• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Действительно ли будут искать родственников и знакомых?

  • Автор теми Tata54
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 4K

Вкладення

  • IMG_20210528_131230.jpg
    IMG_20210528_131230.jpg
    80.2 Кб · Перегляди: 54
В кого яка просрочка?
11мфо,год просрочка.по началу нашли врача моего ребенка(ну она тепленькая,любила с ними поболтать),ее задалбливали.она мне пожаловалась,я объяснила,что не надо пи...то с кем нипоподя.сменила номер.еще читала советы на форуме,что до просрочки надо удалять приложения тех МФО где кредиты,что бы не скопировали телефонную книгу.а у меня тоже вопрос,почему некоторых прям зае...т,а некоторых нет????не в сумме дело!
 
11мфо,год просрочка.по началу нашли врача моего ребенка(ну она тепленькая,любила с ними поболтать),ее задалбливали.она мне пожаловалась,я объяснила,что не надо пи...то с кем нипоподя.сменила номер.еще читала советы на форуме,что до просрочки надо удалять приложения тех МФО где кредиты,что бы не скопировали телефонную книгу.а у меня тоже вопрос,почему некоторых прям зае...т,а некоторых нет????не в сумме дело!
А яка з мфо врача нашла?
 
Вот именно эта шарага?)
Именно эта
Скільки у вас прострочка?
Около года
Именно эта

Около года
Жду гарантийку, завтра закрою) хотя так ждала суда обещанного
 
Останнє редагування:
Какая прелесть. И у меня тоже, при том, что с ними суд уже полтора года
 
А как насчёт того, что будут искать родственников и знакомых? Действительно все звонят?Просрочка где-то месяцев 7
З приводу дзвінків -знайшли якісь МФО ( не знаю хто ) -бухгалтера з роботи яка працювала у нас ....ще в 2001 році! "20 років назад і набрехали що я оформляв 4 кредита на неї і членів її сім'ї! Пам'ятаєте була така програма на ТВ "Жди меня": вона не годиться і в підметки каллам по розшуковій діяльності!
Дзвонили всім сусідам по вулиці хто в "Приваті" отримує зарплату або пенсії- а от найближчих сусідів ( через паркан)-не турбували НІ РАЗУ! З'ясувалося- вони отримують пенсії через пошту і НІКОЛИ не мали карток в "Приваті"! Ноу комментс!
 
З приводу дзвінків -знайшли якісь МФО ( не знаю хто ) -бухгалтера з роботи яка працювала у нас ....ще в 2001 році! "20 років назад і набрехали що я оформляв 4 кредита на неї і членів її сім'ї! Пам'ятаєте була така програма на ТВ "Жди меня": вона не годиться і в підметки каллам по розшуковій діяльності!
Дзвонили всім сусідам по вулиці хто в "Приваті" отримує зарплату або пенсії- а от найближчих сусідів ( через паркан)-не турбували НІ РАЗУ! З'ясувалося- вони отримують пенсії через пошту і НІКОЛИ не мали карток в "Приваті"! Ноу комментс!
Мне сегодня на электронку пришло
Ви систематично ігнорували наші звернення з приводу Вашої
заборгованості. Компанія змушена почати процес оголошення Вас в розшук.

На підставі діючого чинного законодавства України ст. 40 ЗУ
«Оголошення розшуку», розшук оголошується відповідно за місцем виконання
рішення або за останнім відомим місцем проживання, перебування,
місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за
місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

У зв'язку з навмисним порушенням Вами умов кредитного договору
проведено аналіз Вашої кредитної справи. Компанія CreditUp щодо Вас буде
приймати комплекс дій з урахуванням наявних доказів і результатів
попередньої роботи з Вашим договором.
Ми подаємо заяву до Міністерства юстиції України для внесення Вас і
Ваших родичів до: «Єдиного реєстру боржників» - erb.minjust.gov.ua
та «Бюро кредитних історій» - Українське бюро кредитних історій (УБКІ) - найбільше бюро в Україні : Ubki.ua
що в подальшому призведе до того, що Ви не зможете взяти кредит в
будь-якій фінансовій установі, виїхати за межі України.
Рекомендуємо негайно оплатити свою заборгованість!!

- CreditUP

0916073777 вайбер
 
Назад
Угорі Унизу