• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp CreditUp пропонують закрити за тіло

Nekroalex

Читач
Реєстрація
4 Жов 2020
Дописи
3
Реакції
1
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Nekroalex не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Screenshot_2023-07-22-16-07-44-987_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_2023-07-22-16-07-44-987_com.google.android.gm.jpgПідкажіть будь ласка, кредит ар прислали таке на пошту.
Тіло коли брав,було 1500 ніби,чи більше трохи, але до 5к. Але брав у 2017 році с того часу,нічого їм не платив. Чи є сенс? Чи закриють вони дійсно,чи сприймуть як пролонгацію і оновлення кредитної історії?
 
Закривайте за гарантійним листом і все ок буде. Так у них закривала
 
Я б забив.
 
Переглянути вкладення 129770Переглянути вкладення 129770Підкажіть будь ласка, кредит ар прислали таке на пошту.
Тіло коли брав,було 1500 ніби,чи більше трохи, але до 5к. Але брав у 2017 році с того часу,нічого їм не платив. Чи є сенс? Чи закриють вони дійсно,чи сприймуть як пролонгацію і оновлення кредитної історії?
Закрила вчора чекаю на гарантійний лист про відсутність притензій
 
Договорились закрыть за тело двумя платежами. Гарантийный лист обещали выслать после первой оплаты. Платеж внесла, гарантийный не присылают, на сообщения не отвечают. Пошли в жoпy
 
Договорились закрыть за тело двумя платежами. Гарантийный лист обещали выслать после первой оплаты. Платеж внесла, гарантийный не присылают, на сообщения не отвечают. Пошли в жoпy
В жoпy также пошли и часть денег, которые были заплачены))
 
Договорились закрыть за тело двумя платежами. Гарантийный лист обещали выслать после первой оплаты. Платеж внесла, гарантийный не присылают, на сообщения не отвечают. Пошли в жoпy
Вы сегодня внесли платеж?
 
Договорились закрыть за тело двумя платежами. Гарантийный лист обещали выслать после первой оплаты. Платеж внесла, гарантийный не присылают, на сообщения не отвечают. Пошли в жoпy
Я вже внесла всі платежі також чомусь не відповідають але написали що вже на списані кредит можливо ще не списали незнаю чого чекати
 
В жoпy также пошли и часть денег, которые были заплачены))
Нет, прислали все таки гарантийку)
Вы сегодня внесли платеж?
Нет, где то 23.07
Я вже внесла всі платежі також чомусь не відповідають але написали що вже на списані кредит можливо ще не списали незнаю чого чекати
Мне уже прислали гарантийку. Тормознутые они немного
 
Тому що багато шараг таке практикують.
Платні довідки. 50 - це ще дешево, зазвичай 100 або ж і 200
Пипец?...Лучше сейчас надо платить, потом ждать гарантийку(вышлют-не вышлют?) А то потом, те довидки по 5 000 грн. будут, ещё и на гарантийках 100% наипут...
 
Сейчас предлагают за тело, я об этом. А я даже за тело стремлюсь платить, а потом ждать гарантийку
Стремаюсь. Боюсь?
гарантийка до оплаты
справка о закрытии после
опасения обоснованные, контора мутная
 
гарантийка до оплаты
справка о закрытии после
опасения обоснованные, контора мутная
В том-то и дело, что они хотят после. Пошли они, они мне вообще через 3 года прервали срок исковой давности, сами закинули 30 грн. уpoды.
 
В том-то и дело, что они хотят после. Пошли они, они мне вообще через 3 года прервали срок исковой давности, сами закинули 30 грн. уpoды.
ну а вы хотите чтоб они вам гопак станцевали)) и что с того..
так оно не прерывается
 
Назад
Угорі Унизу