• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Давайте опитування?

Ая ну, в таком плане, да. Просто что 4 года прошло, можно было бы и забыть. Но желание вернуть чужое - похвально. Я имею ввиду, естественно, без всяких надуманных процентов, чисто тело кредита

??? мегажирный лайк
В мене лишилось 1 мфо і як воно мене мучить а закрити його за тіло зараз також немає за що☹️ пройшло цього місяця вже як 4 роки
 
Просрочки 2 с половиной года; была одна инн от онлайн финанс- я ее снесла. Около 18 МФО, у мужа где- то так же. Иногда звонят- когда включаю роуминг… а так… вспоминаю как кошмарный сон- закрывать не планирую, хотя имею возможность; принципиально - только через суд и адвоката.
 
В мене 22мфо просрочка півтора роки!іноді телефонують.....найбільше дістала монетка зі своїм автопрозвоном
 
Тисяча з чимось днів.
Звоню до дебфорта раз на тиждень, щоб вони сказали скільки днів)) сьогодні казали, але пам'ять не та вже...

Самі цікаві - манівео)
Пропонували за половину тіла (таліон). Потім знову послав. І прийшов напис.
Подали в суд на визнання гівном їх напис. І в той самий день - мегазнижка))) з 8000 тіла - всього 22800))
Що ж... Почекаємо три роки)))
 
Тисяча з чимось днів.
Звоню до дебфорта раз на тиждень, щоб вони сказали скільки днів)) сьогодні казали, але пам'ять не та вже...

Самі цікаві - манівео)
Пропонували за половину тіла (таліон). Потім знову послав. І прийшов напис.
Подали в суд на визнання гівном їх напис. І в той самий день - мегазнижка))) з 8000 тіла - всього 22800))
Що ж... Почекаємо три роки)))
А так можна домовитись якщо є вже напис? На суму меншу?
 
Дуже цікаво дізнатись в кого саме більше прострочення по часу і що за цей період сталось в мене 4 роки 1 мфо лишилось
5 місяців, 36 мфо на двох з чоловіком, + Пумб кредитки. На стадії зборгу грошей і моніторингу ситуації. Настрій з кожнимим їх приколами міняється, але хочу закрити все таки, за лояльні умови. Мене вони не турбують, трохи турбує оточення, яке спочатку було адекватним а зараз влаштовують прессинг.
 
5 місяців, 36 мфо на двох з чоловіком, + Пумб кредитки. На стадії зборгу грошей і моніторингу ситуації. Настрій з кожнимим їх приколами міняється, але хочу закрити все таки, за лояльні умови. Мене вони не турбують, трохи турбує оточення, яке спочатку було адекватним а зараз влаштовують прессинг.
Це всі компанії телефонують оточенню чи тільки деякі,
 
Viktoria123, можна. Але мені простіше знести напис. Після завершення зносу - мине термін позовної давності і вони йдуть шукати руський корабель. Може якось і рипнуться, але наступна моя пропозиція для них - 4000. І буде з тих грошей, які вони повернуть за юридичну допомогу....
 
B мене вже більше п'яти років !як були 20мфо так вони і залишились! нічого не закрив

Просрочки 2 с половиной года; была одна инн от онлайн финанс- я ее снесла. Около 18 МФО, у мужа где- то так же. Иногда звонят- когда включаю роуминг… а так… вспоминаю как кошмарный сон- закрывать не планирую, хотя имею возможность; принципиально - только через суд и адвоката.
А що таке иин,на мені немає ніякого майна ,тільки хата на маму .мені це теж грозить ?з роботи звільнили .
У мене 12 МФО теж просрочка ,деякі пролонгували шоб не чіпали близьких..
 
Два з половиною років прострочки. Яка сума,ніколи не рахувала. Нічого не закривала. Написи зношу по черзі. Лишилось 4. Номер не змінювала. Телефонують якісь номери,смішно підписані. Термін прострочок дорівнює терміну на протязі якого не беру кредитів. Дякую форуму...
 
Два з половиною років прострочки. Яка сума,ніколи не рахувала. Нічого не закривала. Написи зношу по черзі. Лишилось 4. Номер не змінювала. Телефонують якісь номери,смішно підписані. Термін прострочок дорівнює терміну на протязі якого не беру кредитів. Дякую форуму...
Комусь ще телефонують чи тільки вам?
 
Комусь ще телефонують чи тільки вам?
Я не знаю,мені ніхто не говорить. На початку прострочок родичі і сусіди говорили,що телефонували. Всі ,кому телефонували,слали звонарів куди подалі.
 
Третій рік пішов,один напис та суд з приватом та судовий наказ ,ще жодного не закрила,дзвінки діджи фінанс,рідко. МФО 30
Сьогодні сплачу по судовому наказу за доставку газу.
 
Це всі компанії телефонують оточенню чи тільки деякі,
не знаю, не питала в них, але той факт що дістали до 5 коліна рідню, і бабиної баби сестри тітки дочку - це факт. Знайдуть всіх якщо захочуть. Дякую мфо що відучили від звички а що подумають люди. Хоч якась користь від них.
 
не знаю, не питала в них, але той факт що дістали до 5 коліна рідню, і бабиної баби сестри тітки дочку - це факт. Знайдуть всіх якщо захочуть. Дякую мфо що відучили від звички а що подумають люди. Хоч якась користь від них.
12 МФО залишилось, 10 закриті за тіло)) 3 банка, які поступово закриваються)) за 3 роки страждань))
 
З 2020 року. Зараз один банк та одне мфо в прострочці. Було 4 банки і десь 20 мфо
 
Назад
Угорі Унизу