• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Что делать??? Влепили ИНН!

  • Автор теми Mpopuk18
  • Дата початку
  • Відповіді 86
  • Перегляди 10K
Быстро выполнил этот исполнитель. Уже сегодня счета блоканули. Хорошо хоть вчера деньги забрала оттуда.
 
Калинин Сергей. Мне повезло, ИНН была еще 04 мая, я увидела числа 13.05, но на работу ничего не пришло от исполнителя и счета не тронули. И благодаря профессионализму и оперативности Сергея быстренько получили в суде ухвалу про забезпечення позову. Исполнитель (спасибо, адекватный оказался) в тот же день (кроме оф.письма из суда, я электронной почтой отправила ему ухвалу) вынес постанову про зупинення вчинення виконавчих дий. Ждем теперь суда и держим кулаки!
Подскажите а где вы мониторите ИНН ,на сайте Автоматизована система виконавчого провадження ,или где то в другом месте ?
 
ВаЛиКо,
В п'ятницю відкрив ВП і вже після вихідних відразу у вівторок, су4онок, заблокував.
У вас хоть кілька днів було, в мене ( інший виконавець), 03.06 відкрив вп ввечері десь 17.30 і вже наступного дня до обіду рахунки були в блоку(((
Дяка Богу, адекватна пані попалася, розблокувала, після довідки і заяви.
 
А без юриста никпк? Вот самой подать иск ? Нет денег сейчас вообще....
Можете пробовать сами, но я бы вам не советовала! Лучше найдите деньги! И с тем же Сергеем) они отобьются назад.
 
ВаЛиКо,

У вас хоть кілька днів було, в мене ( інший виконавець), 03.06 відкрив вп ввечері десь 17.30 і вже наступного дня до обіду рахунки були в блоку(((
Дяка Богу, адекватна пані попалася, розблокувала, після довідки і заяви.
А у вас на счёт помимо з/п были другие поступления?Они в справке отображались.?
 
Irenka, я ходила в банка і мені там зробили довідку( коштує 100 грн!!!). Там були написано, що на даний рахунок зараховуються цільові кошти.
Так, були ще надходження, але у довідці вони не зазначувалися.
 
Irenka, я ходила в банка і мені там зробили довідку( коштує 100 грн!!!). Там були написано, що на даний рахунок зараховуються цільові кошти.
Так, були ще надходження, але у довідці вони не зазначувалися.
Значит мы не так просили в банке.Мы тоже брали в банке справку,но там были видны и другие поступления.Вы просили чтоб вам не вносили Те поступления?
 
Irenka, ні, не так. Мені банк видав довідку, що на цей рахунок поступає зарплата і все. Без всяких там виписок.
 
Irenka , так. Я працюю офіційно, тому зарплата на картку і лише приват. Але після заяви виконавець зняла блок із усіх карток. У мене державний виконавець, якщо що)
 
Привет всем. Сегодня зашла на реестр и увидела сто на меня 12 числа открыли ИНН! что делать? Какие действия мои должны быть?
Исполнитель Ігнатів Олекса.
Є дві дороги :
1) Якщо борг не перевищує 3 тіла раджу або звязатися з кредитором і спробувать домовиться про снижку або звернутися до приватного виконавця з заявою-згодою на добровільну сплату наприклад по 2000/місяць
2) Якщо борг перевищує 3 тіла і ви гоові витратити кошти і від 6 до 36 місяців то звертайтесь до суду з заявою про визнання напису не дійсним, але потрібно бути готовим до війни, вони не відстануть і після того як ви знесете напис вони на наступний день зроблять повторно на ще більшу суму. ( в мене було так) як наслідок через рік заплатив 3 тіла в кантору і мудаку адвокату який обіцяв що все порішае заплатив 4000.
Вон Вам внизу юрист, который сносит инн так же ловко, как цыгане воруют пятисотки, отписывает, а Вы словно его вообще не замечаете. На снос ИНН у Вас есть время, деньги там не сумасшедшие, отложите немного и поработайте с юристом.
бред.... к юристу за денги не стоить ити. если он крутой юрист то пускай подпишет гонорар успеха???! если выиграет и повторного ИП не будет то получит бабки. они розводят больше чем колекторские псы
 
Є дві дороги :
1) Якщо борг не перевищує 3 тіла раджу або звязатися з кредитором і спробувать домовиться про снижку або звернутися до приватного виконавця з заявою-згодою на добровільну сплату наприклад по 2000/місяць
2) Якщо борг перевищує 3 тіла і ви гоові витратити кошти і від 6 до 36 місяців то звертайтесь до суду з заявою про визнання напису не дійсним, але потрібно бути готовим до війни, вони не відстануть і після того як ви знесете напис вони на наступний день зроблять повторно на ще більшу суму. ( в мене було так) як наслідок через рік заплатив 3 тіла в кантору і мудаку адвокату який обіцяв що все порішае заплатив 4000.

бред.... к юристу за денги не стоить ити. если он крутой юрист то пускай подпишет гонорар успеха???! если выиграет и повторного ИП не будет то получит бабки. они розводят больше чем колекторские псы
Что за кантор над Вами так поиздевалась?
 
Не хотели ни в какую договариваться с Вами о реструктуризации? На более ли менее вменемы
Не хотели ни в какую договариваться с Вами о реструктуризации? На более ли менее вменяемых для Вас условиях?
 
Просрочка около 3 мес. А влепили Кошельок. Я ж тему в их разделе создала. Это значит позавчера сделали. В суботу.

О, так он с Ивано-Франковска? От, пид@р
воу-воу-воу... ИНН через 3 мес просрока??

чет єволюционируют шараги... раньше вроде полгода-год ждали..
 
Назад
Угорі Унизу