• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чоловік оформив багато кредитів. Чим це загрожує?

Svitlesonce

Форумчанин
Реєстрація
27 Січ 2023
Дописи
75
Реакції
35
Бали
33
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Svitlesonce не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чоловік набрав мікрокредитів. Я вагітна, переживаю щоб з часом не прийшли до мене і не почали мене кошмарити колектори, якщо такі ще існують. До мене поки ніхто не дзвонить. Він каже, що все покриє, але ж всім зрозуміло, що це нереально, бо ростуть відсотки!
Тенго, сс лоун, манівео, качай гроші, май кредіт, є гроші. Чи страшно коли стільки кредитів? Що ці кредитори можуть зробити? Чим загрожує неоплата?
 
Максимум что смогут сделать , это звонки вам и окружению . Домой не ходят , лучше с ними не общатся и ждать когда предложат самое выгодное предложение чтоб не закрывать с переплатой . Читайте форум очень много информации есть .
 
!
Тенго, сс лоун, манівео, качай гроші, май кредіт, є гроші. Чи страшно коли стільки кредитів? Що ці кредитори можуть зробити? Чим загрожує неоплата?
У мене 28 було. Вже майже 2 роки живу і ніц вони не зробили і не зроблять. Писати погрози то максимум їх можливостей. Вам про дитину думати треба, а не про голоси в трубці чи набір букв в повідомленнях. Найгірші у Вас то є гроші. Нерви будуть довго псувати і чоловікові і всім родичам близьким і далеким.
 
У мене 28 було. Вже майже 2 роки живу і ніц вони не зробили і не зроблять. Писати погрози то максимум їх можливостей. Вам про дитину думати треба, а не про голоси в трубці чи набір букв в повідомленнях. Найгірші у Вас то є гроші. Нерви будуть довго псувати і чоловікові і всім родичам близьким і далеким.
Але як таке може бути ?? Тож всі паспортні дані надавалися! Куди ця інформація вся іде?
Максимум что смогут сделать , это звонки вам и окружению . Домой не ходят , лучше с ними не общатся и ждать когда предложат самое выгодное предложение чтоб не закрывать с переплатой . Читайте форум очень много информации есть .
Та чоловіку взагалі пофіг, він як удав! А я переживаю, щоб не було біди! Виконавча, суди, накладення арешту на майно, неможливість виїхати за кордон! Чи це все реально?
 
Виконавча, суди, накладення арешту на майно, неможливість виїхати за кордон!
Як на щойно зареєстрованого користувача ви досить обізнані.
Тож якщо знаєте такі "страшні слова", то мабуть знаєте про такі ж "страшні наслідки".
 
Як на щойно зареєстрованого користувача ви досить обізнані.
Тож якщо знаєте такі "страшні слова", то мабуть знаєте про такі ж "страшні наслідки".
Я в фільмах дивилася, якби це смішно не звучало, що приходять вишибали і кошмарять всю сім’ю!
 
Я в фільмах дивилася, якби це смішно не звучало, що приходять вишибали і кошмарять всю сім’ю!
Якщо ви заміжня - тож повнолітня.
А повнолітні зазвичай вже трішки орієнтуються, що в житті трохи ніби інакше ніж у хвільмах)
 
Якщо ви заміжня - тож повнолітня.
А повнолітні зазвичай вже трішки орієнтуються, що в житті трохи ніби інакше ніж у хвільмах)
Я розумію про що ви, але коли носиш дитину під серцем, то починаєш боятися не тільки за себе! Просто цікаво наскільки далеко ці контори можуть зайти.
 
Чоловік набрав мікрокредитів. Я вагітна, переживаю щоб з часом не прийшли до мене і не почали мене кошмарити колектори, якщо такі ще існують. До мене поки ніхто не дзвонить. Він каже, що все покриє, але ж всім зрозуміло, що це нереально, бо ростуть відсотки!
Тенго, сс лоун, манівео, качай гроші, май кредіт, є гроші. Чи страшно коли стільки кредитів? Що ці кредитори можуть зробити? Чим загрожує неоплата?
Вам вот сей час переживать не нужно от слова совсем, не так уж много кредитов я вам скажу у меня было больше, проценты растут в их больном воображении, полный игнор и ожидание выгодных предложений это ключ к успеху.)) Берегите себя.))
 
Дякую! Але ж в будь якому випадку доведеться платити чи не так???
 
Дякую! Але ж в будь якому випадку доведеться платити чи не так???
Коли відкинеться перший щасливий зайомщик проживший довге і щасливе не заплативши жодної копійки, лишень тоді на ваше запитання може бути однозначна відповідь.
 
Ну а як показує практика! Чи наказуємо це? Чи звертаються ті МФО в суд? Чи загалом вони легальні і мають право на стягнення
Хто не відбивається то суд може задовільнити вимоги позивача, хто відбивається то або виграє справу або суд задовільняє частково, тіло кредиту або тіло +% до прострочення. У всих по різному. А що суд, зараз у період війскового стану стягувати з ЗП не можуть. Майно не заберуть. Максимум після військового стану будуть із ЗП 20% стягувати.
Хто не відбивається то суд може задовільнити вимоги позивача, хто відбивається то або виграє справу або суд задовільняє частково, тіло кредиту або тіло +% до прострочення. У всих по різному. А що суд, зараз у період війскового стану стягувати з ЗП не можуть. Майно не заберуть. Максимум після військового стану будуть із ЗП 20% стягувати.
В суд звертаються рідко.
 
Чоловік набрав мікрокредитів. Я вагітна, переживаю щоб з часом не прийшли до мене і не почали мене кошмарити колектори, якщо такі ще існують. До мене поки ніхто не дзвонить. Він каже, що все покриє, але ж всім зрозуміло, що це нереально, бо ростуть відсотки!
Тенго, сс лоун, манівео, качай гроші, май кредіт, є гроші. Чи страшно коли стільки кредитів? Що ці кредитори можуть зробити? Чим загрожує неоплата?
яка сума заборгованості? (тіло)
і чи є якесь майно?
 
Ще можна в вас запитатися? Як беруть кредити там всі вводять які дані? ПІБ і номер телефону чи ще щось?
Всі дані, Ті що ви вказали, працевлаштування, контактні номери телефонів, паспортні дані, ІПН. Адреси проживання, реєстрації. Сімейний стан.
 
Назад
Угорі Унизу