• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чи продають борги за комунальні послуги колекторам?

ты ж в курсе, что, чтобы не отрезали, человек взял кредит, так что ....
займались би в мене таким, я б ще розумів... але у вас... як не рузькій мір гасить світло то наші притрушені.
Крч все як завжди "для людей"
 
займались би в мене таким, я б ще розумів... але у вас... як не рузькій мір гасить світло то наші притрушені.
Крч все як завжди "для людей"
Нажаль.
Вчора десь в новинах читала , що прогнозують взяття кредитів, якщо відмінять субсідії, а тарифи будуть зростати
 
Нажаль.
Вчора десь в новинах читала , що прогнозують взяття кредитів, якщо відмінять субсідії, а тарифи будуть зростати
Обещают скоро тариф на электроэнергию поднять а у меня и так насчитывает много, но до кредита не дойдет так как уже понабирал
 
Обещают скоро тариф на электроэнергию поднять а у меня и так насчитывает много, но до кредита не дойдет так как уже понабирал
Придется жить с одной лампочкой ))
займались би в мене таким, я б ще розумів... але у вас... як не рузькій мір гасить світло то наші притрушені.
Крч все як завжди "для людей"

Мы же должны соответствовать евротарифам.. а куле ))
 
Хто сказав?
Ми до війни були найбільшим постачальником дешевої електроенергії в єуропу
Просто дехто нажертись не може.
Это же не говорит, что цена не должна соответствовать рыночной европейской. Шляпа в обшем )
 
Останнє редагування:
Судовий наказ у вас? Чого не скасовували?
А є сенс? Це ж не МФО, а комуналка, тобто платити всерівно прийдеться. По ком. послугах, взагалі як це все відбувається щодо скасуванння суд. наказу?
 
А є сенс? Це ж не МФО, а комуналка, тобто платити всерівно прийдеться. По ком. послугах, взагалі як це все відбувається щодо скасуванння суд. наказу?
Я по коммуналке сносила с юристом с форума. Все удаленно делается. Просто если не снесете, это будет блок счетов и прочие прелести.
 
Я по коммуналке сносила с юристом с форума. Все удаленно делается. Просто если не снесете, это будет блок счетов и прочие прелести.
Дякую за відповідь. Ну я надалі буду знати, якщо ще хтось подасть в суд, поки одне впровадження закрив, по іншому плачу частинами, рахунки поки не блокували.
 
Назад
Угорі Унизу