• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp CreditUp пропонують закрити за тіло

Я нет, а зачем они это сделали? Думают, что в суде прокатит?
в суде может прокатить, если не защищаться
сделали для того, чтобы судья подумал, что ви вчинили дію, подстраховались на случай если вы заявите об исковой давности
 
в суде может прокатить, если не защищаться
сделали для того, чтобы судья подумал, что ви вчинили дію, подстраховались на случай если вы заявите об исковой давности
Ну да, на то и расчёт
Ну да, на то и расчёт
Только как доказать что это была не я. Смешно, сумма 220 000 грн. нарисовали, а я через 3 года подумала и решила 30 грн. закинуть
 
Ирэна777, А вам нічого і не потрібно буде доказувати. Це їхні трабли щось доказувати.
Не виж з позовом підете, а вони ( якщо таке взагалі матиме місце ).
 
В том-то и дело, что они хотят после. Пошли они, они мне вообще через 3 года прервали срок исковой давности, сами закинули 30 грн. уpoды.
В мене все ок я написала сказали за тіло і розбили га 4 місяці я сплатила запросила гарантійку і подати в убкі в убкі подали одразу а за гарантійку сказали якщо хочете оплатіть 50 грн але якщо не хочу платити написали на пошту просто словами номер договору і що кредит закритий я вирішила заплатити ще плюс за гарантійку щоб бути спокійною хоча статус в убкі змінили і вже було зрозуміло що кредит закритий. У кожного своє
 
Переглянути вкладення 129770Переглянути вкладення 129770Підкажіть будь ласка, кредит ар прислали таке на пошту.
Тіло коли брав,було 1500 ніби,чи більше трохи, але до 5к. Але брав у 2017 році с того часу,нічого їм не платив. Чи є сенс? Чи закриють вони дійсно,чи сприймуть як пролонгацію і оновлення кредитної історії?
Я закривала їх недавно за тіло, попросила гарантійний лист, прислали на електронну пошту, все ок, мінус один.
 
Я гадав, що вони вже давно не працюють.
Ну що значить не працюють. Навіть, якщо МФО не видає нові займи, то борги ж не зникають..можуть самі над цим працювати, можуть перепродати комусь
 
В мене все ок я написала сказали за тіло і розбили га 4 місяці я сплатила запросила гарантійку і подати в убкі в убкі подали одразу а за гарантійку сказали якщо хочете оплатіть 50 грн але якщо не хочу платити написали на пошту просто словами номер договору і що кредит закритий я вирішила заплатити ще плюс за гарантійку щоб бути спокійною хоча статус в убкі змінили і вже було зрозуміло що кредит закритий. У кожного своє
Ви їм платили на рахунок або за посиланням на їхню платіжну систему? Отримала гарантійку, але вони хочуть оплату за посиланням
 
я їм дуже довго продовжував кредит, мабуть заплатив 5-6 тіл за весь час, в якийсь момент самі подзвонили і запропонували закрити кредит без оплат.
єдина така МФО, що у мене була
 
я їм дуже довго продовжував кредит, мабуть заплатив 5-6 тіл за весь час, в якийсь момент самі подзвонили і запропонували закрити кредит без оплат.
єдина така МФО, що у мене була
Вони досить адекватні, тому не дивно)
 
Вони досить адекватні, тому не дивно)
мабуть, прострочень у мене не було у них. але і ще цікаво, що це була сама перша моя МФОшка ще з 2016го.
на той час це було щось нове, ніхто не дзвонить, не питає на що ти береш і чому, так і підсів
 
мабуть, прострочень у мене не було у них. але і ще цікаво, що це була сама перша моя МФОшка ще з 2016го.
на той час це було щось нове, ніхто не дзвонить, не питає на що ти береш і чому, так і підсів
У них скорінг був майже відразу)
 
Вопрос- они гарантийку от Веллфин присылают?, а через терминал кто-то платил? какая там комиссия?
 
Ліпше платіть на касі в банку або через онлайн банк
Дякую, зрозуміла, але не вийде, бо з кредитки відсоткі великі, а банки працюють в робочі мої години, буду через термінал, там чек та на електронку відпралю чек теж
 
Дякую, зрозуміла, але не вийде, бо з кредитки відсоткі великі, а банки працюють в робочі мої години, буду через термінал, там чек та на електронку відпралю чек теж
а в чем проблема открыть еще одну карту дебетовую (виртуальную можно даже без посещения отделения). или у вас всего одна карта и то кредитка?
 
Назад
Угорі Унизу