Терехов красавчик, тут разговоров быть не может.
А потом пришёл волшебник, который случайно обрезал провода и доказывай, что ты не олень ))
До мене дзвонять роки вже три за людину з Києва,яку я навіть не знаю,за борг по світлу.
Мне нафтогаз робот повадился одно время звонить. Мои утихли.. а тут это счастье еще. Долг не мой. Написала им. Больше не звонят.
 
Назад
Угорі Унизу